Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Terapie

PUBLIKOVÁNO: 09.07.2018, AKTUALIZACE: 09.07.2018

Dotaz - "Jak člověk pozná, že pro něj cesta seberozvoje není úplně vhodná, a že by spíš potřeboval psychiatra? Máš jaké klienty, které nebereš na osobní konzultace (s některými zdravotními problémy)? Děkuji za odpověď a pěkný den, Katka".

Mohu pracovat s člověkem, který si uvědomuje, že psychickými stavy, kterými prochází, jsou "jen" jeho stavy a nejsou realitou.

To znamená, že tento člověk může vidět, jak se vlní záclona, ale je schopen si uvědomit, že to tak vidí on a že ta záclona se ve skutečnosti nevlní. Nebo má v sobě silný pocit křivdy, ale je schopen si uvědomit, že tyto pocity jsou jeho a neprojektovat je příliš na lidi, kteří ho přiměli se jimi zaobírat.

Mohu pracovat s člověkem, který je schopen se mnou komunikovat a navázat lidský vztah. Pokud ke mně přijde člověk s lehkou schizofrenií a začne chalenovat duši zemřelého člověka, pomáhám mu rozpoznat, co je skutečná zpráva duše zemřelého a co je odvádění pozornosti od reality, ve které žije.

Pomáhám tomu člověku se spojit se svým srdcem. Naposledy jsem jednu paní chytila za ruku a řekla jí: "Vy jste pro mě důležitější než zprávy, které přijímáte." Paní se v té chvíli plně dostala do svého srdce. A to je léčivé.

Mé osobní konzultace nejsou pro ty, kteří chtějí informace typu "naučte mě telepatii, abych se ubránila člověku, který mnou manipuluje" - nejsou pro ty, kteří chtějí něco ovládnout myslí a nechtějí si projít celou zkušeností.

Z celkového počtu odmítnu asi 5% lidí, kteří mě požádají o osobní konzultaci. Často se po rozhovoru vzájemně dohodneme, že nejsem ta pravá osoba pro vyřešení dané záležitosti.

Kvůli zdravotnímu problému jsem neodmítla ani jednoho člověka - například pokud za mnou přijde žena s pásovým oparem, fyzickou léčbu má zajištěnou a já jí pomáhám tuto záležitost vyřešit psychicky/energeticky. Lidé po mně nechtějí zázračné uzdravení.

Ivana Valová
www.atlantskaskola.cz


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.