Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Vytvoření sítě z kamenů

PUBLIKOVÁNO: 07.04.2012, AKTUALIZACE: 05.03.2018

Sítě představují prastarý, časem osvědčený způsob, jak usměrnit a stupňovat sílu záměru a léčivé energie.

Po staletí lidé navazovali kontakt s přírodou, aby se napojili na moudrost, a zůstaly po nich stavby jako Stonehenge v Anglii, kamenné řady Carnacu ve Francii a starobylé chrámy a pyramidy v Egyptě, Řecku, Mexiku, na Havaji a v Jižní Americe.

V těchto sítích plných síly se uchovaly vzpomínky a energetické otisky mnoha obřadů konaných s určitým záměrem. Pokud kráčíte v prastarých kamenných kruzích a chrámech, zalévají vás mocné proudy energie.

Tato síla pochází ze zintenzívněného elektromagnetického pole kamenných sestav a zčásti z přetrvávající vibrace dřívějších modliteb. Sítě krystalů mají geometrický tvar, jenž spolu se silou krystalů díky určitému vzorci usměrňuje proud energie.

Tímto způsobem navazujete kontakt s minerální říší a vytváříte sjednocené pole, v němž se manifestují myšlenky a touhy, protože krystaly, které jsou rozmístěny v určitém tvaru, zvyšují energetické vibrace a pohyb.

Krystaly můžeme rozložit v určité formaci kolem osoby, budovy nebo místa pro zvýšení energie nebo poskytnutí ochrany. Krystalickou síť můžeme vytvořit přímo na tělo nebo kolem těla. Krystaly lze použít k podpoře funkce imunitního systému (růžový smithsonit na srdce, zelený turmalín nad srdce, křišťál nad hlavu a osm malachitů kolem těla) nebo funkce žaludku (horní část břicha - vytvoření pyramidy ze 3 žlutých krystalů - kalcit nebo jaspis).

Krystalickou síť můžeme vytvořit pomocí umístění krystalů do určitého tvaru v místnosti, například do každého rohu místnosti a pak je spojit pomocí jednoho tahu hůlkou. Tím vytvoříme síť z krystalů, která bude energeticky podporovat prostor, ve kterém se nachází. Můžeme ji vytvořit kolem postele (do čtyř rohů dát křišťál nebo ametyst) nebo kolem domu a energeticky ochránit celý dům (do čtyř rohů umístit černý turmalín).

K uvolnění při stresu dejte do čtyř rohů místnosti ametyst. Můžeme se jimi chránit před vlivem geopatogenních zón (turmalín nebo obsidián) nebo před elektromagnetickým smogem (dejte si k televizi a počítači ametystovou geodu). Krystalickou síť ve svém bytě můžeme vytvořit ze dvou geod - každou dáme do jedné místnosti a v mysli je propojíme. Po celou dobu tu budou udržovat energetickou očistu.

Energetickou síť můžeme vytvořit jen pomocí hůlky, kdy spojíme všechny čtyři rohy v místnosti, nebo přímo vytvoříme osmistěn, kdy spojíme čtyři rohy v místnosti a pak vytvoříme čtyřstěnnou pyramidu se hrotem směřujícím dolů k zemi a nahoru ke zdroji. Hůlky dokážou pomocí hrotu silněji a přesněji zaměřit energii. Jejich léčivá síla, je-li vyslána cíleně, je obrovská.

Záleží na nás, kterou kvalitu chceme v prostoru vytvořit a podpořit - hojnost pro ty, kteří vstoupí do prostoru; spojení se zemí a podporu uvolnění systémů, které nejsou v souladu s novou zemí; sjednocení energií v prostoru; energetickou ochranu pro přítomné; otevření se bezpodmínečné lásce. Při vytváření energetické mřížky je důležité si stanovit čistý záměr a naslouchat.

Ivana Valová
www.atlantskaskola.cz


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.