Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Hypersenzitivita

PUBLIKOVÁNO: 23.05.2017, AKTUALIZACE: 12.10.2017

Hypersenzitivita je stav, kdy vnímáte vše - to, co se děje ve vás a v okolí. Zároveň jste prvním člověkem ve skupině lidí, který vnímá, že se otevírají skryté (někdy odmítnuté) emoce a témata ke zpracování. Ostatní si je začnou uvědomovat, až když je pojmenujete.

Jsme majákem, jsme stožárem světla, jsme hromosvodem a jsme propojovatelem jemného a hrubohmotného světa. A hlavně, cítíme vše. Emoce v nás, v druhých, emoce, které jsou ukryty pod povrchem v naší rodině, v kolektivní mužské/ženské rovině, na planetě a ještě nás mohou kontaktovat hvězdné bytosti, které skrz nás všechny předchozí úrovně pročišťují.

Jsme senzitivní na osobní, rodinné, kolektivní a planetární záležitosti. Řešíme věci na více úrovních. Řešíme je přes své strachy a systémy a přes vnímání svého těla poznáváme, kdy je čas vyjádřit osobní záležitost, a kdy pro celou rodinu. Přišli jsme sem uzemnit jemnou energii srdce, proto se nemůžeme uzavírat před druhými lidmi.

Právě přes nás se tato jemná energie na Zemi ukotvuje. Tím, že se plně ponoříme do stavu, ve kterém se nacházíme, zpracováváme své emoce, uzemňujeme se a učíme se, jak se svou hypersenzitivitou žít. Každým aktem přijetí stavu, kterým procházíme, projevujeme věrnost sami sobě a zároveň ukotvujeme toto vědomí na Zemi.

Je nás hodně. Už o sobě víme. Vzájemně se podporujeme a už svou citlivost nepotlačujeme. Odhazujeme své masky a strategie, abychom necítili. Už nemusíme odcházet na jinou rovinu vědomí a unikat do vnější či vnitřní agrese. Můžeme procítit to, co se právě děje.

Ivana Valová
Atlantská škola


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.