Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Vnitřní krása

PUBLIKOVÁNO: 27.09.2017, AKTUALIZACE: 11.10.2017

Vnitřní krása reflektuje vaši nejhlubší esenci ve fyzické realitě, v té nejčistší podobě.

Otevření se vnitřní kráse může být dost ostré - uvidíte něco tak krásného, že máte pocit, jakoby střep skla zasáhl vaši srdeční krajinu - čelíte syrové kráse, která vás zasáhne.

Může vám ji reflektovat váš partner, magický západ slunce...je to záře, která přišla najednou. Může být tak silná, že musíte uhnout zrakem. Je to kontakt, který přichází z úrovně duší do těla.

Její pojetí ale bylo na Zemi nepochopeno, zneužito a bylo zdrojem mnoha závislostí, strachů a nepříjemných zkušeností. Vnitřní krásu jsme se naučili kvůli nechtěné pozornosti ukrývat nebo jsme si s ní nevěděli rady a nějakým způsobem jsme tuto energii použili proti sobě.

Vnitřní krása se aktivuje v podobě silných emocí, když si najdete partnera, který odráží vaši nejhlubší krásu. Nebo když začnete jít cestou svého skutečného poslání a najednou začnete čelit těm největším strachům a nedostatkům.

Když tomu čelíte, na vaší tváři se začne objevovat pravdivý úsměv vaší duše.

Vnitřní krásu vyjadřujeme mnoha způsoby – uměním, nápady, léčením, psaním. Čím více si svou krásu uvědomíme, tím jsme klidnější a v proudu.

Cokoliv, co shledáme velmi krásným, ať už je to osoba, zvíře, rostlina nebo krystal, nám připomíná naši vnitřní krásu, naši esenci.

Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.