Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Pozdravy z Lemurie

PUBLIKOVÁNO: 12.01.2016, AKTUALIZACE: 14.08.2018

Zvu vás na cestu duše do Lemurie. Je to místo, kde je hodně světla. Které se některým může zdát příliš neforemné a neurčité. Je to místo, kde jsme přebývali, než jsme se začali více inkarnovat do hmoty. Kde jsme byli ve spojení s božskou esencí, kde leží původní otisk jednoty a bezpodmínečné lásky.

Na kontinent Mu jsme přišli jako éterické bytosti ve světelných tělech z různých částí vesmíru. Společně jsme prošli Síriem. Vytvořili jsme první křišťálové města, prostředí plné čistoty a harmonie. Spojení se svou esencí bylo pro nás to nejdůležitější. Pokud jsme už na Zemi nemohli žít svou esenci, odešli jsme jinam.

Žili jsme v jednotě. Přijímali světlo. Kdekoliv jsme přišli, byla láska. Naše vibrace nám pomohly udržet krystaly v zemi. Lemurie nám přináší celistvost, spojení mužské a ženské esence.

Pokud tvoříme ze své esence, vše ostatní se poskládá. Cokoliv jsme přijali, to jsme zhmotnili. Přijali jsme ze zdroje otisk toho, co mělo být vytvořeno. Stáli jsme v kruhu a každý člověk přijal část tohoto otisku. Někdo přijal zvukový záznam, někdo geometrický tvar, někdo obraz. To vše jsme dali dohromady a vytvořili to, na co jsme mysleli, do kruhu uprostřed. Tímto způsobem byly vytvořeny celé města.

Lemurie je léčivé místo plné krystalů, které probouzí vaši esenci. Jsou tu vodopády, delfíni. Cítíte lásku kontinentu Mu, ukrytou moudrost. Ležíte v oceánu a všechna bolest, kterou si nesete v důsledku oddělení od božské esence, odchází. Spojujete se se zdrojem.

Přenesli jsme se vědomím do jiné dimenze. Je stejně skutečná, jako 3D. Jsme v kruhu a propojujeme se na úrovni božské jiskry. Je tu přítomnost hvězdných bytostí, energie zdroje, hvězd, obrovských lemurských bytostí, krystalů a Matky Země. Světlo se šíří po celé Zemi a dál. Kolem nás jsou bytosti, které tam přidávají svou energii. Vše je v souladu a harmonii. Je to kruh světla, kde je láska a světlo přetvářeno do formy.

Je tu telepatické spojení. Vše se uskutečňuje pro celek. Ve všem, co děláme, je světlo. Necháváme pracovat světlo. Při setkání skupiny, která je k sobě přivedena, se aktivují světelné kódy v těle. Připravujeme svá těla na to, aby nesly vyšší vědomí. Sdílením svých darů vytváříme strukturu sítě, která má několik vrstev. Dáváme vědomí do toho, co děláme. Krystaly vyzařují vědomí jednoty, které ovlivňuje vědomí lidí po celé Zemi. Vyšší srdeční centrum se vyživuje světlem lemurských krystalů.

Dochází ke společné tvorbě. Spolupracujeme, tvoříme v týmu. Zažíváme pospolitost. Je to cesta od spoluzávislosti ke spolutvoření. Všichni lidé na této úrovni mají společný záměr. Každý v kruhu má své vlastní zaměření. Ve světelných kódech přijímáme světlo ze zdroje.

Stojíme v kruhu krásných bytostí. Rozpoznáváme druhé v kruhu. Cítíme lásku, jsme jedno srdce. Stojíme pod světlem. Sírius je nad námi. Je tu vědomí, kterému poté budeme říkat kristovské. Přijímáme původní otisk ze zdroje, který ví, co je třeba projevit ve hmotě - tam už je to vytvořeno. To se vytváří uprostřed. Všichni přijímáme zvuky, tóny, geometrii, společně dýcháme, uprostřed kruhu se vytváří to, co je naplněno kódy jednoty a harmonie.

Můžeme navštívit stavbu pyramidy slunce nebo křišťálového města.
Naše těla se proměňují a přijímají světlo duše. Vracíme se k fyzické podstatě. Jsme součást oceánu, jsme vlnou, mořskou řasou, velrybou. Spojujeme se s hvězdnými bytostmi, vnímali jsme je i předtím, teď je kontakt s nimi více vědomý.

Lemurii nevnímám přes přítomné chrámy nebo zasvěcení, protože by mi připadalo líto, že tento proces budu zabarvovat a svou myslí ovlivňovat. Vnímám ji přes napojení na zdroj bez vytvořených systémů.

Při práci v kruhu si můžete vybrat, jestli vstoupíte do obrovské síly světla a provedete svou práci. Pokud to neuděláte vy, udělá to někdo jiný. Když na tom pracuje víc lidí, je to pro jednotlivce jednodušší.

Lemurské kořeny můžeme vnímat při návštěvě Havaje, Austrálie, Nového Zélandu, Velikonočních ostrovů, v okolí Tichého oceánu...nebo v meditaci...nacházíme se v křišťálové jeskyni na ostrově Kauai...nekonečná, léčivá energie, uvolnění, transformace, vnitřní podstata.

S láskou
Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.