Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Plejádská světelná terapie

PUBLIKOVÁNO: 23.11.2017, AKTUALIZACE: 04.03.2018

Plejády jsou mladá, otevřená hvězdokupa v souhvězdí Býka. Plejády jsou především spojovány s alternativním způsobem léčením. Mnozí lidé budou potřebovat velmi specifická léčení a otevření, aby se připravili na přijmutí plného vědomí.

Plejádská světelná terapie nám pomáhá vnímat a prociťovat svou vlastní krásu, uvolnit bloky v přijímání a dávání lásky a najít rovnováhu mezi ve vztazích mezi mužem a ženou.

Aktivuje vzorce posvátné geometrie žláz a orgánů těla. Nechává nás si vzpomenout na svůj příběh stvoření, umožňuje nám přijímat přímé poselství z hvězdných soustav a žít kristovské já v těle.

Spojuje a integruje aspekty, které se nám otevírají při kontaktu s vyššími dimenzemi. Pomáhá nám uvědomit si spojitost mezi sexuální energií, energií duše a vln, které proudí ze středu galaxie.

Je pro všechny, kteří jsou vnímaví k multidimenzionální realitě a ví, že sem přišli přinášet světlo, vzpomínají si na život na jiných planetách, znají smysl určitých velmi starých staveb a mají schopnost léčit. 

Je možné, že v současnosti pracujete multidimenzionálně a během snění se věnujete léčení a spirituálnímu učení, a přinášíte na Zem nový způsob učení a léčení. Plejádské světelné bytosti často učí a léčí lidi ve spánku. Napojení na Plejády nás učí, jak asistovat lidským bytostem v uskutečnění vibračních změn nutných pro to, aby náš nervový systém vydržel nadcházející frekvenční změny na Zemi. Plejádské bytosti nás přicházejí probudit, abychom si uvědomili, kde se v naší evoluci nacházíme, a jaké další kroky jsou zapotřebí udělat.

Jejich informace se týkají planety jako celku, ale také jedinců, kteří jsou s nimi v osobním spojení. Ti praví průvodci vás berou jako rovnocenného přítele a nenechají, abyste na ně příliš spoléhali. Plejáďané nám připomínají, že veškerá přirozená existence je posvátná bez ohledu na to, jak slouží, nebo vyhovuje potřebám individuálního Já. Pomáhají nám převzít zodpovědnost za svou činnost v rámci harmonického spolutvoření (win – win).

Dochází ke spojení s vyšším Já přes vyšší dimenze. Toto spojení otevírá multidimenzionální komunikaci s vyšším Já a ostatními světelnými bytostmi a umožní nám přijímat přímé poselství z hvězdných soustav mající styčné body s naší sluneční soustavou a galaxií. Při správném spojení meridiánů v těle s vyšším dimenzionálním Já dochází k regeneraci orgánů a otevření cesty pro sestup multidimenzionálního Já do těla. 

Lidé se vyvíjejí do bodu, kdy budou sami schopni komunikace s vyššími dimenzemi a hvězdnými soustavami. Existuje úžasné vědomí osobní síly a sebeúcty, které se dostaví, jakmile dospějeme a pochopíme, osobně se zotavíme a skutečně uzdravíme. Některé hvězdné bytosti navazují vědomé vazby s lidmi, aby s nimi navázali  mezihvězdnou a planetární komunikaci. Během snění jim ukazují možnosti přesahující jejich omezení, připravují léčebné sny, jak najít nové způsoby sebevyjádření, urychlují rozvzpomínání a výuku starodávných léčebných metod.

Plejádští, Sirianští a Andromedští učitelé pomáhali organizovat různé civilizace, například na Machu Picchu, Egyptě a Atlantidě. V každé oblasti začaly fungovat různé školy. Vědění o krystalech, které se v minulých dobách značně rozvíjelo a poté bylo ztraceno, se znovu vynořilo a krystaly se začaly používat k léčení a multidimenzionální komunikaci.

Velká pyramida sloužila k přijímání a vysílání slunečních kódů a k zasvěcení pro lid Egypta a celé planety, a dále udržovala vibrace božské pravdy a přístup ke slunečním evolučním kódům. Pyramidy byly branou do vyšších dimenzí a komorou nanebevzestoupení. Místa jako Machu Pichu, Glastonbury, Havaj, Řecko, Egypt, Afrika, Tibet jsou stále místa nabitá silnou energií. 

Ivana Valová, Plejádská světelná terapie - Amorah Quan Yin


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.