Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Krystaly na cestě

PUBLIKOVÁNO: 28.08.2017, AKTUALIZACE: 11.10.2017

Když jsme byli ještě před narozením jen duše, vložili jsme si do cesty krystaly. Abychom si vzpomněli na místa a situace, které jsme zažili v jiných životech a hodně pro nás znamenaly. Vložili jsme krystal i do situací, ve kterých jsme tzv. chybovali a tentokrát to udělali jinak.

Prošli jsme závojem zapomnění, narodili se a vyvíjeli. A pak jsme poprvé uviděli svůj krásný zářící křišťál, což pro nás znamenalo mnoho. Bylo to něco, co nás zevnitř rozzářilo.

Byli jste to vy, kdo tam položil tento krystal a chtěl si vzpomenout na všechnu krásu, kterou máte v sobě. Je to krása, kterou vy jako duše, vyzařujete skrze své tělo.

Také druhým lidem jsme do cesty umístili krystaly. Pamatujete si, kdy jste řekli nějakou bláznivou věc, která vstoupila do vaší mysli, jen aby někomu hluboce změnila život? Měli jste odvahu hovořit nahlas, což tomu člověku pomohlo pochopit něco, čemu se dlouho snažil rozumět.

Nosíme tyto krystaly s sebou. Pro některé z nás to mohla být zátěž...ale hluboko ve svém srdci jsme věděli, že to, co děláme, má dosah...

Každý z nás v sobě nese krásu, důstojnost a velkolepost, kterou jsme přinesli z domova, se zvláštní schopností ji sdílet, aby ji ostatní viděli. To vytváří celou šíři krystalů, které lidé mohou najít. Zanechávejme za sebou krystaly, stáhnuté kousky domova.

Zvedněte krystaly, které jste si umístili do své cesty, i ty, které vám do cesty vložili jiní. Jsme spolu propojení. Nikdo nevlastní tyto krystaly, protože pocházejí z domova - jako vaše vlastní záře.

Všichni jsme jeden, jsme od sebe neoddělitelní. V Lemurii bylo všechno jednoduché. Nepotřebovali jsme technologii, protože jsme byli spojeni srdcem. Věděli jsme, co náš soused cítí, protože jsme to sami cítili. A protože jsme byli spojeni tímto způsobem, tak mezi námi nemohla propuknout žádná válka, protože kdo by bombardoval sám sebe?

Spousta z nás se už v této dimenzi nachází a s láskou a radostí posloucháme písně našich srdcí. To jsou krystaly, které jsme vložili na svou cestu pro celé lidstvo. Energie, které jsme přinesli z mnoha životů.

Takže opatrně vyberte ty krystaly, které za sebou zanecháváte. A pak se už neohlížejte a nechejte je za sebou ležet. Nechte to na lidech, jestli je uvidí a zvednou.

Naše planeta se pomalu mění a zvedá své vibrace. Vnímáním svým srdcem a užitím bdělé mysli postupně vyrovnáváme energii na Zemi.

Hezký den
Ivana Valová

Zdroj: espavo.org


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.