Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Sluneční, měsíční a hvězdné světlo

PUBLIKOVÁNO: 04.07.2010, AKTUALIZACE: 04.03.2018

Slunce je skutečné světlo. Probouzí nás k pravdě o sobě. Osvětluje naše vědomí uvědomováním, kým skutečně jsme. Se světlem k nám přichází zelená (léčení), modrá (důvěra), fialová (síla), bílá (soucit). Sluneční světlo obsahuje obnovující a léčivé síly. Slunce je zdrojem energie a léčení.

Abychom zůstali zdraví, je nutné, aby v našem těle proudila energie volně. Celý organismus lidského těla je tvořen elektrickými silami, pro které je důležité, aby se obnovovaly. Proto je důležité, abychom při chřipce nebo nachlazení zůstali doma v posteli a dovolili svému tělu nashromáždit dostatek vlastních uzdravujících sil.

Sluneční světlo je v širším slova smyslu veškeré elektromagnetické záření, které je vydávané Sluncem. Dopadající sluneční světlo na Zem je filtrováno pozemskou atmosférou. Sluneční záření představuje většinu energie, která se na Zemi nachází a využívá. Sluneční záření pomáhá léčit deprese, spánkové problémy, podporuje proud energie v těle, snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu, zlepšuje funkci imunitního systému, léčí akné a lupénku, dále nás udržuje ve stavu klidu a snižuje příznaky předmenstruačního syndromu. Říká se: „Kam nepřijde slunce, tam musí přijít doktor.“

Pokud se čelem (třetím okem) nastavíme ke slunci, přijímáme informace, které působí na hypofýzu a šišinku. Pokud se podíváme na šišinku pod mikroskopem, uvidíme, že tato žláza s vnitřní sekrecí je pokryta neobvyklou krystalovou strukturou, která funguje jako anténa a je vnímavá na elektromagnetickou stimulaci.

Pokud se tedy nastavíme směrem ke slunci, stáváme se "lidským rádiem", které přijímá signál ze slunce. Pokud je šišinka anténa, co je baterie? Baterie je solární plexus, který je v kontaktu s celým vesmírem a slouží jako prostředník komunikace mezi člověkem a vesmírem. Solární plexus (všimněte si názvu solární) je solární baterií, která nás zásobuje energií. Pokud je solární plexus nabíjen, přijímání šišinky je znásobeno. Nejlepší je nabíjet solární plexus tím, že se nastavíte na slunce v Y - pozici, nohy u sebe a ruce natažené od sebe. Starodávní Řekové a indiáni věděli, že Y - pozicí přijímají sluneční éterické záření. Dále sluneční světlo aktivuje srdeční čakru, probouzí naši energii a šestý smysl vytvářející intuici.

Sledování východu a západu slunce má na nás velký vliv. Barvy a světlo vycházející během východu slunce probouzí horní čakry, dodají nám energii a připraví nás na přicházející den. Probouzí v nás příjemné pocity. Barvy a světlo vycházející při západu slunce aktivují nižší čakry, připraví nás na dobrý spánek a uzemní nás. Sledování východu a západu slunce nás spojuje s přirozenými rytmy země, což nám pomáhá ke správnému načasování a staví nás do synchronicity proudu života. Sluneční svit během dne udržují nižší a vyšší čakry ve vzájemném spojení a synchronicitě. Je vhodné se ke slunci obrátit a vnímat, co se děje v těle. Na začátku dne můžete slunce vítat a na konci dne mu poděkovat za den.

Všichni zasvěcenci se shromažďovali večer při západu slunce. Seděli v kruhu. Nejprve očistili své duševní tělo od nečistot, které nevyhnutelně přijímáme. Poté se všichni podali ruce a vytvořili proudový kruh, kde hlavní velekněz přivedl proud nejvyššího božského stupně do těla všech zúčastněných, což všem pomohlo prožít stav nejvyššího vědomí jednoty. Tímto způsobem se rozvíjela odolnost nervů kněží mnohem rychleji, než kdyby byli závislí jen na vlastní energii. Okamžiky blaha, které zasvěcenci každý večer prožívali, byly obsahem a smyslem jejich života.

Měsíční světlo. Také světlo měsíce a hvězd má vliv na naše zdraví a stav životní energie. Cykly měsíce a střídání ročních období mají vliv na náš výkon a plodnost. Sezení večer venku při svitu měsíce v noci před úplňkem, při úplňku a po úplňku pomáhá vzpomenout si na spojení spirituality přes vnímání přírody. V době úplňku je vhodné nabít krystaly, uvolnit staré systémy a potlačené emoce. V době novoluní je doba na vnímání, co potřebujeme, jaké máme touhy a přání. Pokud si chcete do života přitáhnout určitou kvalitu, proveďte rituál pod svitem měsíce v novoluní a pokračujte po každý den do doby úplňku. Pokud chcete něco vyslat do světa, udělejte rituál při úplňku a pokračujte do doby novoluní.

Světlo z hvězd probouzí představivost a otevírá mysl ke klidnému a hlubokému spánku, což umožňuje, abychom se během spánku dostali do potřebných dimenzí a byli v kontaktu s našimi průvodci. Hvězdné světlo nám pomáhá řešit problémy bez účasti vědomé mysli, vytvářet nové nápady a léčení během spánku. Hvězdné světlo nám pomáhá, abychom během nočního spánku přijali instrukce k našemu životu.

DNA je schopno vysílat a absorbovat světlo. DNA shromažďuje a uchovává fotony. Všechny formy života absorbují do své DNA fotony. Týká se to i bakterií, rostlin, hmyzu a ryb. V některých případech i mezi organismy dochází k výměně světla. Pokud otevřeme molekulu DNA pomocí chemické látky známé jako ethidium bromid, vyvalí se z ní tisíce fotonů. Každá molekula DNA je jako drobný optický kabel. Fotony v DNA kmitají po celou dobu rychlostí světla tak dlouho, dokud je tělo potřebuje. Tyto fotony jsou úzce spjaty s úrovní našeho fyzického zdraví. V částech těla, které jsou nemocné, je koncentrace světla mnohem menší nebo vůbec žádná.

Pokud prožíváme stres, DNA začne čím dál více skrývat své světlo a potemní. Intenzivní stres má stejné toxické účinky jako kouření cigaret. Když je naše tělo nemocné, naše DNA začne uvolňovat naakumulované světlo, aby mohlo pronikat do míst, která jsou postižená, a tak napravit škody. Dokonce můžeme přímo kontrolovat, kolik světla je uloženo v DNA jiného člověka. Láskyplné posilující myšlenky vyvolávají léčivé reakce a zvyšují počet fotonů v DNA. Zatímco návaly vzteku a agresivita světlo z molekuly DNA vysávají. Naše modlitby a přání jsou tedy iniciátorem přenosu světla skrze naše DNA.


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.