Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Vědomí 5D

PUBLIKOVÁNO: 12.05.2015, AKTUALIZACE: 12.10.2017

Vědomí 5D je vědomí lásky a jednoty. Zažíváme jej pokaždé, když se otevřením srdce dostaneme do vyššího vědomí, do vědomí jednoty a přitom jsme si stále vědomí individuálního Já.

Nezažíváme tu bolest ani varovné signály, abychom pochopili určitou zkušenost. Jsme si vědomi všech předchozích dimenzí, naše těla jsou v integritě a díváme se na ně jako na naše ruce nebo nohy.

Všechny činnosti v této dimenzi jsou založeny na lásce a pouze pomocí bezpodmínečnosti můžeme ve vědomí jednoty zůstat. Všechno jednání je založeno na vědomí lásky a propojenosti, protože jako uschlý list nemůže přestát vyšší vibrace ohně, strach nemůže přežít vibrace vědomí jednoty.

Všechno se okamžitě manifestuje a jsou tu neomezené možnosti. V této dimenzi nehodnotíme, nesoudíme a nemáme žádné pocit viny.

Vědomí lásky a jednoty se otevíráme postupně. Každý z nás má jinou příchuť a vůni a skrz ni se spojuje s ostatními. Vzpomeňme si jaké to je vnímat ostatní z úrovně duše a cenit si jejich cesty. Je to uvědomit si jednotu s jiskrou božství v našich duších. Je to spojení s duší, pochopení a cítění, kým opravdu jsme.

Po dlouhou dobu bylo nezbytné, abychom viděli sebe a situace v protikladech - abychom viděli bílou barvu, museli jsme poznat černou barvu - abychom poznali dobro, museli jsme poznat zlo. Nicméně vidění protikladů a nutnost zaujmout stanovisko a postavit se na jednu stranu nás z hlediska vývoje omezuje.

Vyšší pohled nám nabízí šedou barvu, která je mezi černou a bílou barvou. Tento úhel pohledu nás učí dívat se na věci z širšího úhlu pohledu. Je třeba se podívat na situaci z vyšší perspektivy, z pohledu vyššího Já, což nám zajistí jasnější pohled na nás a okolí. Tím, že si vytváříme silnější spojení s vyšším Já, znamená, že vidíme ty samé věci, ale už je nehodnotíme a nezařazujeme si je do škatulek, neporovnáváme je.

Když jsme se odpojili ze zdroje, byli jsme Monádou, původní božskou jiskrou, tvořenou zcela přijímající, čistou láskou. Zdroj ji neustále vyzařuje a my tuto božskou energii plně procítíme, pokud jsme v přítomnosti, například když jsme v přírodě nebo u moře a sledujeme západ slunce, nebo když se koupeme v moři, tančíme u ohně, jdeme na procházku po čerstvém dešti nebo plaveme s delfíny. Pokaždé se nás dotýká čistá láska.

Nebo jste okamžik stavu bytí zažili při nehodě, protože v momentě šoku jste se automaticky otevřeli přítomné lásce, nebo když jste byli nemocní, tak láska a péče vašich blízkých procházela vašimi čakrami a prosvětlovala vás na buněčné úrovni. Je to velmi čistá forma léčení. V ten moment, když při nehodě dupnete na brzdu, vám andělé posílají proud čisté lásky, abyste zůstali v přítomnosti. Čistá láska nám umožňuje spojení s nadlidskou silou, která umožní matce zvednout těžký předmět, který spadl na dítě, na což by v jiné situaci neměla sílu.

Také lidi můžeme podporovat tím, že jim zprostředkujeme kontakt se spirituálními bytostmi. Můžeme požádat svou duši, aby během spánku pomáhala druhým. Naše spontánní reakce k potřebám druhých nebo náš postoj k péči jsou energiemi, které přivádějí vyšší síly, aby nás a druhé naplnily světlem.

I vášeň a tvořivost jsou energiemi čisté lásky, kterou dáváme do obrazů, soch, zahrad, hudby, masáže, firmy nebo manželství.

Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.