Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Laserový krystal

PUBLIKOVÁNO: 10.09.2017, AKTUALIZACE: 04.03.2018

Laserové krystaly jsou dynamické a silné krystaly, které slouží k vytvoření silného energetického pole, k jeho ochraně a pročištění. Když vezmete do ruky laserový krystal a přejedete jím několikrát své energetické pole, pomůže vám stáhnout energii k sobě, uvědomit si, co se ve vás děje a odsekne na chvíli energetické provazce, které odvádí vaši pozornost.

Pomáhají lidem s vyšší citlivostí si uvědomit své hranice. Mají povahu osobního kamene. Čím více je užíváme, tím je krystal silnější svým účinkem. 

Laserové krystaly mohou tvořit laserové hůlky. Jsou dlouhé a úzké a jejich tvar jim dokonale umožňuje vést a zaměřit energii. Mohou mít jeden nebo dva hroty. Dokážou současně vyzařovat a pohlcovat energii, ruší staré vzorce chování i myšlení, což usnadňuje překonávání různých závislostí. Používají se k opětovnému začlenění dosud zablokovaných částí Já, napomáhají telepatii. 

Laserové krystaly jsou leptané krystaly, to znamená, že mají na povrchu označení, připomínající hieroglyfické nápisy a text v klínovém písmu. Jsou proto mimořádně účinné na naladění na informace během duchovní výuky a při zasvěcení provázeným opětovným probuzením minulých dovedností a léčitelských schopností.

Laserové krystaly mohou mít tvar Isis, což znamená, že jeden konec má hlavní plochu ve tvaru pětiúhelníku a dlouhý ostrý konec podobný hrotu šípu. Krystal Isis je mimořádně užitečný k uzdravování všeho, co se rozbilo. Uzdravuje tělo, mysl, city i ducha. Lze jej použít k integraci duchovních energií do emočního těla a k vyvolání vyváženějších a radostnějších emocí.

Současně dokáže uvolňovat ztotožnění se s utrpením druhých. Tento krystal vás zavede do hlubin srdce a usnadní následné vyléčení, vhled a smíření. Pomáhá lidem, kteří se chtějí dostat do těsnějšího sepětí s přirozenými pocity. Citlivým dětem usnadňuje stabilizaci jejich povahy.

Laserový krystal může být také záznamový krystal, což znamená, že má na jedné nebo více stranách zřetelně vyrytý trojúhelníkový tvar. Dokáže vás naladit na moudrost, kterou jste již v minulosti měli. Je to katalyzátor růstu a napomáhá při překonávání překážek bránících na cestě vpřed. Pomáhá chápat a přijímat osobní lekce týkající se vzorců myšlení a chování a uvolnit je. Záznamový krystal vám umožní přístup k individuální nebo kolektivní minulosti a umožní bližší pohled na dosavadní vývoj, jímž jste prošli.

Laserové krystaly jsou nástrojem pokročilého léčitelství, pomáhají si vzpomenout na své schopnosti. Uvědomit si, co se děje na vyšších energetických úrovních, podpořit propustnost energetického těla vůči jemnohmotným energiím. Laserové hůlky projasňují mysli, umožňují proudění světla v místnosti, poskytují ochranu prostoru, propouštějí vytvořené iluze přítomných lidí.

Ivana Valová 


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.