Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Kdo jsem a co děláme

PUBLIKOVÁNO: 27.08.2017, AKTUALIZACE: 31.08.2017

1. Jsme ve spojení s jemnou, vytříbenou energií, která vede k vytváření spojení mezi lidmi na jemné úrovni, vytváření vědomí jednoty na Zemi a tvorbu na jejím základě.

Setkáváme se na dálku. Otevíráme se jemnosti, vytváříme jemného propojení. Je tu tiché propojení s ostatními, spojení beze slov, následujeme impulzy, bez domluvy, telepaticky. Propojíme se v pravý čas.

Jsme napojení a díváme se druhým do očí. Není to propojení, kde si něco dáváme a bereme. Každý je v napojení a zajišťuje si, co potřebuje. Poznáváme se tak, že se propojíme očima. Tímto propojením poznáváme jemnou energii. Každý je v srdci, je celistvý a vnímá, co přichází.

Pracujeme s vyššími úrovněmi, jsme energeticky krásní. Pracujeme s posvátnou geometrií. Minulost, přítomnost, budoucnost, vyšší a nižší dimenze jsou tu jedno. Přijímáme odkaz. Naším setkáváním si vzpomínáme, jsme si navzájem spouštěčem. Vzpomínky se stávají živými.

Každý z nás prochází osobními lekcemi. Tím, že posílíme své slabé místo – místo, kde ještě nejsme vědomí, jsme v pozici oběti - vibračně se posílíme a další částí se dostaneme tam, kde jsme svými částmi, které jsou v souladu. Místo na těle, které je spojené s lekcí, kterou procházíme, se po pochopení otevře do podoby vybroušeného diamantu – briliantu a je schopno čerpat jemnou energii.

Vytříbenou energii dáváme vědomě do něčeho. Vidím obrazce posvátné geometrie. Skupinu lidí, kteří jsou na místě na Zemi a pracují s body v zemi a nad zemí. Pracujeme na úrovni třetího oka, v souladu mužsko-ženského principu.

Je tu napojení přes třetí oko, tvoříme obrazce na základě posvátné geometrie. Je tu zesílená telepatická komunikace, která se děje díky otevřenému srdečnímu centru a čistotě myšlenek. Pracujeme na díle. Tvoříme vědomě. Vytváříme základy konstrukce světelného díla. Znalosti aplikujeme do svých projektů. Ať jsme v jakémkoliv zaměstnání nebo v jakémkoliv projektu, aplikujeme pak tyto poznatky do své tvorby. V duši je energie, duch nám umožňuje duchovně pracovat. 

Vztahy budujeme vědomě. Muž a žena se vědomě rozhodnou, že budou spolu a co vytvoří. 

2. Jsem portálem, kterým na Zem prostupuje to, co už je ve vyšších dimenzích vytvořeno. Lidi, kteří jsou s tím spojeni, postupně potkávám, ať už v České Republice, na Slovensku, v zahraničí. Mým úkolem je nechat sebou tyto energie procházet, být na příjmu, dělat to, co je potřeba, vnímat, co se děje, být sladěná se vším.

Jsem bytostí, která je spojena s vědomím Atlantidy, vědomím 5D. Jsem spirálou, která slaďuje poznatky ze všech dimenzí, mezi lidmi, spirituálními bytostmi a Matkou Zemí. Telepaticky přijímám zprávy od lidí a předávám je dál. Jsem pojítkem mezi lidmi a bytostmi, které mají za úkol přesun Země do vědomí 5D. Společně se staráme o to, aby se poznatky, které jsme kdysi načerpali, předávaly dál.

3. Jsem lightworker, human angel, indigový a křišťálový jedinec, člověk, který umožňuje - setkání s vaší spirituální rodinou - vidění světla v temnotě - žití bezpodmínečné lásky v těle.

4. Jsem žena, spojena s hlubokým ženstvím, prasílou. Stávám se ženou, která je povznesená nad konflikty mezi lidmi, která ví. Která dělá, co je potřeba a je zaměřena na zachování života. Jejíž síla vychází ze země a z hlubokého ženství. Je ženskou oporou jenom tím, že je.

Jsem tu pro dívky, které teprve objevují, co je ženství - mohou se o mě v klidu opřít a čerpat. .. Jsem tu pro chlapce... Jsem tu pro ženy, které potřebují uvolnit smutek a vztek z potlačení sebe a neschopnosti žít své hluboké ženství, aby se znovu spojily se svým srdcem, duší... Jsem tu pro muže, kteří se potřebují otevřít lásce ve svém srdci a své skutečné síle. 

5. Jsem spojena s Bohyní Isis, jejíž prostřednictvím dochází mezi lidmi k transformaci emocí. Jsem božským nástrojem pro transformaci emocí. A jestli to tak vesmír chce, jsem mu k dispozici. Skrze mě vstupuje to, co je potřeba. V jednu chvíli zprostředkovávám lidem kontakt se spirituálními bytostmi, v jinou chvíli zajišťuji, aby tato energie mohla člověkem projít a pročistit jeho srdce, tělo, orgány. Pomáhám lidem porozumět, co se v nich energeticky děje.

Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.