Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Láska, světlo, setkávání

PUBLIKOVÁNO: 31.08.2015, AKTUALIZACE: 12.10.2017

Ze třetího oka vychází světlo, které projasňuje budoucnost a osvětluje nám cestu. Připravuje ji na to, aby události v životě proběhly hladce, láskyplně a v klidu. Posíláme si dopředu energii.

Láska z vyšších dimenzí do našeho života vstupuje postupně a tento proces nejde urychlit. Možná jsme si mysleli, že tento proces bude snadnější, ale opravdu potřebuje vystoupit ven všechno, co nám brání, abychom se naučili milovat. Je to, jakoby láska z vyšších dimenzí k nám vstupovala v podobě silně koncentrované kapky inkoustu, která se postupně v nižších dimenzích rozpouští a zabarvuje náš život.

Světlo z vyšších dimenzí nás pročišťuje a ukotvuje. Vstupuje do korunní čakry a prochází do čakry země ve formě tzv. džedu (na obrázku), což je symbol pilíře či sloupu symbolizujícího stabilitu a trvání života, jeho obnovování a regeneraci. Je to symbol síly, kdy se můžeme opřít o svou páteř a probudit se k novému, kvalitativně vyššímu životu.

My buď svým životem proud světla podpoříme a necháme ho sebou projít do země, což nám přináší pocity štěstí a pohody, nebo nám tento proces přináší potíže, a my světlo buď nejsme schopni uzemnit (dostaneme se do emoční nerovnováhy) anebo tento proces ignorujeme (nežijeme svůj život, jsme odpojení).

Pokud přijmeme svůj džed, stáváme se zářičem a prostředníkem vstupu vyšších energií na Zem. Je pro nás pak snadnější vnímat to, co se děje za běžnou úrovní vědomí. Můžeme se spojovat s lidmi nejen pomocí slov, ale také s tím, co se děje za běžnou konverzací, čímž zvyšujeme vibrace nejen druhým, ale i sobě.

Toto propojení jsem vnímala například na koncertě Tomáše Kluse na vizovickém Trnkobraní, kdy se Tomáš snažil nejen publikum pobavit, ale také roznést mezi nás vyšší vibrace, což mě přimělo, abych se přidala nejen tančením, ale také musela mít po celou dobu zvednuté ruce a přijímat to, co vysílal, a posílat dál. Bylo to úžasné. Vnímala jsem, jak se na něj lidé dívají normálně a jak on s nimi komunikuje i jinak, jakoby vnímal i to, co se děje „za nimi“, a snažil se je dostat do vyšších vibrací, což se mu povedlo.

Nechme světlo proudit, od sebe ke druhému člověku. Když vám někdo řekne něco hezkého, nebo pro vás udělá něco jen tak, nečekaně, a vás to potěší, pošlete to dál, nezadržujte to, a to způsobem, který tuto vibraci podpoří.

Je jedno, jestli něco uděláte pro toho samého člověka, nebo pro někoho jiného. Ne z důvodu, že to hned musíte oplatit, ale že chcete v těchto vibracích zůstat, že to má smysl, že někomu můžeme osvětlit jeho den úsměvem nebo skutkem. Někdy to stačí. Otevírá to srdce.

Proč má smysl obecně chodit na kurzy a být novodobým terapeutem, učitelem, léčitelem, pracovníkem s energií? Není to proto, že by lidé v této době hlavně potřebovali vedení guru nebo spasitele nebo nový systém (EFT, Atlantidu, genové klíče apod.), podle kterého by se dalo žít.

Lidé potřebují podporu, aby se v sobě vyznali, aby se mohli přestat ztotožňovat s charakterem, který si vyvinuli, protože potřebovali lásku, přijetí a uznání. Potřebují se někde rozvíjet, získat podporu, kterou jim momentálně jejich blízcí dát nemohou. Potřebují energii, aby se na situaci mohli podívat z nadhledu a třeba i z pohledu osoby, se kterou mají problém.

Není to o poučkách z knih, ale o kontaktu se svými emocemi, se svou duší a s lidmi, se kterými se učíme komunikovat. Je spousta věcí, které zůstávají skryté, pokud žijeme o samotě, které vyjdou najevo až ve společnosti druhých lidí. Lidé se učí více vnímat a přijímat jakýkoliv emoční stav, kterým procházejí. Potřebují prostor, kde jim někdo naslouchá, protože to pořád není běžné.

Věřím, že dokážeme žít autenticky, bez jakýchkoli systémů, že můžeme mít v sobě otevřenou paletu všech možností a v každé situaci jednat podle potřeby. Je dobré mít možnost, aby nám pomohl náš blízký - je to to nejlepší, anebo si nechat pomoct od někoho jiného. Důležité je, aby proudila láska.

Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.