Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Popis kurzu

NÁZEV KURZU
STARODÁVNÉ CIVILIZACE

TERMÍNY
STARODÁVNÉ CIVILIZACE

TYP: OSTATNÍ, MÍSTO: CENTRUM MANAIA, RIEGROVA 6, BRNO, CENA: 1500 Kč

27.10

2017
10:00 - 17:00

Zvu vás na návštěvu AVALONU, na cestu duše do vašeho domova. Proplujeme mlhou a najdeme místo s posvátnými stromy a kamenným kruhem, kde se léčí bylinkami a komunikuje se s živly. Avalon vychází z hlubin, ve formě touhy, vášně a radosti. Spojuje s krásou, divokostí a čistotou, která vychází z temnoty. Přináší moudrost země, srdce a duše. Zároveň v nás může vzbuzovat strach a nejistotu, že se necháme špatně vést, že je naivní důvěřovat svým vizím, pocitům a snům. Spojíme se s krásou a silou druida a avalonské kněžky. Vstoupíme do prostoru, kde ženy léčí a vyživují a muži užívají s rozvahou své spirituální dary. Kde máme přístup k hlubším částem sebe - moudrosti, která plyne z vnímání posvátnosti svého těla a intuice. Kde je rovnováha Boha a Bohyně. Avalon je spojen s Anglií, Skotskem, Walesem, Irskem, oblastí Milesia (dnešní severní Španělsko - místy, kudy prochází svatojakubská cesta) a oblastí Brittany (dnešní Francie). Spojíme se s částí duše, kde sídlí moudrost Merlina, vedení Jezerní paní a transformace Kerridwin. Spojíme se s nejcennější, nejsilnější, nejvíce milující a nejtalentovanější částí sebe. Uděláme vše pro to, abyste uvolnili strach z užívání svých schopností a v hloubce duše objevili sebe.

STARODÁVNÉ CIVILIZACE

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: CENTRUM MANAIA, RIEGROVA 6, BRNO, CENA: 1500 Kč

28.10

2017
So09:00 - 16:00

Zvu vás na návštěvu LEMURIE, na cestu duše do vašeho domova. Spojení s částí duše, která vám pomůže najít domov na zemi a přijmout svůj dar, své určení. Spojení s lemurskými krystaly, které pomáhají vnést rovnováhu mezi spojením se zemí, sluncem a hvězdami. Vnímat přes rozvinuté třetí oko. Milovat pevninu, oceán a mořské bytosti a žít v souladu s přírodními bytostmi. Vnímat své předky a řídit se jejich radami. Žít podle principu všichni jsme jedno a všichni jsme děti země. Vnést na Zem vědomí bezpodmínečné lásky a popojenosti se vším. Z období Lemurie může pocházet váš smutek z oddělení se od své druhé poloviny, kdy jste si museli vybrat se fyzicky inkarnovat do mužského nebo ženského těla a nedokázali si udržet spojení se svým druhým protipólem. Od té doby můžete stále hledat někoho, kdo vám fyzicky tuto část zastoupí. Lemurie je spojená s oblastí Nového Zélandu, Austrálie a Havaje - havajským učením. Potkáme se s lidmi na stejné vibrační úrovni, abychom se vzájemně podpořili a něco vytvořili. Navštívíme křišťálovou jeskyni - posvátná nevinnost, posvátné spojení. Těším se :)

STARODÁVNÉ CIVILIZACE

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: CENTRUM MANAIA, RIEGROVA 6, BRNO, CENA: 1500 Kč

29.10

2017
Ne09:00 - 16:00

Pozvání od: ztracené civilizace zvané ATLANTIDA. Pro: tvou duši, aby se mohla vykoupat v energii Atlantidy, jednoty. Kam půjdeme: k sobě, domů. Kdy: když je čas. Co budeme potřebovat: otevřené srdce, zvídavost, odvahu, tvořivost, lásku, vnitřní zrak, důvěru. Proč: Energeticky se posílit a podpořit, vzájemně si dodat to, co potřebujeme. Co budeme dělat: Spojíme se s atlantským vědomím, zažijeme atlantské léčení, uslyšíme píseň duše druhého. Navštívíme hlavní atlantský chrám, chrám léčení, chrám zvuku a barev, krystaly. Uděláme cvičení na jasnozřivost a vnímání třetím okem. Propojíme se s částí duše, která si pamatuje Atlantidu a spojíme se se svými schopnostmi. Budete mít možnost vyrovnat se s pádem Atlantidy a pochopit její lekce - touhu po dokonalosti, užívat své schopnosti a zároveň mít partnera, potlačení sebe a tvůrčích schopností, jejich zneužití pro své účely. Ale také mít přístup ke schopnostem pravé a levé mozkové polokoule, technickým dovednostem, cestovat v čase, přijímat a vysílat poselství. Znovu se napojujeme na svůj zdroj. Je tu východ slunce a klidné moře. Teplé, oranžové světlo proudí na uklidněný svět...[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.