Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Světelná komora posvátné geometrie

PUBLIKOVÁNO: 02.02.2017, AKTUALIZACE: 04.03.2018

Světelná komora posvátné geometrie pro vaši duši. Naše duševní matrice se sestává z matrice ve tvaru diamantu a ze slunce duše, které je podobné slunci nebo hvězdě. Čím více si vážíme posvátnosti sebe samých, druhých a existence, tím více také zažíváme a vyjadřujeme, kým opravdu jsme. Základní léčbou na všechno a cokoli z toho je láska. Pokud budeme léčit svá minulá zranění, v našem srdci i těle se bude moci znovu rozzářit naše pravá podstata.

Ve Světelné komoře posvátné geometrie dochází ke skutečnému obnovování posvátné geometrie vaší duše. Znamená to, že vaše duše a duševní matrice, stejně jako vaše orgány a tělo, mají specifickou ucelenou geometrickou strukturu, díky níž jsou ve vašem těle udržovány na svém místě. Pokud je tato struktura narušena, jsme náchylní k závislostem.

Tato meditace je vhodná pro obnovení posvátné geometrie duše, aktivaci potenciálu duše, podpory schopnosti dávat a přijímat lásku, vytvářet zdravé vztahy, zažívat pocit vlastní hodnoty a sebeúcty a plně prožívat sexuální vztahy. Pracuje se s mřížkou kvantové konfigurace s ultrafialovými paprsky, pobytem ve Světelné komoře posvátné geometrie naší duše a aktivací duše v Interdimenzionální komoře světla, jejíž světlo se podobá slunečnímu světlu.

Světelná komora posvátné geometrie pro centrum hráze. Centrum hráze se nachází mezi konečníkem a pohlavními orgány přesně v místě, kde je kůže svraštělá. Hráz je energetické centrum, kterým se vyšší energie posouvá vzhůru po vaší páteři a vstupuje do šišinky, a které uzemňuje energii přicházející ze šišinky do dolní části těla. Hráz napomáhá regulovat elektrický proud mezi horní a dolní část těla a mozkem a proudění energie kundalini mezi mozkem a dolní části těla.

Světelná komora posvátné geometrie pro šišinku. Šišinka je zodpovědná za sestupování energií, jež do těla přicházejí z vyšších dimenzí. Šišinka tuto energii přeměňuje a převádí do využitelné formy a rozšiřuje ji do celého těla způsobem, jakým je zrovna třeba. Každý člověk neustále přijímá světlo a barvy z jednoho ze 7 paprsků. Tato energie vstupuje do korunní čakry. Šišinka v sobě obsahuje formy posvátné geometrie pro každou čakru a tělesnou soustavu.

A proto barvy a tóny rozeznívají a osvěcují kteroukoliv čakru a tělesnou soustavu, jež potřebuje být v daném čase aktivována. Šišinka nepřetržitě přijímá zprávy z celého těla a ze všech čaker. Neurologické impulzy z každého orgánu a žlázy přenášejí vzorce posvátné geometrie a tónů dané části těla. A proto, když do šišinky přijde neurologický impulz, může tato žláza vtáhnout potřebný paprsek a energii Ka a kdykoli tak naplnit požadovanou funkci. Šišinka umožňuje vašemu tělu přijímat nejen energie a impulzy, díky nimž jsou zachovány tělesné funkce, ale rovněž udržuje posvátně geometrickou formu každé buňky, jež je schopna dosáhnout celotělesné tantrické extáze.

Během proudění tantrické energie z pohlavních orgánů přes oblast hráze do šišinky, máme možnost rozeznít alikvotní tóny šišinky. Tím se plně otevřou čakry, vtáhnete do sebe maximální množství energetických paprsků a energie Ka, jaké jste v současné době schopni přijmout, a může vás to otevřít k intenzivním spirituálním zkušenostem a prožitkům. Možná budete mít pocit, že splýváte s Mléčnou dráhou, Stromem života nebo Zemí či Sluncem.

Světelná komora posvátné geometrie pro orgány a žlázy. Vytvořte si seznam žláz a orgánů, které si přejete pročistit a geometricky uspořádat.

Světelná komora posvátné geometrie pro čakry. Cílem meditace je do všech svých čaker vnést symboly, které představují nejvyšší smysl každé z nich pro tento život. Tyto symboly pro každou čakru nesou energii toho, čím se tato čakra stane, až se plně otevře, rozzáří a prodchne Kristovou energií. Abyste tyto symboly mohli objevit, musíte se vydat ke svému 6D vyššímu Já - právě tam je uložena posvátná geometrie pro vaše tělo, orgány, žlázy a čakry.

Když jste sladěni se svou božskou osou a máte napojenou stříbrnou šňůru, může k vám vaše 6D vysílat impulzy a podněcovat vás k tomu, abyste se znovu stali bytostí světla. Vaše 6D je předlohou a vědomím vašeho budoucího Kristovského Já. Nejprve pocítíte energii dané čakry a potom vám bude předán symbol, jenž v sobě nese energii v jejím nejvyšším potenciálu a účelu pro tento život.

Světelná komora celomozkového fungování. Při této aktivaci dochází k odstranění bloků, aby náš mozek mohl fungovat celoplošně.

Světelná komora spontánního proudění energie. Podívejte se, jak se delfíni pohybují ve vodě. Nemají žádné zauzleniny na páteři ani zpožděné neurologické reakce. Žijí ve spontánní harmonii se sebou a se svým okolím a jejich těla plynně reagují na každou potřebu a situaci. Když hýbou ploutvemi, jejich pohyby se šíří jako jemné vlnky v jejich tělech přes nervové soustavy.

Delfíní vlnový efekt je označení pro pohyb energie a těla v situaci, kdy tato energie není nijak zablokovaná a volně proudí z místa vzniku pohybu celým tělem. Když zvednete paži o několik centimetrů, tento pohyb se přenáší nervovou soustavou, kostrou a svaly. Pokud nemáte žádnou z těchto oblastí zablokovanou, zvednutí paže bude lehké a plynulé a přenese se do ramen, krku, lebečních kostí, páteře, boků a nohou. Vyzkoušejte si to.

Zdroj - Plejádská světelná terapie II - Amorah Quan Yin (upraveno)


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.