Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Jasnozřivost

PUBLIKOVÁNO: 22.10.2012, AKTUALIZACE: 31.01.2018

Jasnozřivost je úplné smyslové vnímání. Je to rozšířená schopnost pěti smyslů obsáhnout nefyzické energie, bytosti, pocity, zvuky a vize. Je to přirozené a rozsáhlejší využití našich smyslů, díky kterému se stáváme empatičtějšími a soucitnými s dalšími formami života.

Jasnovidnost je úplná smyslová funkce vidění toho, co není fyzicky viditelné. Je to vidění třetím okem a zahrnuje schopnost vidět auru, čakry, energetické bloky, průvodce, anděly, a to otevřenýma i zavřenýma očima.

Je to schopnost mentálního vidění a zahrnuje schopnost vidět do minulosti i budoucnosti, přijímat informace přes jasné obrazy, dojmy, myšlenky a symboly, vidět vnitřním zrakem energie kolem vás, nebo si uvědomit, že s někým telepaticky hovoříte.

Jasnosluch je plně rozšířená smyslová funkce slyšení (schopnost mentální naslouchání), jež zahrnuje fyzicky neslyšitelné zvuky jako vysokofrekvenční tóny, slovní poselství od průvodců a vyššího Já, a to v podobě vzdáleného hlasu, který je často slyšet za pravým nebo levým uchem. Je to také schopnost slyšet, co si druhá osoba skutečně myslí, když říká něco jiného.

Jasnohmat se například projevuje vnímáním doteků strážných andělů a spirituálních bytostí, kteří nás konejší a objímají v momentě, kdy to potřebujete. Jasnočich se například projeví ve chvíli, kdy vás chce kontaktovat duše zemřelého, přes specifickou vůni/pach, který je s ním spojený – v místnosti, kde nikdo nekouří, pocítíte jasný zápach kouře z cigarety, a vy najednou pocítíte přítomnost vašeho zemřelého otce, pro kterého tento pach byl typický.

Jasnochuť se například projevuje v případě, kdy vás chce kontaktovat spirituální říše přes pocítění jasné chuti v ústech. To, že je to zpráva z vyšších dimenzí, poznáte podle toho, že vám ihned přijde na mysl poselství, které bylo prostřednictvím chutě zamýšleno.

Jasnočivost je úplná smyslová funkce cítění, jež zahrnuje energie a nevyjádřené pocity jiných, které jsme zachytili jinak než prostřednictvím fyzického kontaktu. Je to schopnost vnímat ve svém těle, co se kolem děje, ve formě pocitů. Pokud vstoupíte na znepokojující místo a přejede vámi husí kůže, pociťujete atmosféru toho místa. Pokud něco cítíte až do morku kostí, je to jasnočivost.

Pokud se vaše tělo napne, když se setkáte s určitou osobou, vaše smysly vám říkají, že máte být opatrní. Jste jasnočiví, pokud vás při změně počasí začne bolet hlava nebo můžete vědět, že vaše dítě vyplňuje správně test, pokud se cítíte uvolněně. Orgány v těle jsou jako antény, které pociťují nebezpečí. Citliví lidé mohou cítit napětí v různých orgánech při katastrofách, které se dějí na druhém konci světa, i když nemusí vědět, co se děje. Jakmile se podívají na zprávy a vidí, co se stalo, napětí zmizí.

Jasné vědění znamená, že vám přijde informace, o které víte, že je to pravda.  

Psychometrie - každý předmět je prostoupen energií majitele. Někteří lidé mají schopnost najít předmět, který neznají a podle jeho energie poznat, kterému člověku předmět patří. Všechny informace jsou uloženy v informačním poli. 

Vzdálené vidění je mentální schopnost, která umožňuje osobě předat detaily o cíli, které (kvůli velké vzdálenosti, času nebo ukrytí) jsou nedostupné pěti smyslům. Mysl je schopna sledovat jakoukoliv událost, věc nebo bytost. Není nic, co by nemohlo být vzdáleně viděno. Vzdálené vidění zahrnuje užití všech pět smyslů - vidíte žádaný obraz a také vnímáte jejich myšlenky a cítíte jejich pocity. Zážitek vzdáleného vidění zahrnuje mimotělní zkušenost, což znamená, že část vědomí je tam, kde se momentálně nacházíte, a další část vědomí je u sledované události.

Procvičování vzdáleného vidění zesílí vědomí vašich jemných smyslů a intuice, a také může být užito pro osobní a spirituální vývoj. Pomocí této schopnosti můžeme najít to nejlepší místo a čas pro začátek stavby, určení místa ložiska minerálů, ztracených osob, můžeme ji užít pro léčebnou diagnostiku (skenování těla člověka pro určení jeho nerovnováhy), diagnostiku mechanických problémů strojů, v otázkách bezpečnosti a možnosti problémů pro životní prostředí.

Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.