Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Muž u krejčího

PUBLIKOVÁNO: 16.01.2010, AKTUALIZACE: 27.07.2014

Muž přišel ke krejčímu a zkoušel si oblek. Jak stál před zrcadlem, všiml si, že vesta byla dole trochu nerovná. "Nedělej si s tím starosti. Když budeš levou rukou držet ten kratší konec, nikdo si ničeho nevšimne", řekl krejčí.

Když to muž udělal, všiml si, že se klopa, místo aby mu pěkně padla, se kroutí nahoru. "Tohle? To nic není. Jenom trochu pootoč hlavou a přidrž klopu bradou," řekl krejčí. Muž uposlechl a jak to udělal, všiml si, že vnitřní šev u kalhot byl trochu kratší, a také měl pocit, že rozkrok byl příliš těsný.  "Neděl si s tím starosti. Stáhni ten šev pravou rukou dolů a všechno bude dokonalé. Muž souhlasil a koupil ten oblek.

Druhý den měl svůj nový oblek na sobě a nesl ho se všemi těmi úpravami rukama a bradou. Jak tak kulhal parkem s bradou držící klopu, jednou rukou popotahoval vestu, druhou rukou si držel rozkrok, přestali dva muži hrát dámu, aby jej mohli pozorovat.

"Ach můj bože, podívej se na toho ubohého, zmrzačeného muže! " řekl ten první muž. Druhý muž chvíli přemýšlel a potom řekl: "Ano, zmrzačení je velmi zlé, ale víš, přemýšlím, kde asi sehnal takový pěkný oblek?"

Ženy, které běhaly s vlky - Clarissa Pinkola Estés

 


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.