Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Vědomí je nová měna

PUBLIKOVÁNO: 14.03.2011, AKTUALIZACE: 03.03.2017

Veškeré vědomí je nám k dispozici. Naše buňky se otevírají vědomí hojnosti. Pokud se vzdáme jádru našich nejhorších, nejbolestivějších a nejvíce oslabujících emocí, přeneseme se do středu své bytosti, do osvícené a probuzené přítomnosti naší podstaty, čímž se zahájí buněčné léčení a emoční transformace.

Kolik peněz jste doopravdy schopen přijmout do svého života? Tolik peněz, kolik mi život chce poskytnout a kolika mě chce požehnat; tolik peněz, kolik je potřeba k podpoře mé touhy dát lidem k dispozici mou práci, tedy neomezené množství peněz. Vesmíre, využij mě, jak si přeješ, k jakémukoli osudu, který je pro mě přichystán. Dovol mi stát se součástí nekonečného plánu, zúčastnit se tvorby hojnosti v mém životě.

Chceme-li vědomě a konzistentně manifestovat hojnost, musíme být ochotní myslet to skutečně vážně a sami se na tom aktivně podílet, vyhrnout si rukávy, ponořit se do tvorby a postavit se čelem všem nezdravým přesvědčením, oslabujícím názorům, přísahám, omezením a negativním myšlenkám; odkrýt původce těchto negativních přesvědčení a přísah, vysilujících traumatických vzpomínek, oslabujících a vysilujících životních zkušeností, které se nám usadily v těle a jejíž negativita ožívá v našich buňkách, a napojit se na tvořivou manifestaci. Lidé se postupně probudí do své vlastní velkoleposti, čímž dojde k posunu vědomí, které planeta potřebuje.

Je třeba brát v úvahu všechny možnosti. Život nás nutí konfrontovat se s problémy. Jakmile se zbavíme bloků, které zatemňovaly náš skutečný potenciál, jsme doširoka otevření v poli všech možností, pak nás probuzená přítomnost přirozeně a bez námahy posune do vědomé činnosti, což nás povede ke zdravé manifestaci materiálních věcí v životě. Jestliže jsme doširoka otevření v čirém být (pocit vlastní ceny, přijetí sebe, lásku k sobě, skutečnou velikost) automaticky začneme zdravě, vědomě konat – dělat, s přirozeným výsledkem mít. Něco mít je přirozeným vedlejším produktem našeho být a dělat, na rozdíl od starého přechodu mít – dělat – být na být – dělat – mít.

Je třeba se naučit udržet si hojnost, rozvíjet ji a pěstovat hojnost. Jak umožním hojnosti vrátit se zpátky do života? Jak chci přispět, jak se podělit? Udržujte k materiálním věcem volný vztah a opatrujte dary, kterými vás život obdařuje. 

V současné době se můžeme otevřít manifestaci vědomé hojnosti, trvalého naplnění a udržitelné budoucnosti. Můžeme užívat svého talentu, protože pole hojnosti nás chce využít. Můžeme jít s proudem. Naše materializace může probíhat přirozeně, organicky, v tom nejlepším okamžiku a načasování a vždy na základě potřeb života. K tomuto druhu materializace dochází jedině tehdy, když je možné zajistit podporu všech jednotlivců jako součásti celku.

Dokud máme v sobě skrytý strach, negativní názory nebo nezdravá přesvědčení, budou nás sabotovat a snižovat užitek našich cílů, které jsme si stanovili. Skrytá zóna pohodlí je hranice, kterou jsme si na základě prožitých zkušeností dali, a která nám brání uvolnit skrytý strach z překročení těchto hranic. Znamená to, že máme určité množství peněz, lásky, pohodlí, štěstí, ale jsme uzavřeni před užitím plného potenciálu ve svém životě. V současné době si můžeme uvědomit limity, přes které jsme nešli, protože bylo pohodlné čerpat ze zdrojů, které k nám bez problémů chodily, a dále přijít na kořeny svých bloků, tichých sabotérů, negativních přesvědčení a na nezdravé způsoby bytí.

Můžeme vnímat své pocity a tak přijít na situace, kde jsme si na potenciál hojnosti umístili poklop, kdy jsme své světlo zastínili stínidlem, a uvědomit si, ve kterých situacích jsme se vůči hojnosti uzavřeli, a kdy jsme se cítili poníženi, což mohlo zapříčinit, že jsme se uzavřeli před potenciálem hojnosti. Můžeme se napojit na zdroj a uvolnit z buněk svého těla tyto negativní vzorce, což umožní našim buňkám napojit se na vědomí hojnosti a my můžeme žít naplno.

Není třeba „lomcovat s klikou u dveří“, bouchat na uzamčené dveře a vztekat se. Pokud stojíte před zavřenými dveřmi, je třeba otevřít svou bytost a rozhlížet se kolem. Překážka je tu totiž z nějakého důvodu a může mě mezitím, než projdu dveřmi bez námahy, něčemu naučit. Zamčené dveře totiž neznamenají, že se jimi nedá nikdy projít, pouze jimi nejde projít teď. Je tu možná jiný, zdravější směr, kde můžeme jít s proudem. Je třeba být na pozoru a být otevření tomu, co nabízí život, a vědět, že jakákoli stopa mě může přivést k výsledku, po němž toužíme. Duše sama o sobě neumí mluvit, ale komunikuje s námi prostřednictvím instinktivních impulzů našeho těla.

Je třeba být ochotný během okamžiku se změnit a neustále se znovu otevírat a zkoumat, zda současný směr činnosti je stále ten, kterým nás chce nekonečno vést. Být připravený kdykoliv se pustit do práce a naslouchat vnitřním instinktům, které se projevují v každém okamžiku, a pak reagovat vedenou vědomou činností, flexibilně upravovanou podle potřeby. Poté, co se otevřeme rozsáhlejšímu všezahrnujícímu obrazu naše činnost (v práci nebo soukromí) začne odrážet širší kontext bytí a péči o váš život. Než začnete něco dělat, vždy berte v úvahu širší celek a podívejte se, jak by mohl váš záměr přispět životu. Veškerá rozhodnutí mohou být založená na holistickém přístupu, který prospívá každé stránce života.

Nacházíme se v době, kdy už toto volání nemůžeme dál popírat! Nemůžeme předstírat, že to necítíme! Jsme vyzýváni, abychom hráli širší roli, větší hru, holističtější úlohu v manifestaci svého života.

Úryvky z knihy Vědomí - nová měna od Brandon Bays a Kevina Billetta


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.