Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Světelná - delfíní tantra

PUBLIKOVÁNO: 23.11.2017, AKTUALIZACE: 14.03.2018

Delfíní tantra je nepotlačované, nevinné a láskyplné mezibuněčné proudění sexuální energie. Pro nás jako lidské bytosti to znamená, že delfíni vytvořili a stále udržují ve svém vědomí a ve svých tělech jakousi éterickou mapu či předlohu, kterou můžeme následovat. Plejáďané a Síriané pracují společně. Síriané udržují a vylaďují posvátnou geometrii, jež je potřebná k vytvoření celistvosti a neporušenosti formy v nižších dimenzích.

Když jsou potřeba postupné procesy léčení a spirituálního sladění, Plejáďané zařídí technické detaily. Rovněž pomáhají s přizpůsobením se 6D geometrickým formám a 3D – 5D aspektům lidské existence. Jinými slovy, když Síriané v těle přeuspořádají posvátnou geometrii, Plejáďané vám předávají pohybové procesy, jež jsou potřebné k začlenění těchto změn na neuromuskulární úrovni, anebo vás naučí nějakou, k tomu určenou, meditaci. Síriané zajišťují udržování výše dimenzionálních forem na svém místě, zatímco Plejáďané nám předávají techniky, jež nám pomáhají se s těmito formami sladit. Tato spolupráce se bude týkat technik delfíní tantry.

Světelná komora spontánního proudění delfíní tantry. Delfíní vlnový efekt je označení pro pohyb energie a těla v situaci, kdy tato energie není nijak zablokovaná a volně proudí z místa vzniku pohybu celým tělem. Když zvednete paži o několik centimetrů, tento pohyb se přenáší nervovou soustavou, kostrou a svaly. Pokud nemáte žádnou z těchto oblastí zablokovanou, zvednutí paže bude lehké a plynulé a přenese se do ramen, krku, lebečních kostí, páteře, boků a nohou. Vyzkoušejte si to.

Delfíní pohyby. Delfíní pohyby osvobozují tělo od zadržování vzorců, které brání plnému proudění vaší sexuální energie, a to pomocí symbolu nekonečnosti 8. Je přirozené nacházet potěšení ve smyslných pohybech těla. Pokud začnou vycházet nepříjemné pocity, neztotožňujte se s nimi a pokračujte. Mějte na paměti, že je to obrovský dar, uvolnit ve svém těle cestu pro větší extázi a pro své Vyšší Já.

Dovolte si při těchto pohybech plně prociťovat všechny své tělesné a emoční vjemy, avšak nedotýkejte se sebe sexuálně, ani se neoddávejte erotickým představám. Smyslem tohoto cvičení je osvobodit se od zadržované energie a kontrakcí. Delfíní pohyby nekonečnosti provádíte vodorovně v pánevní oblasti, v oblasti hráze; svisle v pánevní oblasti; vodorovně v oblasti ramen; svisle v horní části páteře; vodorovně souběžně v oblasti pánve a ramen; vodorovně souběžně v oblasti pánve a ramen v opačném směru.

Tantra a rozeznívání tantrických kanálů. Další část delfíní tantry spočívá v „rozeznívání“ vašich kanálů sexuální energie, což znamená používat různé zvuky a tóny k vyčištění energie, aktivování požadovaných částí těla a čaker, rozpohybování a uzemnění energie a k pozvednutí vibračních frekvencí, a to pomocí zpívání a vydávání různých tónů, které směrujete do konkrétních částí těla a energetických kanálů.

Nejlépe to funguje, když uvedené zvuky vydáváte z celého svého srdce. Díky tomu danou oblast otevřete, zaktivujete a připravíte ji na proudění sexuální energie. Je třeba, abyste se otevřeli, uvolnili a dovolili uvedeným zvukům rozeznít celé své tělo a volně jím procházet. Jestliže se nacházíte v situaci, kdy musíte zůstat potichu, můžete stále dosahovat požadovaného účinku, pokud budete plně a uvolněně pracovat se svým dechem a pouze kontrolovat hlasitost tónů, které vydáváte.

Delfíní tantra pro muže, ženy a páry. Smyslem delfíní tantry je vnášet sexuální energii vzhůru do páteřní oblasti, sexuálně energetických kanálů, čaker a buněk a pomocí dechu tuto energii rozvádět do celého těla. Tantrická energie pracuje s alchymickým ohněm transmutace, hlouběji nás uzemňuje a uvolňuje místo vašemu duchu, aby mohl žít plněji ve vašem těle, a přitom se více milujete. Staňte se svým vlastním partnerem. Těšte se ze samotných pocitů, vjemů, lásky a proudění energie bez potřeby po mentální a vizuální stimulaci vaším imaginárním partnerem. Máte příležitost poznat sami sebe a své tělo, hlouběji milovat sebe samé a předefinovat si, co je pro vás sexuální energie.

Ivana Valová, Plejádská světelná terapie II - Amorah Quan Yin - zde najdete cvičení k delfíní/slunečné tantře


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.