Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Umění chanelingu

PUBLIKOVÁNO: 06.10.2009, AKTUALIZACE: 12.10.2017

Chaneling je způsob přinášení informací z vyššího Já. Pokud zklidníme mysl, jsme schopni tyto informace vnímat. Všichni máme přístup k vyššímu vědomí a můžeme je užívat v každodenním životě.

Větší část vyššího Já existuje vně fyzického těla, nicméně je s námi neustále spojená.  Každý člověk kaneluje energii z vyššího Já jiným způsobem, někdo maluje obrazy, jiný píše knihy, někdo vyrábí věci ze dřeva, jiný přijímá léčivou energii a dělá masáže, někdo skládá hudbu a jiný říká lidem moudré věty. Pokud jste něčím inspirováni, chanelujete.

Chaneling se také projevuje jako záblesk  intuice - zprávy, které dostáváme pomocí intuice, přichází spontánně a jsou jasné.

Je třeba důvěřovat si a procvičovat chaneling, naučit se, jak porozumět zprávám od vyššího Já. Je to jako když se učíme hrát na piano. Ze začátku často hrajeme falešně, ale pokud nás to baví, ve cvičení pokračujeme, a postupně se v hraní zlepšujeme. Nakonec se z nás (někdy) stanou mistři.

Je zajímavé, že když se učíme hrát na piano, logicky víme, že ze začátku zahrajeme nesprávný tón, ale pokračujeme. Na druhé straně při první chybě v chanelingu se spirituální prací přestaneme, protože se své chyby vyděsíme. 

Je důležité, abychom si zvolili činnost, která nás těší, při které se nám spontánně otevírá spojení s vyšším Já. Je to také motivace, která nám pomáhá se vyrovnat s překážkami, které nás na cestě potkávají.

Příklad chanelingu - Někdo za vámi přijde, protože se nachází v těžké životní situaci, vy ho posloucháte a po chvíli vám začnou přicházet věty, kterým necháte volný průběh a vyslovíte je. Nebo vás něco napadne a vy si musíte sednout k počítači a začít psát - tyto myšlenky jsou často rychlejší, než je stačíte psát, dát tuto inspiraci do slov, obrazu, tónů.

Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.