Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Pozdravy z Avalonu

PUBLIKOVÁNO: 16.11.2016, AKTUALIZACE: 14.08.2018

Avalon bylo prvním místem, které jsme na konci října 2016 navštívili. Viděla jsem pohár svatého grálu a jeho energii, která se rozlévá po celé Zemi. Je to čistá, kristovská energie vyššího srdce. Avalon je pochopení podstaty temnoty. Na území Avalonu přijímáme hmotu ve všech podobenstvích. Stojíme ve své síle, žijeme skrze své schopnosti, chápeme podstatu smrti a znovuzrození.

Objímáme všechny své aspekty. Vnitřní světlo prosvítí zraněné části, které potřebují naši trpělivost k zahojení. Milujeme naši pravou podstatu. Temnota nám pomáhá nacházet vnitřní hranice a uvědomit si, kdy už nemůžeme udělat ústupek, protože bychom nežili své vnitřní hodnoty.

Sloup světla. Když jsme se propojili do kruhu, na úrovni srdcí, vytvořili jsme sloup světla. Přítomné duše zemřelých odešly do světla. Aktivoval se květ života Země, který se podobá liliím. Viděli jsme bitevní pole, na kterém válčili muži. Do této události začalo proudit přítomné světlo a láska, což pomohlo světelně uhladit, uklidnit zmatek, utrpení.

Křesťanství a pohanství. S koncem Avalonu také souvisí téma, usídlené v kolektivním vědomí, boje mezi křesťanstvím a pohanstvím. Boje mezi mužským pojetím Boha, který mluví o světle, a ženským pojetím Bohyně, které přijímá destruktivní síly Matky Země. V této části vědomí lidstva stále probíhá konflikt o to, kdo má pravdu. Procházíme temnotou.

Tyto obrazy jsou ukryté v našem podvědomí. Násilné pokusy o převrácení víry, nepřijetí své síly a intuitivních schopností, protože jsme za ně byli potrestáni. A z toho plynoucí nevysvětlitelná neschopnost mít sebe rád, protože nám tolikrát řekli, že jsme špatní. Pokud od těchto vnitřních stavů neutíkáme, protože víme, že jsme čistá láska, necháme je projít svým tělem a energie těchto obrazů zesílí a vystoupá všemi centry v těle, až nahoru, do korunního centra, kde se uvolní a automaticky pročistí tyto buněčné vzpomínky. Přichází pochopení a klid.

Atlantské slunce. A pak se v naší mysli objeví světlo, kterému říkám atlantské slunce. Po období temna vždy přichází světlo. Procházíme temnotou a pak přicházíme ke klidu a světlu. Vše je jen v našem vědomí. Avalon nám připomíná, že spiritualita není o kudrlinkách a voláncích, což je jen chození kolem pravé podstaty. I přijetí, že někteří lidé potřebují právě to. Je také o tom, abychom se vyrovnali s podstatou, že každý člověk má jinou cestu ke zdroji. Někdo k tomu potřebuje náboženství. I když nám, lidem, kteří si pamatují světelnou historii, trvající několik miliónů let, se příčí mluvit o spiritualitě posledních 2 000 let. A zase přijetí.

Svatý grál. Avalon nám připomíná, jaké to je, když muž v sobě najde svatý grál. Najde odvahu jít do hlubin své duše, projde svými stíny a najde to, co stojí za to, aby ochraňoval. Pak už nemá důvod se účastnit žabomyších válek. A tím se přiblíží své partnerce, která rozkvete. To samé může udělat žena se svým vnitřním mužem. Připomíná nám principy rytířů kulatého stolu - umírněného způsobu života, vytrvalost v dosahování cílů, spolehlivost, laskavost, štědrost, čestnost, vnitřní radost překonávající těžkosti všedního dne.

Avalon v nás může zanechat i otázky: Ustojí naše partnerství, když budeme věrni svému srdci a budeme vyjadřovat svou pravdu? Můžeme jít svou cestou, která někdy zahrnuje syrovost sebevyjádření a zároveň mít u sebe partnera? Zvládneme to společně? Avalon znamená pravé napojení na zdroj. Jít dál a zakořenit v temnotě, ze které se rodí to nové, neprojevené, to ještě nevytvořené. To připravené k růstu. Ze kterého pak vyroste to světlé.

Společně pracujeme na individuální, kolektivní, planetární úrovni. Jsem vděčná, že jsme spolu mohli podniknout cestu duše do Avalonu.

Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.