Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Práva duše

PUBLIKOVÁNO: 17.06.2016, AKTUALIZACE: 12.10.2017

1. Jsme bytosti žijícími v těle, abychom na Zemi vytvořili mírumilovnější celosvětovou existenci na vyšší úrovni evoluce, která je tvořena na základě integrity a zodpovědnosti, která zajišťuje místní i globální mír, dobrosrdečnost, zdraví, radost, duševní pohodu a svobodu.

2. Všechny duše žijící v těle si před narozením vybírají pohlaví, typ těla, rasu, barvu, fyzické poruchy, etnickou a genetickou linii.

3. Všechny duše žijící v těle mají právo svobodné volby jít cestou, kterou si vyberou. Mají právo svobodně nakládat se svým tělem.

4. Všechny duše žijící v těle mají právo si vybrat, kdy a jak zemřou, bez toho, aby je někdo soudil.

5. Všechny duše žijící v těle mají právo si vybrat jakoukoliv formu sebevyjádření a spojení s domovem, bez toho, aby je limitovala věda nebo náboženství. Je více cest a žádná nemá na Zemi exklusivitu.

6. Abychom plně přijali lidskou zkušenost a překonali překážky, které se na naší cestě vyskytují, všechny duše žijící v těle mají právo žádat inspiraci a vedení od vyššího Já, andělů, zvířat a dalších bytostí a energií, které si vyberou, které jim v životě pomohou.

7. Všechny duše žijící v těle mají právo změnit svůj životní scénář, jak často si přejí.

8. Všechny duše žijící v těle mají právo vstoupit během své inkarnace do nejvyššího možného vyjádření světla, bez toho, aby bylo bráno v potaz, v jaké jsou úrovni vědomí a v jaké úrovni vědomí svou cestu započaly.

9. Všechny duše žijící v těle mají právo se vyvíjet rychlostí, kterou uznají za vhodnou, aby se spolupodílely na kvantovém skoku ve vědomí.

10. Všechny duše žijící v těle mají rovnocenné právo, aby zažívaly a vyjadřovaly hojnost na Zemi ve všech jejich formách.

11. Všechny duše žijící v těle jsou ve všem rovnoprávné a jsou vedeny k tomu, aby ve svých životech oceňovaly tyto základní hodnoty. 

Zdroj - Steve Rother

 


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.