Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Torus

PUBLIKOVÁNO: 26.03.2015, AKTUALIZACE: 03.01.2018

Torus je všudypřítomný tok energie, neomezený a volně přístupný zdroj, je přirozenou cestou tvoření a pomáhá nám lépe porozumět povaze jednotného pole. Torus je základním tvarem samotného vědomí. Je energetickým vzorcem a dynamikou, která se sama může udržovat a je složena z té samé podstaty, jako její okolí.

Torus je energetickým vzorcem a dynamikou, která se sama může udržovat a je složena z té samé podstaty, jako její okolí, jako tornádo, kroužek kouře ve vzduchu nebo vodní vír ve vodě. Torus je proměnlivý a může nabýt tvaru prstence nebo koule a je nejlepším vzorem, který máme k dispozici, když se pokoušíme pochopit prvotní strukturu vesmíru.

Torus můžeme vidět v každém atomu, buňce, semenu, rostlině, stromu, zvířeti, hurikánu, planetě, Slunci nebo galaxii. Každý člověk má kolem těla svůj torus, své vlastní toroidní elektromagnetické pole, které je u každého člověka odlišné. Toroidní pole vnáší srdce do pohybu, a právě pomocí torusu si vše do života magneticky přitahujeme. Náš energetický torus se neustále otáčí, někdy rychleji a někdy pomaleji.

Evoluce vědomí nás nutí přijímat do svého těla více světla. Pomocí torusu neustále nabíráme světlo, slaďujeme se s okolím a s plánem pro Zemi. Torus přirozeně roztáčí energetické pole a uvolňuje energie, které nejsou v souladu s naším současným vědomím. Někdy nás vrací nás zpět v čase, abychom uvolnili energetickou stopu, kterou jsme si v minulosti vytvořili. Pokud ji uvolníme, začne v nás proudit více lásky.

Torus nám pomáhá ukotvit se v energii přítomnosti. Středem torusu je naše srdce a přes naše srdce se také můžeme propojit s torusem ostatních lidí. Energie torusu vychází z jeho centra a vytváří náš prostor. Ve středu torusu je minimální proudění a na vnější straně proudí maximálně. Torus má svou strukturu, svou kostru. Torus neustále nabírá energii a pak ji zase vypouští ven. Jednou nám torus umožňuje být v klidu a jindy zase sjíždět divokou peřej :)

Vědomí svého torusu je výborným prostředkem, jak se harmonizovat s okolím, jak zahrnout energii druhého do svého energetického pole, a tedy ji přijat bez toho, abychom ji posuzovali.

Ivana Valová

www.youtube.com/watch?v=EKtevjrZOGs


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.