Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Vědomý vzestup

PUBLIKOVÁNO: 31.07.2017, AKTUALIZACE: 12.10.2017

Inkarnovali jsme se na Zem s  vyšším posláním - pracovat s vesmírem, pracovat se Zemí, ukotvit světlo. Jsme poslové světla. Jsme rozprostřeni po celé zemi, ve všech zemích světa, na všech místech světa.

Jsme mezi sebou v kontaktu, šíříme světlo a vytváříme síť světla, která pomáhá Zemi se dostat na další stupeň vývoje. Jsme rodilí mistři světla, kteří se teď nacházejí v lidském těle. Žijeme běžný lidský život, ale zároveň jsme spojení s vesmírem a se Zemí svým jedinečným způsobem.

Přišli jsme na planetu, abychom pomohly posunu kolektivní vibrace lidstva, rozvinuli sebe a podíleli se na posunu planety do vyšších dimenzí. Aby lidé nevnímali Zemi jen přes fyzickou dimenzi.

Uvědomte si svou skutečnou podstatu a rozšiřujte své vědomí. Jste spirituální mistři. Aktivujte světelné kódy a probuďte se do vyššího vědomí. Sjednoťte svou energii s univerzální energií tvorby. Spojujte se s průvodci vzestupu a setkejte se s průvodci na úrovni duše. Vzpomeňte si na svůj původní záměr.

Zažehnete své světelné tělo a aktivujte své krystalické tělo, aby vaše tělo neslo více světla. Potkejte se s dalšími členy Ambasadorů světla – kterými jste. Jste schopni vědomě přecházet z jedné dimenze do druhé. Jste schopní zvednout vibrace do roviny, ve které můžeme vědomě vystupovat.

Sviťte svým světlem. Probuďte se ze snu. Vaše duše zná směr. Pracovníci světla sem přišli stát v první linii. Jsme tu. Je čas prohloubit lásku ve vašem srdci, v kolektivním srdci a v srdci Matky Země.

Vidím spoustu rozsvícených srdcí světelných pracovníků v České Republice a na Slovensku. Pracujeme se světlem jednotlivě a ve skupině. Podporujeme své vibrace, osvětlujeme si navzájem osobní záležitosti, ukotvujeme světlo.

Přijímáme to světlé i to temné, zatím nevědomé. Jdeme svou cestou a skrz své zážitky více chápeme principy stínu. Rozvíjíme se na paprsku lásky. Naším setkáváním vědomě budujeme síť, která nás energeticky stabilizuje.

S láskou
Ivana Valová

Zdroj: espavo.org


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.