Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Spirituální integrita

PUBLIKOVÁNO: 27.03.2017, AKTUALIZACE: 28.03.2017

Uvnitř máme více aspektů, z nichž jsou některé méně rozvinuté a méně zralé a některé zase více rozvinuté a více zralé. Jedna naše část může být pro nás nejpřijatelnější a my se s ní můžeme nejvíc identifikovat.

Guru může být osoba, která si vybrala se identifikovat pouze s jednou částí sebe, s tou nejpřijatelnější. Tento člověk žije v souladu s touto částí a svůj život vede na základě této zralé části. Tato část rozhoduje, jak nakládat s ostatními částmi.

Být disciplinovaný může být u těchto lidí zaměněno s opuštěním sebe a zanedbáním ostatních, méně zralých částí sebe. Tento člověk může být tak pohlcen jedním svým aspektem, že se z toho stane nadvláda této části.

Aby naše některé části nehladověly po pozornosti, nemůžeme se identifikovat jen s jednou částí, protože si pak vše vysvětlujeme přes tuto perspektivu. Autenticita je schopnost věnovat pozornost všem částem sebe a neidentifikovat se pouze s jednou z nich. Jsme souhrnem všech částí a zároveň nejsme ani jednou z nich.

Člověk, který je v módu spirituálního učitele, který teď popisuji, amputoval své bolavé části, a očekává, že uděláte to samé. Jinak se na vás dívá spatra, když vidí vaše nezpracované části, které odkrýváte. Může vám říkat: „Nech ten zážitek odejít.“ „Vždyť je tak jednoduché odpustit…“ „Odpoutej se od minulosti“. Je na vás, co uděláte.

Naše vědomí vychází ze sjednoceného já. Je to vědomá hra života – integrovat všechny části, neidentifikovat se s žádnou z nich, stát se čistým bytím, sjednoceným ztělesněním.

Ivana Valová
Velká inspirace: Teal Swan

 


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.