Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Integrace Ka

PUBLIKOVÁNO: 13.01.2012, AKTUALIZACE: 13.03.2018

Energie Ka je základní kosmické světlo a životní síla, které při správném proudění v našem fyzickém a energetickém těle doplňuje meridiánové systémy jako ty, které se využívají v akupunktuře a shiatzu, a udržují je otevřené a průchozí. Energie Ka je jakýsi božský dvojník fyzického těla, který mu přináší vysokofrekvenční světlo a životní sílu. Tělo Ka je prostředek, v němž vyšší Já sestupuje do hmoty a v němž se vyšší Já a tělo povznese do vyšších dimenzí. Energie Ka je shromažďovatel života, je to jemnohmotná energie.

Sestává se z kanálů Ka, mezi něž patří systém meridiánů, přes který vstupují upravené vysokofrekvenční energie a který udržuje světelné tělo jako aspekt vaší fyzické existence. Ka tvoří soustava elektrických obvodů světelného těla, které existují ve 3D – 6D, a které současně účinkuje ve všech těchto dimenzích, aby ukotvila a obsáhla vaši JÁ JSEM v těle.

Umožňuje nám stát se plně přítomnými v těle a uskutečnit přechod ze 3D do 4D a dále, v procesu vývoje a zvyšování naší vibrační frekvence. Proudění energie Ka v těle je klíčem k fyzickému zdraví, regeneraci orgánů a otevření cesty pro sestup JÁ JSEM do našich těl. Nejprve vyšší Já sestupuje do hmoty a poté se vyšší Já a tělo společně povznesou do vyšších dimenzí.

Energie Ka je zředěná, vibračně snížená vyšší dimenzionální energie. Protéká kanály po celém těle, přičemž uvolňuje blokované energie. Když se vaše tělo pustí hustších energií, propojí se s vaším Ka a napojí se na vaše vyšší dimenzionální Já od 3D do 6D, a výsledkem jsou tantrické vlny. Tantrická energie je sexuální energie, která je rozpohybována vzhůru čakrami z pohlavních orgánů a spodku páteře, zpravidla provázená energií kundalini stoupající páteří. Je to čistá energie tvoření. Je to základ kosmické extáze a taky jedna z energií, které byly na Zemi nejvíc poškozeny.

Otevřením kanálů Ka a rozproudění energie Ka se stanete přístupnější vyšší frekvenci, dojde ke zjemnění a očištění vaší sexuální energie, vzorců chování a postojů. Jak nakládáte se sexuální energií, tak nakládáte se svou duší. Rozproudění energie Ka spolu s tantrickou energií je jedním z nejrychlejších a nejpřirozenějších způsobů vyléčení vztahu mezi vaším tělem a duší a odstranění traumatických a negativních sexuálních vzorů.

Vaše kanály Ka tvoří soubor meridiánových drah, kterými proudí vaše energie Ka. Každý kanál je ve skutečnosti pár energetických linií s odpovídajícími fyzickými dráhami na levé a pravé straně těla. Tento systém kanálů není jako ostatní meridiánové systémy. Energie Ka je klíčem ke znovuoživení a údržbě všech meridiánových systémů ve vašem energetickém systému. Tuto energii posílá vaše vlastní vyšší Já ze 6D do 3D a cestou je neustále snižována. Tato energie je velmi jemná a čistá a má elektrickou povahu. Když tato energie Ka vstupuje do vašich kanálů Ka ve fyzickém těle, zaplní je a aktivuje, a zároveň ji přelije do fyzických meridiánových systémů. Plejáďani vám pomáhali a pomáhají ve vývoji a léčení, k vašemu nejvyššímu dobru, dejte jim svolení, aby pracovali na vašich kanálech Ka.

Vzorec Ka je součástí korunní čakry a obsahuje kódy informací ohledně duševních cílů jedince, jeho plánů a vzorů proudění pro energii Ka v těle. Ukazuje, co má osoba v tomto životě prodělat. Je třeba aktivovat a probudit kanály Ka a vzorec Ka, aby vaše buňky byly připraveny na osvícení a nanebevzetí.

Čištění a aktivace vašeho vzorce Ka. Váš vzorec Ka je umístěný na vrcholku vaší hlavy, kousek za korunní čakrou a má tvar obdélníku. Když energie Ka ze 4D vstoupí do vaší aury, nejprve je přijme vzorec Ka, kde projde skrze kódy, které vymezují plán pro vaši duši a tělo týkající se využití Ka v tomto životě. Je-li vaším cílem nanebevzetí, tento cíl je zakódovaný ve vašem vzorci a aktivuje se vyčištěním a otevřením vašeho vzorce. A podobně, pokud se vaše bytost rozhodla projít zážitkem fyzické smrti při rakovině, je i tato informace uložena ve vašem vzorci Ka. Po aktivaci a pročištění vzorce Ka začnou energie Ka proudit do šišinky, která šíří světlo tělem a říká mozku, jak řídit tělesné systémy, myšlení, emoce a fyzické pohyby. Reguluje také přísun světla a energie přes kanály Ka do meridiánových systémů a je podstatná pro osvícení. Impulzy k regeneraci či degeneraci jsou přímo úměrné vztahu mezi vaší šišinkou a vzorcem Ka.

Udržování proudění Ka. Praktikant přivádí do každého aktivačního bodu na vašich kanálech kosmickou energii kundalini. Někdy u potrhaných a poškozených kanálů je nutno provést psychický chirurgický zákrok nebo některé části vašich kanálů mohou být úplně vyměněny. Tato terapie trvá několik měsíců a tyto procesy se budou opakovat většinou ve spánku. Je nutné otevřít 16 párů kanálů, pročistit neurální dráhy v mozku, naučit se spojování s vyšším Já a meditačním technikám a odstranit fyzické ulpívající vzory. V těle jsou tři portály, přes které vstupuje energie přicházející od vašeho vyššího Já:  1. korunní čakra, která přivádí proud Ka do šišinky, b) zadní část srdeční čakry ústící do místa uprostřed nitra vaší hrudi, c) hráz (perineum) s kanálem, který vede do pupku.

Interdimenzionální světelný kužel je umístěn na vrcholku aury, s hrotem kužele směřujícím od těla, který podporuje očistu a božské zaměření. Je tvořen rychle rotujícími, vysokovibračními světelnými energiemi, které pomáhají vyčistit energie uvolněné z těla a aury. Je spojen s vyrovnanou božskou osou. Až do 9D máte ve svém energetickém poli trubicovitý otvor, který je naplněný vaším světlem a který se táhne podél páteře až na spodek vaší aury pod chodidly. Kužel přijímá uvolněné energie do sebe. Otázka - Co potřebuji vědět a prodělat před otevřením Ka, o svém duchovním záměru a potřebách?  

Zdroj - Plejádská světelná terapie - Amorah Quan Yin


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.