Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Skupiny pracovníků světla

PUBLIKOVÁNO: 17.06.2016, AKTUALIZACE: 12.10.2017

Pracovníci světla vědomě pracují se světlem, přináší a ukotvují světlo na Zemi a udržují v sobě svou vizi. Každý z nás šíří světlo jiným způsobem.

Někteří lidé léčí a mění energii na planetě pomocí svých jasných a zářivých očí.  Je třeba, abyste měli fotku svého obličeje na vizitce. Jak můžete pracovat pomocí svých očí?

Někteří lidé mají za úkol na světě vyhledávat krásu. Krása je jejich esenciální energie, se kterou přišli na Zem. Jsou krásní, nebo je jejich přirozeností hledat krásu (učitel vidí krásu ve všech svých studentech), mají oči pro krásu (fotograf), nebo pomáhají lidem najít jejich vlastní krásu (kosmetička).

Někteří lidé přinášejí světlo přes hudbu. Jsou hudebně založení, pracují s rytmem, působí přes své vibrace a hlas, zpěvem. Přes svůj hlas přinášejí světlo z domova na Zem. Jsou to často muzikanti, kteří kopírují tóny, které máme „doma“. Tyto tóny jsou ale vždy nedokonalé, protože je nemožné na Zemi plně slyšet tóny z domova. Tito lidé se pokouší pomocí hudby přinést daného člověka do jeho energie.

Někteří lidé povznášejí druhé pomocí vtipu a humoru. Tím jim pomáhají se v životě posunout dál. Tito lidé často prožili nějakou tragickou situaci a pak ve svém životě našli způsob, jak tuto zkušenost přeměnit do něčeho konstruktivního. Tito lidé ví, že pokud se tu na Zemi nezasmějeme, marníme tu čas. Humor povznáší.

Někteří lidé sem přišli předávat světlo pomocí konkrétní zprávy pro konkrétního člověka. Objeví se vždy ve správnou dobu na správném místě, aby ji předali vhodným způsobem. Někteří lidé se narodili pro šíření zprávy z domova pro více lidí.

Někteří lidé se narodili pro zachycení zpráv z úrovně duší pro celou oblast nebo národ.

Někteří lidé sem přišli, aby na Zemi udržovali harmonii. Jsou to usmiřovatelé, kteří mají za úkol harmonizovat skupinu. Mají dar vnímat harmonii a vytvářet ji. Zaměřují se na propojení s ostatními, na podobnost mezi mezi sebou a respektování odlišnosti. Pomáhají druhým v sebeovládání.

Skupin je víc... Se kterou kvalitou nejvíce rezonujete? Bez čeho byste nedokázali žít?

Ivana Valová

Zdroj: Steve Rother


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.