Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Spirituální psychologie

Máme touhu být upřímní a říkat, co máme na srdci, ale ne vždy to jde se vyjádřit. Pokud se včas nevyjádříme, může se v nás kumulovat napětí a pak už je vyjádření těžší a těžší.

[ celý článek ]

Naslouchejte a pozorujte svět kolem vás i uvnitř vás. Naslouchejte a vnímejte svými smysly a myslí jako nezaujatí pozorovatelé, kteří dosud nic neposuzovali.

[ celý článek ]

Lidé pracující na této lekci na sebe nahlížejí jako oběti a do tohoto dramatu se zcela zapletou. Energetické bloky se projevují jako sabotáž, kdy dotyčná osoba působí dojmem, že dělala vše správně, a přesto v jejím životě nic nefunguje.

[ celý článek ]

Chtěla bych se vyjádřit k odvysílání dokumentu Infiltrace: obchod se zdravím, na ČT1. Co ve vás vyvolalo toto odvysílání a následná diskuze?

[ celý článek ]

Lidé mohou zadržovat tvořivou sílu ve svých myšlenkách. Buď na své výtvory zapomínají, nebo k nim bývají slepí. Ačkoliv mívají obrovské tvůrčí schopnosti, potýkají se zároveň s tím, aby je dokázali uvést do praxe.

[ celý článek ]

Spirituální vedení spočívá v tom, že se dostanete nad rámec melodramatu života v krizovém režimu. Je třeba rozpoznat toxické emoce, chcete-li jasně porozumět vlastním konkrétním potřebám i potřebám ostatních.

[ celý článek ]

Pokud si člověk pracující na lekci důvěra zvolí pozitivní katalyzátor, který jim práci na důvěře usnadní, pak to bývá otec nebo matka.

[ celý článek ]

Spirituální psychologie je nauka, která nabízí pohled na život z úrovně duše. Umožňuje pohled na negativní situace v našem životě a v jejich využití pozitivním způsobem.

[ celý článek ]

7 etap života
ČLÁNEK
Lidský životní proces je rozdělen do sedmi stádií. Každá fáze má velký význam v rozvoji duše a všech 7 stádií umožňuje rozvinout určité aspekty dvanácti základních životních lekcí. 1. Plánování před narozením.

[ celý článek ]

Uvědomění
ČLÁNEK
Uvědomění je rodištěm možností. Zde začíná vše, co chcete dělat, všechno, čím chcete být. V každém okamžiku před vámi leží mnoho cest. Uvědomění vám napoví, kterou z nich se vydat.

[ celý článek ]

Přistihli jste se, jak někomu něco říkáte, a nevíte, odkud vaše věty přicházejí, jen si pak uvědomíte, že to byla ta nejlepší věc, kterou jste mohli říct? Máte v sobě vnitřní sdělení, ale ne vždy víte, jak je transformovat do slov?

[ celý článek ]

Jít do akce
ČLÁNEK
Vize a akce musí být v souladu, což vyžaduje zručnost. Lídr musí být zaměřen na akci. Ve všem, co dělá, musí být zodpovědný za sliby, které učinil.

[ celý článek ]

Empowerment II
ČLÁNEK
Mít moc neznamená posílení ega, jehož nároky jsou řízeny slovy Já, mně a moje. Ve stejné chvíli, kdy posilujete svou moc, posilujete i moc ostatních.

[ celý článek ]

Poznejme to nejlepší, co je v nás. Dokud člověk neobjeví svou silnou stránku, nemá základ, na němž lze stavět.

[ celý článek ]

Zodpovědnost
ČLÁNEK
Role zodpovědnosti spočívá v tom, že máte zájem na osobním růstu každého člena. Tato zodpovědnost začíná s vaším vlastním vývojem. Možnost nechat se vést svou duší máme v osmi oblastech života.

[ celý článek ]

Synchronicita
ČLÁNEK
Synchronicita je schopnost zajistit si štěstí a objevit neviditelnou podporu, jež člověka přenese na vyšší úroveň daleko za hranice očekávaných výsledků.

