Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Vytváření sítě z krystalů

PUBLIKOVÁNO: 04.07.2012, AKTUALIZACE: 22.11.2017

Sítě z krystalů slouží k vytvoření energetické sítě. Záleží na nás, kterou kvalitu chceme v prostoru vytvořit a podpořit, například podpora hojnosti, léčení nebo pocitu bezpečí. Vytvoření krystalické mřížky pomůže vytvořit energetickou síť, která zvýší proudění energie, udrží energetickou čistotu prostoru a nabije tento prostor.

Krystaly můžeme umístit do tvaru trojúhelníku, pyramidy, zig – zag, pěticípé nebo šesticípé hvězdy, osmičky. Pociťujte, se kterým tvarem sítě nejvíc rezonujete a jaký má na vás vliv.

Správné rozmístění krystalů na těle nebo kolem něj zajistí rychlý ústup nerovnováhy. Z kamenů lze vytvořit ochrannou mřížku kolem postele (do čtyř rohů dát křišťál nebo ametyst) nebo s její pomocí ochránit celý dům (do čtyř rohů umístit černý turmalín). Krystaly lze použít k podpoře funkce imunitního systému (růžový smithsonit na srdce, zelený turmalín nad srdce, křišťál nad hlavu a osm malachitů kolem těla).

K uvolnění při stresu dejte do čtyř rohů místnosti ametyst. Můžeme se jimi chránit před vlivem geopatogenních zón nebo elektromagnetickým smogem. Pomocí krystalů lze posílit paměť. Pokud chcete obnovit funkci žaludku, dejte na horní část břicha pyramidu ze 3 krystalů (ametyst nebo žlutý kalcit/jaspis). 

Sítě představují prastarý, časem osvědčený způsob, jak usměrnit a stupňovat sílu modlitby a léčivé energie. Po staletí lidé navazovali kontakt s přírodou, aby se napojili na moudrost, a zůstaly po nich stavby jako Stonehenge v Anglii, kamenné řady Carnacu ve Francii a starobylé chrámy a pyramidy v Egyptě, Řecku, Mexiku, na Havaji a v Jižní Americe. I v Atlantidě lidé stavěli kamenné kruhy.

V těchto sítích plných síly se uchovaly vzpomínky a energetické otisky mnoha obřadů konaných s určitým záměrem. Pokud kráčíte v prastarých kamenných kruzích a chrámech, zalévají vás mocné proudy energie. Tato síla pochází ze zintenzívněného elektromagnetického pole kamenných sestav a zčásti z přetrvávající vibrace dřívějších modliteb. Sítě krystalů mají geometrický tvar, jenž spolu se silou krystalů díky určitému vzorci usměrňuje proud energie.

Tímto způsobem navazujete kontakt s minerální říší a vytváříte sjednocené pole síly, v němž se manifestují myšlenky a touhy, protože krystaly, které jsou rozmístěny v určitém tvaru, zvyšují energetické vibrace a pohyb.

Krystaly můžeme rozložit v určité formaci kolem osoby, budovy nebo místa pro zvýšení energie nebo poskytnutí ochrany. Je třeba si stanovit záměr, velikost sítě, místo, poté vyčistit prostor, vytvořit vhodnou atmosféru, poté umístit krystal do určeného místa, meditovat, posílit síť a nato naslouchat. Síť můžeme také vytvořit hůlkou s kamenem nebo samotným krystalem, jako je třeba laserový krystal, lemurit nebo lemurskou hůlkou.

Tyto hůlky dokážou pomocí hrotu silněji a přesněji zaměřit energii. Jejich léčivá síla, je-li vyslána cíleně, je obrovská. Při práci s hůlkou je důležité nechat do sebe léčivou energii záměrně vstoupit korunní čakrou a pak dolů paží do dlaně, která hůlku drží, a odtud do hůlky, kde se posílí, a předá dál. Je důležité užívat sílu své mysli.

Ivana Valová, Judy Hallová, Doreen Vitrue, obrázek: www.ablentrust.com/x'talhealg.htm


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.