Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Lightworker

Každý z nás pracuje přes svou specifickou frekvenci, která může zahrnovat více zmíněných způsobů práce se světlem. Záměrem tohoto pojmenování je uvědomit si, jaký způsob je vám nejbližší a uvědomit si, co už vlastně děláte.

[ celý článek ]

Lightworker
ČLÁNEK
Lightworker je člověk, který má potřebu se dělit o své vhledy a dovednosti s ostatními. Má touhu jít dál a vědět víc. Cítí, že má na Zemi poslání. Má potřebu se setkávat s lidmi podobného založení.

[ celý článek ]

Když se všichni držíme za ruce, vytváříme po celém světě společenství lidí, které pomáhá měnit kolektivní vibrace. Není to žádná sekta nebo od reality odpojená skupina.

[ celý článek ]

Minulost, přítomnost a budoucnost se nenachází v jednom směru, ale ve spirále. Pohybujeme se přes spirálu.

[ celý článek ]

Nový rytmus
ČLÁNEK
Na Zemi se slaďujeme s novým rytmem. Tento rytmus souvisí s přítomností jemnosti, která se mezi lidmi šíří. Lidé si uvědomují svou citlivost a dávají ji ve svém životě větší pozornost a důležitost.

[ celý článek ]

Jak jste na tom, pracovníci světla z České a Slovenské Republiky, pět let po roce 2012? Jak se cítíte? Jste plní energie, jste vyčerpaní? Máte v sobě jasno?

[ celý článek ]

Nacházíme se v období velkých změn v evoluci lidstva. Tyto změny se dotýkají každého člověka na planetě. Procházíme vývojem vědomí a aplikujeme principy vědomí 5D do každodenního života.

[ celý článek ]

Nacházíme se v budoucnosti. Jsme propojeni. Cestujeme v čase. Z budoucnosti se přesouváme do minulosti a naopak. Přicházíme z budoucnosti do přítomnosti, abychom komunikovali se svým současným Já.

[ celý článek ]

During the days of Lemuria the times of Amor, you had a deep heart connection where you could communicate with each other. You could feel things that you could never think of feeling even in today's world.

[ celý článek ]

Terapie
ČLÁNEK
Dotaz - "Jak člověk pozná, že pro něj cesta seberozvoje není úplně vhodná, a že by spíš potřeboval psychiatra?

[ celý článek ]

Byli jsme tady už předtím. Věděli jsme, že přijdeme na Zemi a proto jsme zasadili podél své cesty semínka.Tyto semínka vyživuje to, že se stane něco, co vám připomene, kým ve skutečnosti jste.

[ celý článek ]

Když jsme byli ještě před narozením jen duše, vložili jsme si do cesty krystaly. Abychom si vzpomněli na místa a situace, které jsme zažili v jiných životech a hodně pro nás znamenaly.

[ celý článek ]

Hlubším kontaktem můžeme člověka kontaktovat bez toho, abychom si s ním povídali. Pohledem do očí člověka poznáme jeho pravou podstatu.

[ celý článek ]

Čím více se vibrace na Zemi zvyšují, tím více si zpětně začínáme uvědomovat spojení s ostatními. V procesu vzpomínání si na propojení s ostatními nám pomůže setkání se svou spirituální rodinou.

[ celý článek ]

Torus
ČLÁNEK
Torus je všudypřítomný tok energie, neomezený a volně přístupný zdroj, je přirozenou cestou tvoření a pomáhá nám lépe porozumět povaze jednotného pole.

[ celý článek ]

Empowerment
ČLÁNEK
Anglické slovo "empower" znamená v češtině dát někomu příležitost, aby si vzpomenul na svou sílu. Znamená to někoho povzbudit a tak ho ve správný moment "posílit".

[ celý článek ]

Životní cíl lidí ve službě světla, učitelů v nové energii, duchovních učitelů. Lidé ve službě světla pomáhají druhým nést více duševní energie v těle. Jsou ve službě světla a cítí to celou svou bytostí.

[ celý článek ]

Práce se světlem znamená pomoci lidem otevřít přístup k jejich duši, hlubším pocitům, celostnímu vnímání a ke své citlivosti. Jsou to kvality, které můžeme vidět na křišťálových dětech...

[ celý článek ]

Máme k dispozici novou, jemnou energii z vyšších dimenzí. V tomto roce můžeme dýchat volněji, svobodněji, protože už nás díky vstřebávání nové energie staré systémy méně svazují.

