Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Krystaly a výživa duše

PUBLIKOVÁNO: 22.11.2017, AKTUALIZACE: 04.03.2018

Během naší historie krystaly hrály významnou úlohu v hledání odpovědí v otázkách spirituálního světa, který je sice neviditelný, ale bez kterého by lidé ztratili nezbytnou kvalitu, jakou je životní síla.

Pokud budeme bádat za hranici materiální omezenosti naší každodenní existence, budeme obohaceni, budeme spokojenější a v duševní pohodě. Krystaly nám rozšiřují vnímání a přinášejí přístup k hlubokému a intuitivními vědění.

Vhodné krystaly:

Ametyst vyrovnává extrémní stavy, podporuje kontrolu myšlení, zklidňuje emoce, integruje, pomáhá při spánku a meditaci, detoxifikuje, uvolňuje stres, rozšiřuje spirituální vědomí. Je vhodný pro posílení soustředění, paměti a učení, pomáhá při rozhodování a léčení ze závislosti, pomáhá se vypořádat s přecitlivělostí a rozšiřuje spirituální vědomí. Učí nás skromnosti a nechat se více vést silami vesmíru, připomíná nám, abychom nechali všechno být a důvěřovat. Pokud necháme věcem volný průběh, jsme otevření věci přijímat a pak se naplnit láskou a moudrostí, pročišťuje auru a zklidňuje mysl. Příznivě působí na žlázy s vnitřní sekrecí a játra.

Fluorit vytváří řád a pořádek, inovuje, pomáhá propojit duševní a fyzické schopnosti, vhodný pro posílení soustředění, paměti a učení. Rozšiřuje mysl, nechává z podvědomí do vědomí vynést potlačované pocity, zvyšuje sebedůvěru, harmonizuje tělo a léčí citové traumata. Odstraňuje bloky v energetickém těle, ochraňuje před vysáváním energie, mentálně detoxifikuje, neutralizuje elektromagnetický smog – je vhodný k počítači a televizi. Příznivě působí na mozek, slezinu, vhodný v léčbě virového onemocnění.

Kyanit čistí a harmonizuje čakry a meridiány, velmi účinně působí na krční čakru, čímž posiluje komunikaci s lidmi i se spirituální říší, pomáhá všem lidem, kteří používají hlas pro svou práci. Vede majitele, aby říkal pravdu. Je to silný vysílač a zesilovač vysokofrekvenčních energií, zvyšuje schopnost logického a přímočarého myšlení. Vyrovnává v těle mužskou a ženskou energii a pomáhá indigovým a křišťálovým dětem. Odstraňuje nerovnováhu mozku a mysli tím, že jim pomůže vytvořit nové energetické dráhy. Pomáhá ke zvýšení telepatických schopností a intuice. Léčí svalové poruchy, horečku, štítnou žlázu, oblast krku a šíje, mozek, léčí infekce.

Labradorit je kamenem ochrany aury, ochraňuje osobní energii a posiluje hranice, je schopný oddělit vaši energii od energie druhých lidí, zvyšuje vnímavost k fyzickým limitům, zvyšuje sebevědomí a schopnost se adaptovat, pomáhá získat nové nápady a příležitosti. Posiluje a zaceluje auru, odděluje vaše emoce a myšlenky od jiných lidí, příznivě působí na funkci mysli, rozvíjí spirituální schopnosti.

Larimar je modrý kámen, který nám pomáhá s léčivým a evolučním procesem na Zemi. Přináší klid a mír a spirituální podporu. Dokáže vyléčit šrámy pocházející ze vztahů v minulých životech a stará srdeční traumata, dále odbourává sklon k chování, kterým si majitel sám škodí, například zvyk zaujímat pozici mučedníka, uvolňuje strach a potlačené pocity viny. Harmonizuje tělo s novými vibracemi, rozšiřuje vědomí, podporuje snášenlivost a vyrovnanost, uvolňuje spirituální bloky, dává pocítit lásku.

Lazurit vyjasňuje situaci, zlepšuje paměť, uklidňuje, přináší vhledy, rozvíjí intuici, podporuje komunikaci a ochotu vyjádřit pravdu. Léčí migrény, příznivě působí na mozek a žaludek.

Opál – uklidňuje a stabilizuje. Opál růžový je vhodný na slinivku břišní, uklidňuje oči.

Safír uklidňuje emoce, uvolňuje napětí a úzkost, podporuje komunikaci, sebevyjádření a porozumění, být precizní, pomáhá se vypořádat s panickým strachem. Příznivě působí na oči, kůži a na hormony.

Sodalit příznivě působí na myšlení, komunikaci, vnímání, uklidňuje, je vhodný k meditaci, stabilizuje emoce. Spojuje logiku s intuicí a otevírá vnímavost ducha, protože přináší informace z vyšší mysli na tělesnou úroveň. Detoxifikuje krční čakru a je vhodný pro mentální detoxikaci, podněcuje činnost šišinky a třetího oka, funkci mysli, pomáhá při tvoření a uvolnění rigidních mentálních systémů přesvědčení, například pocit sebeklamu, pomáhá se vypořádat s panickým strachem a s přecitlivělostí, je užitečný pro týmovou práci. Příznivě působí na funkci štítné žlázy.

Ivana Valová
www.atlantskaskola.cz


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.