Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Spirituální integrita

Být v proudu
ČLÁNEK
Odměnou žití v proudu je přítomnost synchronicit. Neposlouchat, kam nás proud vede, je jako bojovat s hurikánem. Co pomáhá být v proudu:

[ celý článek ]

Kultivace ducha. Myslím, že se v dnešní společnosti málo rozvíjí duch. A přitom je budování lidského společenství tvorbou nejvyššího uměleckého díla, díla sociálního.

[ celý článek ]

Pamatuji si z učení starodávných civilizací, že pravá vyrovnanost vychází z přivlastnění si svého prostoru, jak to vidíte na kobře, která roztahuje kápi a zvedá své tělo do výšky.

[ celý článek ]

Spirituální matematika je přístupná imaginativnímu myšlení. Je to imaginace nekonečna a je o nekonečných číslech. Člověk má dva rozměry – konečno a nekonečno.

[ celý článek ]

Poslední květnový víkend jsem byla pozvána na festival Alchymistické Litoměřice. Jsem spojená s lidmi, kteří se narodili, aby přispěli k vybudování nové platformy...

[ celý článek ]

Morální zásady. Být morální znamená dodržovat společenské pravidla a zvyklosti. Následovat všeobecně platné systémy ve společnosti.

[ celý článek ]

Po tisíce let se na Zemi dualita projevovala ve formě konfliktu mezi dobrem a zlem, světlem a temnotou. Tento boj se odehrává v každém jednotlivci a vytváří utrpení a pocit oddělení.

[ celý článek ]

Svoboda
ČLÁNEK
Svobody dosáhneme tím, že v sobě strávíme a integrujeme dualitu, když začneme chápat, na kterém místě tohoto barometru mezi černou a bílou, mezi dnem a nocí, mezi Sluncem a Lunou se právě nacházíme...

[ celý článek ]

Uvnitř máme více aspektů, z nichž jsou některé méně rozvinuté a méně zralé a některé zase více rozvinuté a více zralé. Jedna naše část může být pro nás nejpřijatelnější a my se s ní můžeme nejvíc identifikovat.

[ celý článek ]

Představte si, že jeden člověk vyšle laserový paprsek směrem k vám a vy jste tak pohotoví, že ho pošlete zpátky tomu, kdo ho vyslal, nebo ho vyšlete jiným směrem. Odkloníte ho.

[ celý článek ]

Zasvěcení
ČLÁNEK
Zasvěcení znamená stát se vědomým. Zasvěcení je mít touhu po trvalém božském vědomí, propojení s božskou jiskrou a odevzdání se jí. Každý je vědomý na stupni, který odpovídá odolnosti nervů a těla.

[ celý článek ]

Zasvěcení začíná tělesným cvičením, která jsou spojena se silnou koncentrací. Cvičení různého držení těla spojená s dýchacími cvičeními a přitom vnést vědomí do různých částí těla.

[ celý článek ]

Cokoliv vidíme je poznatelné proto, že se to oddělilo od své doplňující poloviny. Ta druhá polovina zůstala v neviditelném, v neprojeveném. Poznání získáme pouze srovnáním dvou stran, pozitivní a negativní, které byly od sebe odděleny.

[ celý článek ]

Zasvěcení II
ČLÁNEK
Zasvěcení je přestup na vyšší úroveň vývoje. Existuje sedm úrovní zasvěcení. Každá duše si před příchodem na Zem vybere ty nejvhodnější zkoušky, které mohou být tak náročné...

[ celý článek ]

Člověk, který ovládá božsky tvůrčí energii v jejím nejvyšším stupni, se nazývá božský člověk. Je to člověk, který se stal plně vědomým. Projevuje své božské Já plně v dokonalém vědomí.

[ celý článek ]

Dále je třeba porozumět zákonům přírody. Bůh je všude přítomný a projevuje se ve viditelném hmotném světě jako přírodní zákon. Proto se nemůže nic dít mimo zákon přírody.

[ celý článek ]

Náš charakter a osud byly vystavěny z těchž sil, oba jsou výsledkem příčin a vlivů akcí a reakcí, činů a zkušeností našich životů, kterými se zjevilo Já během věků a které nakonec vykrystalizovalo v naši dnešní osobnost. Jak charakter, tak osud a proto i budoucnost.

[ celý článek ]

Sjednocení
ČLÁNEK
Při zasvěcení se kandidát vědomě spojí s vlastní doplňující polovinou, která zde dosud byla jako nevědomá část duše, jako negativní obraz, jako cizí bytost, a přitažlivostí, která se v těle projevuje jako pud, vyvolává stále touhu a neklid. Vědomí se vrací do jednoty, není už žádná doplňující polovina, protože, ona se stala vědomou. To opětné spojení nazýváme mystickou svatbou.

[ celý článek ][ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.