Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Hypersenzitivní lidé a přijetí citlivosti

PUBLIKOVÁNO: 23.05.2017, AKTUALIZACE: 01.02.2018

Hypersenzitivita je stav, kdy vnímáte vše - to, co se děje ve vás a v okolí. Zároveň jste prvním člověkem ve skupině lidí, který vnímá, že se otevírají skryté (někdy odmítnuté) emoce a témata ke zpracování. Ostatní si je začnou uvědomovat, až když je pojmenujete.

Jsme majákem, jsme stožárem světla, jsme hromosvodem a jsme propojovatelem jemného a hrubohmotného světa. A hlavně, cítíme vše. Emoce v nás, v druhých, emoce, které jsou ukryty pod povrchem v naší rodině, v kolektivní mužské/ženské rovině, na planetě a ještě nás mohou kontaktovat hvězdné bytosti, které skrz nás všechny předchozí úrovně pročišťují.

Jsme senzitivní na osobní, rodinné, kolektivní a planetární záležitosti. Řešíme věci na více úrovních. Řešíme je přes své strachy a systémy a přes vnímání svého těla poznáváme, kdy je čas vyjádřit osobní záležitost, a kdy pro celou rodinu. Přišli jsme sem uzemnit jemnou energii srdce, proto se nemůžeme uzavírat před druhými lidmi.

Právě přes nás se tato jemná energie na Zemi ukotvuje. Právě naše energie podporuje zesílení negativních záležitostí ve společnosti. Tím, že se plně ponoříme do stavu, ve kterém se nacházíme, zpracováváme své energie a energie ve společnosti. Přijetí své hypersenzitivity a tohoto zpracovávání energií vede k uzemnění. Každým aktem přijetí stavu, kterým procházíme, projevujeme věrnost sami sobě a zároveň ukotvujeme toto vědomí na Zemi.

Je nás hodně. Už o sobě víme. Vzájemně se podporujeme a už svou citlivost nepotlačujeme. Odhazujeme své masky a strategie, abychom necítili. Už nemusíme odcházet na jinou rovinu vědomí a unikat do vnější či vnitřní agrese. Můžeme procítit to, co se právě děje.

Citlivost může být pro nás stejně důležitá jako partner, děti, práce, dům atd. Abychom si vytvořili to, z čeho budeme mít radost, a abychom potkali lidi, kteří chtějí vytvořit projekty postavené na tom samém základu, jak to cítíme my, musíme hodně prociťovat. Musíme procítit, co stojí za to vytvořit. S kým stojí za to být.

Neexistuje mocnější nástroj než naše schopnost cítit a aktivovat vibraci. Uvědomte si, jakou vibraci že to držíte. Přijměte svou senzitivitu. Je to ten nejmocnější nástroj, který máte. Abyste poznali svou vibraci, nabízím vám, alespoň jednou v životě absolutně a naplno pustit vše, co brání k procítění všeho – sebe, druhých, všeho kolem, bez hranic. Když to přijde, odhodit všechno a procítit vše. Vše se neskutečně zintenzivní! Nic není obyčejné. To je naše podstata.

Pak přichází úleva a uvolnění. Naladění na vyšší vibrace. Stav, kdy už nemusíme prociťovat. Všechno tu je. Jemnost a naladění. Byli jsme vpuštěni dál, do přirozeného stavu bytí. To je vaše vibrace. To je vaše spojení se vším kolem. A tím to teprve začíná. A za nějakou dobu zase znova. Citlivost je cesta k vaší vibraci.

Procházíme velmi hlubokými procesy. Proto je naše uvědomění komplexní. Procházíme tím i za druhé. U jiných lidí to probíhá hladčeji. Pokud se s prociťováním naučíme pracovat, nebude nás to obtěžovat, ale bude nás to učit lépe komunikovat. Přijímejme lásku. Nechme se zasáhnout. Uvolněme zdi kolem svého srdce. Jako děti jsme byli naladění na sebe a okolí. Pak jsme se učili procítit hlavně své emoce a nechat druhé být.

Teď je to o harmonii mezi námi a okolím. Být v proudu a procítit to, co je třeba. Má to význam. Je to překročení rozdílu mezi námi a okolím, protože v duchovním světě tyto rozlišení a hranice neexistují.

Ivana Valová
Atlantská škola


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.