Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

JÁ JSEM

PUBLIKOVÁNO: 16.12.2015, AKTUALIZACE: 31.01.2018

Už dlouho přijímáme světlo, které se teď ukotvuje v té nejhlubší rovině v těle. Někteří lidé přijímali hodně světla a teď potřebují odpočívat, aby ho ukotvili v těle. Je třeba vnímat puls svalů, jejich pružnost. Čím více spirituální energie přijímáme, tím více je třeba se fyzicky hýbat, abychom přijaté světlo ukotvili. Pokud ho nestíháme ukotvovat, je třeba na chvíli přestat.

Vnímáte ty jemné energie kristovského Já, které se mezi lidmi šíří? Jsou to momenty, kdy jsme se ve skupině sladili, kdy vše plyne na té nejjemnější úrovni. Světlo se dotkne všech aspektů a tyto vibrace nás přelaďují. Je to, jako když se sejdou lidé, kteří se znají na úrovni duší. Po celou dobu námi prochází velmi jemné energie, které ve svém těle ukotvujeme a které nás pročišťují. Díky tomuto přelaďování a vzájemnému propojení vytváříme něco nevídaného.

JÁ JSEM. Jsou dny, kdy vše plyne, a jsme v proudu. Pak jsou dny, kdy se potřebujeme vnitřně posílit a ukotvit se v sobě, protože nás příliš rozlaďují vnější podněty. Pak si můžeme představit, že sedíme na trůně a opíráme se o proud světla JÁ JSEM (na obrázku). Tímto se energeticky narovnáváme.

Vědomí trůnu nám dává svrchovanost a vnitřně nás v té chvíli podpoří. Pokud námi cloumají systémy ega a příliš se zaměřujeme na vnější podněty, sesedáváme ze svého trůnu, (jako na druhém obrázku). Všichni to známe, je to velmi nepříjemné. Ale když se mi to stane, po nějaké době se tomu zasměji, začnu si odpouštět a pomalinku se zase začnu zvedat nahoru :) Jindy ten energetický vír ustojím a pak z toho mám velkou radost!

Empatie. Toužíme po hlubším kontaku. Učíme se být k sobě navzájem upřímní a zároveň brát ohled na city ostatních. Už nemusíme být k sobě tak tvrdí, protože tím světu ničím neprospějeme. Už ne. Uvědomění si své křehkosti je cesta k naplnění, uvolnění hlubších zranění a obnovení vzájemné důvěry. Navzájem si pomáháme. Například řeknete druhému něco napřímo a toho člověka se to dotkne - připomenete mu to stav, kdy jako dítě nebyl respektován.

V tom, co jste řekli, dokonce můžete mít pravdu. Ale vy se mu omluvíte. Vyjádříte mu v té chvíli svou účast. Z hlouby své duše tam v tu chvíli s ním jste. V té chvíli se mohou dít zázraky, protože svou omluvou povýšíte jeho citlivost nad své ego, což léčí a dodává sílu.Těchto zraněných částí se může pozitivně dotknout jen láska a bytí.

Dříve bylo důležité, aby si člověk stál za svým. Teď je důležité být empatický. Empatie je víc než postoj. Postojů už je na světě hodně. Skutečného lidského setkávání je méně. Mám radost, když se s druhými skutečně vidíme a setkáme se. Když naše minulé zkušenosti ustoupí setkání se v přítomnosti.

Když se lidé nesetkají na základě toho, čím jsou a co znají – to ani není setkání dvou lidských bytostí, ale spíše jejich systémů a charakterových vlastností. Začnou si povídat o tom, o čem se má povídat. Nebo si začnou něco dávat. Ale i to dávání mohlo vzniknout na základě nějaké minulé zkušenosti.

Terapie. Je důležité, abychom znovu viděli velikost člověka a dali si navzájem pocítit bezpodmínečnou lásku. Pak ze sebe vydáme to nejlepší. Na terapii má člověk možnost v bezpečném prostředí se naladit na své bolavé a zraněné části. Bdělý terapeut ve správné chvíli nechá mluvit ty zraněné části v člověku (v té chvíli člověk potřebuje podporu, je namístě, aby se terapeut držel pravidel terapie).

A pak, ve správnou chvíli, musí rozpoznat, kdy je zdravé s člověkem mluvit k části, ve které je síla. V té chvíli má klient štěstí, když terapeut vyjde ze své role, ze svých pravidel, a neužívá na člověka žádné systémy. Mluví k němu jako k živoucí bytosti.

Světlo. V současné době stále pracujeme na úrovni krystalické mřížky Země, pomocí které se ukotvuje kristovské vědomí na Zemi. Dále se propojujeme mezi sebou na úrovni čakry vyššího srdce, která je mezi srdeční a krční čakrou. Je to centrum, které nás spojuje s univerzální láskou, s tím, že jsme všichni spojeni jednou, univerzální silou.

A také pracujeme se zlatou pyramidou, která představuje léčení, osvícení, vesmírnou lásku, zemskou/spirituální moudrost. Ve skupině pracujeme na úrovni zlatého hrotu pyramidy, kde dochází k finálnímu pročišťování.

Zimní slunovrat. Zimní slunovrat je okamžik, kdy Slunce vstoupí do znamení Kozoroha.Tento rok to vychází na 22. 12. v 5:48h. Zimní slunovrat je návratem světla, zrozením světla, které se rodí jako malé dítě (Ježíšek). Je to svátek ticha, zastavení se, odpočinku a naslouchání. Nalezení svého středu, klidu, jistoty.

Propojme se na dálku, z tepla svých domovů, a to 22. 12. v 5:48h. Zaměříme se na svou srdeční čakru, svůj dech a své tělo. Jsme spojení s Matkou Zemí a cítíme její gravitaci. Jsme propojení s Otcem Vesmíru a cítíme světlo Mléčné dráhy. Jsme spojení na úrovni srdeční čakry s lidmi v České Republice a s lidmi po celém světě, kteří oslavují zimní slunovrat. Jsme spojení se všemi lidmi, bytostmi na Zemi, spirituální bytosti nám pomáhají. Jsme jedním. V tento čas budu na příjmu a těším se na setkání s vámi! :)

Je tu důvěra a podpora. Je tu období zrození nového světla a nového důvodu ke svému žití.
Co vám posílá vaše duše? Co je připraveno ke zrození v novém roce?

Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.