Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Síla mysli

PUBLIKOVÁNO: 01.12.2009, AKTUALIZACE: 03.03.2017

Mysl je soubor rozumu, vnímání, vůle, paměti, představivosti a cítění. Myslí nám denně projde 40 000 – 60 000 myšlenek. Myšlenka je velmi jemná energie a je jako magnet. Naše mysl je jako systém antén nasměrovaných do všech stran. Myšlenky do ní vstupují a zase odcházejí s různou intenzitou, často pouze na základě vnějších podnětů, a to tak dlouho, dokud je nedostaneme pod nadvládu své mysli.

Když ztišíme svou mysl, můžeme vnímat jemnější pocity a vnitřní senzory, které dohromady tvoří šestý smysl a intuici. Proto je dobré meditovat, trávit čas v přírodě nebo poslouchat uklidňující hudbu. Myšlenky a emoce jsou klíčem, který používáme k tomu, abychom změnili bioelektrický náboj v buňce. Každá buňka funguje v určitém frekvenčním rozsahu, který se dá posunout nahoru nebo dolů. Při sbírání zkušeností vznikají emoce, které se s těmito zkušenostmi spojují. Součástí těchto pocitů je aktuální elektrický náboj myšlenky. Změna myšlenek vyvolá v těle chemický proces, který ovlivní výši buněčné frekvence.

Technologický institut v Kalifornii prokázal přítomnost magnetických antén v lidském mozku. Jak bylo pozorováno, člověk má v mozku drobné magnetické krystaly, které mohou sloužit jako antény k přijímání relativně slabých elektrických polí. Výsledek analýzy je, že většina oblastí mozku obsahuje 5 miliónů magnetitových krystalů na jeden gram, ochranná mozková membrána dokonce 100 miliónů. Tento magnetit reaguje na vnější magnetické pole více než milionkrát silněji než jakýkoliv jiný biologický materiál. Někdy začneme jen tak myslet na nějakou věc, a to proto, že zachytíme myšlenky druhých, s nimiž jsme nějakým způsobem propojeni. Proto potřebujeme naučit se nereagovat na své myšlenky i na myšlenky těch ostatních, a to tím, že se vyladíme na vyšší myšlení, sledováním vnitřního dialogu a nahrazováním jakékoliv méně jasné a laskavé myšlenky myšlenkami láskyplnějšími a jasnějšími.

Chcete-li druhým pozvednout energii, mluvte s nimi laskavě a vnímejte, jak se jejich i vaše energie mění. Poté začnete rezonovat s myslí tisíců lidí, kteří také přemýšlejí na vyšších úrovních, nabudete vnitřní síly a postupně začnete mít ve svém životě jasno. Při setkání s druhými lidmi nereagujte, neposuzujte a nijak nekomentujte, co říkají nebo dělají. Nemyslete na to, jak jim pomoci nebo co odpovědět, zůstaňte v klidu. Pak teprve zaslechnete to nejdůležitější, což je pod povrchem slov.

Zesílit aktivitu své mysli můžete tak, že si doma nebo v přírodě dáte před sebe křišťál a budete se na něj soustředit. Vnímejte, co se děje. Můžete vidět světlo, mít nějaké představy nebo číst ve své mysli slova. Čím více budete cvičit, tím více budete otevřeni spirituální komunikaci. Další cvičení slouží k tomu, že si rozšíříte svou mysl o další dimenzi. Můžete si v přírodě vybrat strom, rostlinu nebo kámen. Pokusíte se stát tou věcí. Posaďte se a vezměte si do rukou kámen. Zaměřte se na něj. Stáváte se tím nerostem. Cítíte to. Co vás učí? K čemu se užívá? Uvědomte si, že tento nerost je tu už dlouhou dobu.

See yourself doing well and you will.
Silný duch umí léčit lépe než lékař.


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.