Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Jak dát lidem o sobě vědět

PUBLIKOVÁNO: 09.02.2015, AKTUALIZACE: 21.09.2017

Zákon metafyziky říká, že ti správní lidé, kteří vás potřebují, si vás najdou. Vycházejme z toho, že 10% z vašich klientů jsou vašimi ideálními klienty.

Jsou to lidé, kteří s vámi rezonují a vysoce profitují z toho, že s vámi pracují. Intuitivně cítí, kde jste, a "hned vás poznají". Dalších 90% vašich klientů ale vroucně čeká, aby s vámi sdíleli vaši práci.

Potřebují jen trochu „více vás“, aby pocítili nebo poznali, že vy jste ten, který jim může pomoci. Potřebují jasný odraz vaší energie, a to prostřednictvím vaší webové stránky, spotu v médiích nebo potřebují uslyšet vaše slova na přednášce.

Potřebují vás cítit a „vnímat vaši příchuť“. Dát o sobě vědět je důležité právě pro tuto část vašich klientů. Právě jim můžete pomoci, aby si vás našli.

Marketing je vlastně ukázat sebe, aby vás lidé viděli, aby ti, kteří s vámi rezonují, vás mohli snadno najít. Pokud jste se rozhodli dělat svou práci od srdce, tak součástí vaší cesty je najít způsob, jak se lidem ukázat. Způsob, jakým děláte svou práci a způsob, jak dáváte lidem vědět o tom, co děláte, nelze oddělit.

Já například přiznávám, že je pro mě těžké dělat “you tube spoty”, protože se při jejich natáčení necítím dobře. Ale není pro mě problém udělat přednášku nebo psát články. Marketing není o tom, abychom lidi někam dotlačili nebo je znechutili. Je to vyjádření vaší energie, jasně a viditelně pro svět. Je to přitáhnout si klienty, se kterými bude pro vás potěšením pracovat.

Ukažte se světu a mějte z toho užitek. Najděte svůj způsob, jak dát lidem vědět o své pravdě a svému způsobu vyjádření. I když všichni duchovní učitelé předávají tu samou zprávu, někteří lidé ji nejlépe uslyší právě od vás.

Ivana Valová

 


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.