Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Lemurské krystaly

PUBLIKOVÁNO: 09.10.2017, AKTUALIZACE: 04.03.2018

Lemurské krystaly nám pomáhají se naladit na vibrace lásky, jednoty a rovnosti. Nesou v sobě vědomí, že všichni jsme jedno. Otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem. Obsahují kódy pro léčení, moudrost, vědění.

Jsou v nich ukryta semínka starodávného vědění a lemurské moudrosti, která nás vede k rovnováze a porozumění naší planetě, pochopení kolektivní zemské a galaktické historie. Jeden lemurský krystal je spojen se všemi lemurskými krystaly na planetě. Toto energetické spojení vytváří krystalickou síť kolem Země, která spojuje vnitřní a vnější světy.

Lemurský krystal je zmatněný a nachází se v Brazílii. Je určen pro práci se světelnými energiemi, poskytuje nám spojení s bezpodmínečnou láskou na Zemi, ukotvuje starodávnou moudrost do přítomnosti a pomáhá nám si vzpomenout na své léčitelské schopnosti.

Těm, kteří pracují se světlem, připomínají, aby pracovali na svém růstu a rozvoji, a pomáhali v tom ostatním. Uvolňuje destruktivní emoční vzorce, uzemňuje světelné energie, pomáhá poznat své energetické pole, vyrovnává ho a čistí, pomáhá řešit věci přetrvávající z minulosti, nedokončené záležitosti, které fungují nevědomě a ovlivňují současný život.

Lemurský krystal otevírá srdeční čakru a uvolňuje její bloky. Aktivuje vyšší rezonance každého centra. Usnadňuje komunikaci mezi fyzickým a jemnohmotným tělem. Pomáhá v multidimenzionální komunikaci s bytostmi jiných vesmírů. Pomáhá porozumět naší planetě, historii Země a naší sluneční soustavě.

Pomáhají nám se spojit s částmi jiných dimenzí, vnést do vědomí lemurské principy a aktivovat lemurské záležitosti. Jsou prostředníky pro život v čistotě, své esenci. Lemurské vědomí otevírá přístup k posvátné nevinnosti, ho’oponopono odpuštění, aktivaci grálu, posvátnému spojení mezi mužem a ženou.

Všichni jsme jeden, jsme od sebe neoddělitelní. V Lemurii bylo všechno jednoduché. Nepotřebovali jsme technologii, protože jsme byli spojeni srdcem. Věděli jsme, co náš soused cítí, protože jsme to sami cítili. A protože jsme byli spojeni tímto způsobem, tak mezi námi nemohla propuknout žádná válka, protože kdo by bombardoval sám sebe? Spousta z nás se už v této dimenzi nachází a s láskou a radostí posloucháme písně našich srdcí. To vše jsme si přinesli z mnoha životů, pro celé lidstvo.

Lemurské krystaly pomáhají v pochopení havajského učení - přijetí toho, co se nám dostává do energetického pole, co s námi rezonuje, co jsme schopni pocítit. Pokud něco dokážeme cítit, dokážeme to i léčit. Pocítit tu část sebe, kterou s druhým sdílíme. Chceme-li někoho uzdravit, musíme nejprve začít léčit sebe – tuto část v sobě. Láska k sobě je ten nejlepší způsob, jak vyléčit svět. Tím, že se neustále očišťujeme, měníme svět. Očišťuji se každý den, ale nedokážu říct, že to budu já, kdo tento konflikt vyřeší. Přeji si ale, aby o něj bylo postaráno.

Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.