Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Zážitek z kurzu v Londýně

PUBLIKOVÁNO: 26.06.2017, AKTUALIZACE: 11.10.2017

Ráda bych popsala svůj zážitek z dvoudenního kurzu Průkopníci nového úsvitu, který se konal v červnu 2017 v Londýně a který vedla Sophie Bashford. Bylo nás tam asi 35 žen, různých národností, většina žijících a pracujících v Anglii. Na kurz záměrně přiletěly jen dvě Holanďanky a já. Byla tam i jedna Češka, žijící v Anglii.:)

První den jsem si užila, byla jsem ráda, že kurz vede někdo jiný a mohla jsem se nechat spirituálně hýčkat. Sophie nás propojila s Archandělem Michaelem (pohoda, znovu jsem si procítila pocit bezpečí na Zemi), s Bohyní Isis (tuto meditaci jsem proplakala; procítila jsem krásu Isis - její energie, křídla a má duše byly jedno).

Pak jsme sdílely ve skupinkách a nato jsme pracovaly ve dvojicích, kde jsme se dotýkaly za asistence Bohyně Quan Yin. Sophie se mi na konci prvního dne věnovala, zahrnula mě léčivou energií a doteky na šíji. Celý den jsem přijímala a užívala si to. V noci se nic nedělo, byla jsem sladěná a bylo mi hezky.

Druhý den jsem přišla odpočatá a ukotvená. Všechny ženy usedly do jednoho kruhu a začaly sdílet. A já v sobě začala cítit neklid a později vztek. Dostala jsem se do stavu, kterému chci už delší dobu porozumět. Cítila jsem ho na festivalu světového tance, kde jsem byla divákem; cítila jsem ho na pódiu na hromadné přednášce Esence zdravé ženy na Alchymistických Litoměřicích; cítila jsem ho u Velké pyramidy v Gize...

Přiznám se, že někdy s tím jde i vztek na lidi, které kolem sebe vidím, jak mohou být tak odpojení a otupělí, když se toho na neviditelné úrovni toho děje tolik...jak to, že si to neužívají a neprobudí se...ale v neděli se tento pocit vzteku neotevřel, protože tu byly i energeticky se mnou a cítila jsem od všech žen plnou podporu.

Uvědomuji si, že se v této chvíli stávám stožárem proudu nových (vyšších) energií do okolí a ty staré (nižší) musí odejít. Zároveň v sobě vnímám určité zranění a smutek, že jsem to já, kdo to musí (vím, že nemusím, ale cítím, že musím) udělat a pociťuji velmi, velmi silně negativní, nevyjádřené energie druhých. Je to tak intenzivní, že to, co se děje, ani nedokáži slovně popsat a jasně vnímat. Vnímala jsem, jak mě energie přítomných žen podporuje v tom, abych něco udělala, že ví, že energii katalyzuji i pro ně…

Proto jsem se rozhodla, že to na tomto kurzu vyjádřím. Shodila jsem svou další masku a začala o tom mluvit. A má energie se stala ještě víc intenzivní. A v tom to Sophie zastavila. Energie neprošla...nebyla Sophií vítaná...vnímala jsem, že nepřijímá proud negativní energie v místnosti. Na což měla právo. Ale pro mě to byla největší spirituální bolest, kterou jsem dosud zažila.

Zbytek dne už pro mě nebyl důležitý. Opět Sophie nechala vstoupit do místnosti spirituální energie, ale mně to nic neříkalo. Měla jsem pocit, že se v místnosti energeticky vznášíme, ale chybělo tam uzemnění. Celistvost je pro mě pracovat se spirituální energií, ale pak ji zpracovat na mentální, emoční a fyzické úrovni. Tím jsem pak prošla po kurzu sama. A těším se na to, až svému stavu plně porozumím a budu schopna v klidu říct, co se děje.

To, co se stalo v neděli, mělo svůj význam. Přijímám. A postoj Sophie mě zklamal, protože píše a říká, že posvátné ženství je o tom, abychom našli odvahu se ukázat bez příkras, a ona to ani jednou na kurzu neudělala. Říká o sobě, že je spisovatelka, a to je pravda. Píše krásně a je krásná. A také krásně otevírá v ženách vzpomínky na posvátné ženství. A všechny ženy na kurzu byly spokojené.

Ale mně spíš vyhovuje osobnost jako je Teal Swan, která to, co říká, žije. A když na pódiu obejme člověka, se kterým pracovala, je tam cítit láska. Když objímá Sophie, je to vlažné.

S láskou a úctou k Sophii 
Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.