Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Nehrát si na boha

PUBLIKOVÁNO: 31.08.2017, AKTUALIZACE: 11.10.2017

Stává se mi, že na kurz přijde člověk, který cítí, že se může poprvé v životě plně otevřít. Je připraven uvolnit z velké míry pozici oběti a dělá pro to maximum. Vy vidíte tu krásu, jak se otevírá sobě a přítomní lidé ho v tom podporují.

I já se tomu člověku plně otevírám a vznikne mezi námi synergie - stav, kdy můžeme všichni čerpat z nekonečného množství energie, kterou našim kontaktem generujeme. Všichni se posouváme a já můžu tomu člověku vyjít maximálně vstříc.

Ale někdy se dostaneme do bodu, kdy se proud energie zastaví. Oba víme, že je to jen systém a ani jeden to nebere osobně.

V této chvíli je důležité, abychom vnímali své hranice. Hranice toho, že i když vidíte, že se ten člověk maximálně snaží, a vám by nebylo zatěžko udělat malý vstřícný krok  podpory (například poslat zprávu), ale vy to nemůžete udělat. Protože byste vytvářeli něco uměle. Protože tu není podpora zdroje.

Proud energie se zastaví. Jste konfrontováni s tím, že nemůžete udělat nic a musíte to nechat být. To platí v jakémkoliv vztahu a projektu, na kterém pracujete.

Vnímat vnitřní hranice a nejít přes ně. Učí nás to nehrát si na bohy. Naslouchat zdroji.

Pokud něco má vzniknout a něco má být vyléčeno, stane se to. Proud se znovu obnoví.

Někteří lidé budují vztahy a projekty, které nejsou podporovány zdrojem, ale jsou dotovány jejich vůlí a vůlí lidí kolem. A pak jsou naštvaní na svět, že to nefunguje.

I to je cesta, ale stojí to za to budovat něco, co není podporované udrojem?

S láskou
Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.