[ celý článek ]

Vědomí 5D
ČLÁNEK
Vědomí 5D je vědomí lásky a jednoty. Zažíváme jej pokaždé, když se otevřením srdce dostaneme do vyššího vědomí, do vědomí jednoty a přitom jsme si stále vědomí individuálního Já.

[ celý článek ]

Pokračujeme v kolektivním ukotvování světla a budujeme vztahy na základě nových, funkčních, stabilních základech. K tomu můžeme potřebnou sílu načerpat ve sloupu světla, který proudí z vyšších dimenzí.

[ celý článek ]

Pracovníci světla vědomě pracují se světlem, přináší a ukotvují světlo na Zemi a udržují v sobě svou vizi. Každý z nás šíří světlo jiným způsobem.

[ celý článek ]

Láska a sex
ČLÁNEK
Sexuální energie v širším pojetí je příval životní energie z vyššího Já, kterou v těle zažíváme. Sex je příležitostí vyrovnání mužské a ženské energie v těle.

[ celý článek ]

Označení křišťálové děti dostaly na základě barev aury a podle struktury jejich energie. Mají překrásnou duhovou auru pastelových odstínů, tak jako efekt způsobený krystalem křišťálu.

[ celý článek ]

Chaneling je způsob přinášení informací z vyššího Já. Pokud zklidníme mysl, jsme schopni tyto informace vnímat. Všichni máme přístup k vyššímu vědomí a můžeme je užívat v každodenním životě.

[ celý článek ]

Harmonizace
ČLÁNEK
Nacházíme se ve stavu, kdy clony mezi dimenzemi zmizely a my jsme vstoupili do nové energie s novými možnostmi tvorby a způsobu života. Je tu nová energie.

[ celý článek ]

Stává se mi, že na kurz přijde člověk, který cítí, že se může poprvé v životě plně otevřít. Je připraven uvolnit z velké míry pozici oběti a dělá pro to maximum. Vy vidíte tu krásu, jak se otevírá sobě a přítomní lidé ho v tom podporují.

[ celý článek ]

Ráda bych popsala svůj zážitek z dvoudenního kurzu Průkopníci nového úsvitu, který se konal v červnu 2017 v Londýně a který vedla Sophie Bashford. Bylo nás tam asi 35 žen, různých národností, většina žijících a pracujících v Anglii.

[ celý článek ]

Ze třetího oka vychází světlo, které projasňuje budoucnost a osvětluje nám cestu. Připravuje ji na to, aby události v životě proběhly hladce, láskyplně a v klidu. Posíláme si dopředu energii.

[ celý článek ]

Při kontaktu s energetickou strukturou duše člověka rozlišuji indigový, křišťálový, fialový aspekt, aspekt lidského anděla a pracovníka se světlem. Každý aspekt má jiný účel, například indigový aspekt...

[ celý článek ]

Když jste byli malí, měli jste své místo, kam jste chodili, kde jste mohli být sami? Mohl to být roh pokoje, místo v přírodě, o kterém nikdo nevěděl. Tento nadčasový prostor je místem, kam si chodíme odpočinout...

[ celý článek ]

Práva duše
ČLÁNEK
Jsme bytosti žijícími v těle, abychom na Zemi vytvořili mírumilovnější celosvětovou existenci na vyšší úrovni evoluce, která je tvořena na základě integrity a zodpovědnosti...

[ celý článek ]

Kristovské Já se otevírá, kristovské vědomí je tu a pomalu se mezi námi šíří. Každý v sobě máme uprostřed hrudi křišťál, který v sobě nese energii a čistotu.

[ celý článek ]

Pozvání
ČLÁNEK
Nezajímá mě, čím se živíš. Chci vědět, po čem toužíš, zda se odvážíš snít, abys naplnil touhy svého srdce. Nezajímá mě, jak jsi starý. Chci vědět, jsi-li ochoten riskovat kvůli lásce, kvůli svému snu...

[ celý článek ]

Co dál?
ČLÁNEK
Přijeli jsme na novou zem. Je to místo plné jemné energie. Museli jsme toho hodně odhodit, abychom se tu dostali. Vytváříme si tu nový život a nové spojení. Jdeme do nové vibrace na Zemi.

[ celý článek ][ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.