Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Nový cyklus času

PUBLIKOVÁNO: 16.10.2017, AKTUALIZACE: 16.10.2017

Minulost, přítomnost a budoucnost se nenachází v jednom směru, ale ve spirále. Pohybujeme se přes spirálu. Tato spirála času nám dává příležitost vytvářet v každém okamžiku nejvyšší možnost.

Tento opakující se pohyb spirály je rozdělen do cyklů. Pokud v dané situaci jednáme na základě nejvyšší harmonie, vstoupíme do dalšího cyklu. Takto se můžeme pohybovat spirálou bez námahy.

Pokud cyklus nebyl dokončen, budeme mít možnost znovu jej zharmonizovat v jiném zážitku za jiných okolností, protože cykly pomocí spirály se opakují. Tyto cykly se vracejí v různých obdobích, některé trvají dny, jiné trvají mnoho let.

Lidé opakují emoční cykly znovu a znovu, aby byla umožněna harmonizace hlavy a srdce, ducha a člověka. Pokud dojde k harmonizaci, přesuneme do nového cyklu a nového zážitku.

V těchto změnách vznikají nové příležitosti velmi rychle. Dokončujeme velký časový cyklus v kolektivu lidstva. To je důvod, proč se celá tato energie začíná měnit. Nacházíme a budujeme novou základnu energie.

Díváme se na sebe a na své okolí a hledáme signály z domova. Hledáme věci, které jsou nám povědomé. Vstupujeme do nového cyklu času. Vracíme se na celistvou úroveň reality, kde může být vícerozměrná zkušenost sjednocena jako jedna.

Je to hluboký posun v lidské zkušenosti a evoluci. Ačkoli tento nový cyklus přinese povznesený stav existence, tento přechod může být pro spoustu lidí těžký.

Tyto možnosti nám dávají příležitost vidět sami sebe jako bytosti světla ve své síle. V tomto dalším cyklu v nové časové ose, začínáme vidět v lidské zkušenosti mnohem více rozmanitosti.

Tyto možnosti otevírají kolektivní definici krásy – bezpodmínečnou lásku z roviny duší, kterou vnášíme na naši planetu.

V novém cyklu jsou důležité rytmy - jsou krásné. Lidé replikují rytmy mluvením, chůzí, skrze akce všeho druhu – i myšlení je rytmické. Tyto rytmy se také opakují ve spirále času.

Hezký den, v pohybu svého vlastního rytmu
V prožitku nejvyšší harmonie.

S láskou
Ivana Valová

Steve Rother - www.espavo.org

 


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.