Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Léčení světlem

PUBLIKOVÁNO: 27.11.2009, AKTUALIZACE: 13.10.2017

Praví, rození léčitelé a pracovníci se světlem vědomě i nevědomě používají svou vysokou frekvenci a předávají energii lidem, kteří potřebují energii. Často své léčení provádějí nevědomě. Můžete dělat léčení na dálku, léčení pomocí přikládání rukou, čtení duše. Můžete být učitelem, poradcem, masérem, pracovníkem s energií, léčitelem, můžete praktikovat univerzální zákony.

Při lemurském léčení si vzpomínáme na svou celistvost a esenci duše, na kolektivní léčení a vědomí jednoty. Je prováděno skupinou lidí, kteří spontánně vytvoří kruh světla a pak jednají jako celek. Při lemurském léčení se propojuje energie zdroje a střed Země a my se stáváme prostředníky světla. Tato energie je pak použita, k čemu je potřeba.

Spirituální léčení je napojení na vysokofrekvenční energii, která lidem pomáhá uvolnit fyzické, emoční, mentální a spirituální bloky. Lidé užívající spirituální léčení mají velmi rozvinuté spirituální tělo a jsou už od narození spojeni s celou řadou světelných bytostí a s léčivou energií z hvězd. Toto napojení se projevuje teplem na srdeční čakře a teplem v rukou a chodidlech. Tato energie pak prochází celým energetickým polem a vědomě i nevědomě ovlivňuje všechny přítomné jedince.

Léčení duše je proces uvolňování zhuštěné energie, která zůstala v naší duši, díky které jsme uvízli v minulosti. Léčení duše je zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se osvobodila a aby došlo k integraci této části duše. Stav našeho energetického pole určuje způsob, jak přijímáme univerzální energii. Pokud frekvence vibračního vzorce není dostatečně vysoká, aby námi univerzální energie přirozeně proudila, jsme připoutáni k nižší energii, což nám způsobuje nepříjemné pocity a tlačí nás do stavu, abychom tuto kumulovanou energii uvolnili. Energie musí proudit - pokud neproudí, jsme k něčemu připoutáni.

Vibrační vzorec. Většina nemocí je vytvořena negativním chováním, které neustále opakujeme. Pokud ho změníme, tělo se samo uzdraví. Je třeba nahlédnout do svého podvědomí a uvolnit zeď, kterou jsme si vytvořili. Kým v daný moment jsme, je určeno vzorcem vibrační vlny, kterou před sebe umístíme v lineárním čase. Je třeba identifikovat vzorec vibrační vlny, který vytváří naši realitu a vystavit ji přesně opačné vlně, čímž dojde k neutralizaci. Poté, co odstraníme vnější vliv, můžeme přepsat minulost, protože dáváme pozornost tomu, kým si přejeme být. Jaké, na strachu založené, negativní chování řídí váš život, které byste chtěli změnit?

Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.