Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Ztělesnění kristovského Já

PUBLIKOVÁNO: 02.02.2017, AKTUALIZACE: 11.10.2017

Kristovské vědomí je proces integrace a sjednocení 12 dimenzí v těle. Je projevem univerzálního ztělesnění. Každá dimenze je uspořádána z 12 podtónů, což nám dává 12x12=144. Odtud pochází číslo 144, které ztělesňuje Kristovské vědomí.

Přišel čas prohloubit vzájemné pouto mezi svým Ka a Ba a svým tělesným vědomím, k čemuž dochází tehdy, když je ve vašem fyzickém těle plně přítomno Kristovské já. Tento stav vědomí vás bude neustále provázet. V této chvíli dosáhnete vlastního duchovního mistrovství a zcela překonáte svou ego identitu. 3D již nebudete dále vnímat jako omezenou realitu.

Ve jménu Já Jsem Tím, Kým Jsem, jsem nyní připraven a ochoten odevzdat každou buňku svého těla, všechny čakry, všechny své emoce a myšlenky a celou svou osobnost svému Kristovu Já. Ve jménu Já Jsem Tím, Kým Jsem, prohlašuji, že jsem připraven a ochoten žít na Zemi jako bytost s Kristovým vědomím. Prosím o co největší podporu, jaké se mi na cestě k tomuto cíli může dostat. Odevzdávám se svému Kristovskému já.

V duchu starověkých egyptských a atlantských mysterijních škol, v nichž byli Bůh a Bohyně ctěni a milováni ve stejné míře a v nichž si kněží a kněžky byli rovni, vám přejeme rovnováhu na vaší cestě – cestě, na níž se mužství a ženství navzájem přirozeně a božsky doplňují.

A kéž se všechny vaše vztahy, až již s přáteli či partnery, nesou v duchu vzájemné úcty, lásky a uznání Kristova Já ve všech mužích a ve všech ženách. Děkujeme vám, že sloužíte Zemi tím, že se ochotně a dychtivě chcete stát vším, čím ve skutečnosti jste, a za to, že jste vstoupili do stavu Kristova vědomí.

S láskou
Ivana Valová

Zdroj - Ivana Valová, Plejádská světelná terapie II - Amorah Quan Yin

 


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.