Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Vztahy ve skupině

PUBLIKOVÁNO: 16.10.2016, AKTUALIZACE: 14.09.2017

Nejlepší skupiny umí respektovat vzájemně své emoce a starají se o to, aby všichni členové týmu přispívali do diskuze stejným dílem. Nemá to ani tolik co dělat s tím, kdo je v týmu, jako s tím, jak spolu navzájem členové skupiny komunikují.

Členové produktivních skupin se snaží jeden druhému navzájem porozumět, najít způsob, jak spolu navzájem navázat vztah a hledat cesty, jak se vyjadřovat tak, aby je ostatní pochopili. V srdci strategie nejlepších skupin je psychologické bezpečí: všichni členové sdílí pocit, že je bezpečné riskovat a sdílet jakékoli své myšlenky bez obavy, že budou posuzováni, či zesměšňováni.

Budu k tobě upřímný a čestný. Přebírám za sebe plnou zodpovědnost. Pokud budu potřebovat, požádám tě o podporu. Pokud budu potřebovat, požádám tě, abych mohl být sám - prosím, neber si to osobně.

Nebudu se tě snažit předělávat. Budu ti naslouchat. Důvěrné věci, které jsi mi řekl o sobě, si nechám pro sebe. Nebudu se o tobě před ostatními negativně vyjadřovat. Budu oslavovat tvou jedinečnou krásu a tvé dary. Nebudu se přetvařovat, abych do skupiny zapadl, a budu tě podporovat, aby ses nepřetvařoval, proto abys zapadl do skupiny.

Vaše skupina duší vás zahrne láskou, abyste došli ke své pravdě, nebo vám i duchovně naplácejí na zadek, bude-li to potřeba. Budou vás milovat, pokud si nedovolíte prožitek lásky k sobě samému. Nasytí vás hovorem své duše a zahřejí vás energetickou konverzací vyrovnaných lidí.

Když opustíte sami sebe, zvednou vás a do úst vám osobně vloží jídlo, které sami doma uvařili, pokud to bude nutné. Budou vás sytit do té doby, dokud si znovu nerozpomenete, že tady chcete být a že život je dobrý.

Pomohou vám se zasmát, když toho budete nejméně schopní, a pomohou vám plakat, když se budete pokoušet to v sobě potlačit.  Odpustí vám, jakmile je o to požádáte. Dají vám potřebné uzemnění, když se budete věnovat ošidné práci.

Budou zde, než lásku, kterou jste v sobě našli, uchopíte a vynesete do tohoto světa. Podrží vaši nejvyšší pravdu. Budou se vám dívat do očí a beze slov vás spojí se silou, která vždy existovala, století za stoletím, co se lidé spolu scházeli.

 A tak to je :)

 


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.