Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Léčení světlem

PUBLIKOVÁNO: 27.11.2009, AKTUALIZACE: 29.01.2018

Každý z nás pracuje přes svou specifickou frekvenci, která může zahrnovat více zmíněných způsobů práce se světlem. Záměrem tohoto pojmenování je uvědomit si, jaký způsob je vám nejbližší a uvědomit si, co už vlastně děláte.

Je po nás požadováno hlubší porozumění zesílených emocí mezi lidmi, pochopení lekcí, kterými procházíme a uchopení vnímání intenzivních energií, kterými jsme teď obklopeni. Práce se světlem je práce jako každá jiná :)

Původní léčitelé jsou lidé, kteří ovládli umění léčení a práci s energií v předchozích životech a na jiných úrovních existence. Soustřeďují se kolem nich lidé s podobným nadáním. Sledují distribuci energie v rámci skupiny. Zajišťují, aby účastníci ve skupině měli vyvážené ego - ví, že je to důležité.

Vytváří prostor, aby ostatní mohli být ve své síle a tím přispívali celku. Ukotvují skupinovou energii, vyvažují ji. Umožňují vznik nových způsobů distribuce světla a nových forem léčení. Zaměřují se na empowerment, emocionální očistu, spojení s duší.

Jsou vysoce zodpovědní za zasazení semínek světla, ze kterých postupně vyrostou nové způsoby vnímání světa a myšlení, které vedou k rozvoji lidstva - i když čelí nepřízni.

Jsou vibračními léčiteli, kteří individuálně pomáhají lidem žít v nových vibracích. Jsou vesmírními spojovateli, prostředníci propojení lidí podobné vibrace a poskytovatelé prostoru ke shromáždění spirituální rodiny. Mají ve svém poli vír energie a mohou to být strážci krystalické sítě, udržující v chodu krystalickou síť Země.

Ambasadoři světla a architekti srdce jsou nositeli světla. Jsou to učitelé a poradci, lídři nebo běžní pracovníci pracují ve vládě, nadnárodních korporacích nebo kdekoliv jinde. Říkají svou pravdu. Vyrovnávají na svých odděleních mužské a ženské energie/hodnoty. Rozvíjejí projekty, které umožňují včlenit vyšší záměry do každodenního života.

Jsou to energetičtí pracovníci, pracující s proudem univerzální energie. Kdekoliv se nacházejí, mapují tok energie. Správné, přirozené umístění každého v tomto proudu energie je jejich hlavním zaměřením.

Knihovníci světla jsou nositelé moudrosti a vědění. Rádi nacházejí odpovědi na dotazy lidí. Naplňuje je, když lidé nachází pravdu a svou sílu. Správce akašických záznamů dohlížejí na to, aby nebyl proud energie veden nesprávným směrem, aby se neopakovala minulost.

Pracovníci v době přechodu -  při porodu, při umírání, při kontaktu s dušemi zemřelých při nevyřešených záležitostech nebo pro přijetí podpory ze spirituální říše.

Strážci Země vyrovnávají energii Země, ukotvují potřebné energie z vesmíru. Přijali zodpovědnost za udržování posvátné energie Země. Jejich působení a propojení s lidmi zmírňují a zjemňují klimatické a energetické změny na Zemi. 

Každý z nás má své vrozené schopnosti, které máme možnost rozvinout a tak rozšířit světelné tělo. Pokud se na jednom místě naše světelná těla propojí, dochází k rozvoji našich schopností a ke kolektivním změnám, pro které se v té chvíli stáváme prostředníky.

Lemurské léčení je vzpomínka na svou esenci duše, na hluboký účinek kolektivního léčení - jako ve filmu Avatar. Je prováděno skupinou lidí, kteří vytvoří kruh světla a pak jednají na základě impulzů společného cíle, jako celek. Při lemurském léčení se propojuje energie zdroje a střed Země a my se stáváme prostředníky světla. Tato energie je pak použita, k čemu je potřeba.

Spirituální léčení je napojení na světlo, které pomáhá lidem uvolnit fyzické, emoční, mentální, spirituální bloky. Lidé užívající spirituální léčení mají velmi rozvinuté světelné tělo a jsou už od narození spojeni s celou řadou světelných bytostí a s léčivou energií z hvězd. Toto napojení se například projevuje teplem na srdeční čakře a teplem v rukou a chodidlech. Tato energie pak prochází celým energetickým polem a vědomě i nevědomě ovlivňuje všechny přítomné jedince.

Léčení duše. Stav našeho energetického pole určuje způsob, jakým způsobem přijímáme univerzální energii. Pokud v sobě máme blokovanou energii, nemůže námi univerzální energie volně proudit. Díky bloku jsme připoutáni k části duše, kde se nachází kumulovaná energie, což v nás vyvolává nepříjemné pocity a tlačí nás do stavu, abychom tuto nakumulovanou energii uvolnili. Energie musí proudit.

Léčení duše je proces uvolňování zhuštěné energie, která zůstala v části naší duše, díky které jsme uvízli v zážitku v minulosti. Při léčení duše dochází ke zvýšení vibračního vzorce zhuštěné energie, aby se mohla uvolnit, aby došlo k integraci této části duše. Je to uvolnění zdi, kterou jsme si v sobě vytvořili. Jaké, na strachu založené, negativní chování řídí váš život, které byste chtěli změnit?

Ivana Valová
www.atlantskaskola.cz


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.