Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Popis kurzu

NÁZEV KURZU
LÁSKA A EMOCE

TERMÍNY
LÁSKA A EMOCE

TYP: OSTATNÍ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4, CENA: 1500 Kč

21.12

2017
Čt09:30 - 16:30

VELKÉ LÉČENÍ ŽENSKÉHO SRDCE. Tento kurz je vhodný pro muže i ženy. Naše setkání je pro ty, kteří si chtějí vzpomenout na svůj spirituální původ a minulé životy jako kněží, kněžka, bylinkářka, druid, léčitel, vědma, spirituální učitel, energetická léčitelka, velekněžka, šaman... Uvolníme zážitky omezení, perzekuce a nepravdivých obvinění, a tak uděláme změny v sobě a v kolektivním vědomí. Uctíme vzpomínky, které nás držely po tisíce let v potlačení a také se spojíme s lidmi, kteří nám zprostředkovali tuto zkušenost - ať už jsme byli násilníci nebo jejich oběti. Uděláme vše, abychom pochopili tyto zážitky na úrovni vědomí duše, abychom viděli celistvý obraz této skutečnosti, abychom získali důvěru v sílu ženství a mužství, vstoupili do svého srdce, vzájemného pochopení mužů a žen, spolupráce a práce s grálem. Ve společnosti jsou už naše schopnosti vítané. Tento kurz je spojen s oslavou zimního slunovratu. Je to příležitost se setkat, nechat se sezónně pročistit a připravit se na Vánoce:)

LÁSKA A EMOCE

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4, CENA: 1500 Kč

20.01

2018
So09:00 - 16:00

INTEGRACE MATEŘSKÉHO ZRANĚNÍ (vztah k matce, k sobě jako ženě, k ostatním ženám, aktivní a pasivní stránka ženství). Na kurzu se budeme věnovat osobní úrovni mateřského zranění (vztah k naší matce, pocit bezpečí, tendence brát na sebe emoce druhých, vyžadování poslušnosti výměnou za lásku), kulturní úrovni (nevědomé přenášení systémů patriarchátu z matky na dceru, udržet si moc za každou cenu, to, že něco cítíš, je slabost, a proto emoce potlač), a spirituální úrovni (ženské zasvěcení, posvátné ženství, zodpovědnost k planetě, nová ženská linie). Uděláme cvičení na vyjádření skutečných emocí k matce (emoční detoxifikace). V meditaci se spojíme s vnitřní matkou a bohyní Isis. Nakonec vyživíme své tělo láskou a pozorností a spojíme s ženskou linií ze strany otce i matky. Máme možnost převzít zodpovědnost za svou bolest, procítit celé spektrum svým emocí a uvolnit se do své ženské síly. Vytvoříme prostředí, kde můžeme vyjadřovat svou pravdu. Kde matky a dcery mohou spolu komunikovat beze strachu, že pravda o vyjádření svých emocí ukončí jejich vztah. Kde jsme schopné nastavit zdravé hranice, vyvinout hluboký soucit se sebou a ostatními, cítit se dobře ve své kůži a pocítit plné vlastnictví své energie. Pokud je vaše dcera, matka, babička, sestra otevřená, přijďte spolu :)

LÁSKA A EMOCE

TYP: VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ, MÍSTO: ATLANTSKÁ ŠKOLA, BARTOŠKOVA 4, PRAHA 4, CENA: 1500 Kč

21.01

2018
Ne09:00 - 16:00

INTEGRACE OTCOVSKÉHO ZRANĚNÍ (vztah k otci, bratrovi, mužům, aktivní části v sobě). Kurz je pro ty, kteří si chtějí vyrovnat svůj vztah s otcem a s muži, aktivní energií v sobě - vnímat stabilitu, podporu a ochranu mužské linie a otevřít se posvátnému ženství. Spojíme se s tím, kým jsme se staly, když jsme nedostaly to, co jsme od otce potřebovaly. Uděláme cvičení na uvolnění emocí ve vztahu s otcem (partnerem) a najdeme hlubší pravdu, která je ukotvena ve vidění světa očima dospělé ženy - abychom uviděly otce (muže) takového, jaký je. Přijmeme svou aktivní část, pevnost, stabilitu, neohebnost, smysl pro realitu, důvěru ve vnější svět. Do ženské linie přineseme sílu, jasnost a rozhodnost, abychom v sobě dokázaly navzdory rodinným traumatům najít sebeúctu, narovnat se. Také se budeme věnovat hojnosti. Cílem je naplnění a vědomá spolupráce muže a ženy ve vztahu, jejich oddanost něčemu, co přesahuje individuální rozměr naší existence. Pokud má žena vedle sebe muže, ctí ho jako sama sebe, neboť zná svůj vnitřní mužský princip. Pokud milujeme svou aktivní část, není možné nemilovat muže :)[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.