[ celý článek ]

Lidská zkušenost je popoháněna hledáním. Chceme zlepšit svou finanční situaci, prožít naplněný partnerský vztah, zlepšit zdravotní stav nebo chceme zažít osvícení.

[ celý článek ]

Duše je podstatou pravého já. Je místem, kde nalezneme vhled, tvořivost, představivost a hlubokou moudrost. Duše je projevem skrytého univerzálního pole vědomí.

[ celý článek ]

Podstata dohod
ČLÁNEK
Při svých zkušenostech ze života na Zemi vidíme většinu věcí a situací v životě ze značně limitované perspektivy. Proto nemůžeme zjistit, že to, co jsme vnímali jako katastrofu...

[ celý článek ]

Poté, co usneme, vstupujeme na duševní úrovni do jiné dimenze. S touto dimenzionální realitou jsme sžiti a říkáme jí noc. Velká část této alternativní skutečnosti je využívána ke spánku a obnovování sil našich těl.

[ celý článek ]

Pokud chcete poznat, jaká je vaše základní životní lekce, tedy na čem máte pracovat, nechte, aby člověk, který vás opravdu zná, vyplnil tento dotazník. Poté sečtěte body za pět vět u každé otázky. Ten nejvyšší počet označuje vaši základní životní lekci.

[ celý článek ]

Hranice
ČLÁNEK
Spousta lidí v pomáhajících profesích mají problém určit, co spadá do jejich kompetence, co mohou ovlivnit, a co ovlivnit nemohou, co je odpovědnost druhého člověka...

[ celý článek ]

Těchto 12 základních principů pomáhá učitelům, léčitelům a poradcům, jak efektivněji pracovat. Zatímco vytváříte prostor pro druhé, aby se lépe poznali, vyléčili a efektivněji pracovali...

[ celý článek ]

Co člověk zaseje, to sklidí, jak se věci ve skutečnosti mají. Tento zákon může být porušován, a často ho porušují lidé, kteří nemají žádné hranice.

[ celý článek ]

Od hranic se odvíjí naše identita. Hranice určují, co jsem a co nejsem. Naše práce je součástí naší identity tím, že souvisí s naším konkrétním obdarováním a používáním těchto darů v dané společnosti.

[ celý článek ]

Přátelství je jiný než milostný vztah, který je založen spíše na vzájemné náklonnosti než na společné funkci. Je to vztah lidí, kteří chtějí být spolu jen kvůli sobě samým.

[ celý článek ]

Někteří dospělí žijí daleko od rodičů, ale když přijdou na návštěvu domů, dělají nebo mají neodbytný pocit, že by měli dělat to, co po nich rodiče chtějí.

[ celý článek ]

Člověk s poškozenými hranicemi do milostného vztahu v dospělosti vnáší nezralé, nedostatečně vyvinuté aspekty své povahy. V oblasti slabého závazku a vysokého rizika hledá bezpečí, pouto a pevnost, jež potřebují jeho zranění.

[ celý článek ]

Dítě by mělo být schopné citově přilnout k druhým bez ztráty vědomí sebe sama a svobody mít jiný názor, schopné říkat druhým přiměřené "ne" beze strachu...

[ celý článek ]

„O tomhle vztahu jsem vám ještě neřekla. Mám s tou ženou obrovský problém s hranicemi. Přejídá se. Nedá se na ni spolehnout – pořád mě nechává ve štychu.

[ celý článek ]

Stanovení a udržování hranic vyžaduje velkou touhu, to je jejich hnací síla. Obvykle víme, co je v životě správné, ale někdy k tomu nemáme motivaci, pokud k tomu nemáme nějaký dobrý důvod.

[ celý článek ]

Syn Denisy se sám rozhodl jít do školy, i když se mu nechce. Manžel jí zavolal, aby jí sdělil, že se mu mění program. "Nezdá se mi to?" pomyslela si. Nezdálo se jí to.

[ celý článek ][ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.