Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Hlubší kontakt

PUBLIKOVÁNO: 27.09.2017, AKTUALIZACE: 22.02.2018

Hlubším kontaktem můžeme člověka kontaktovat bez toho, abychom si s ním povídali. Pohledem do očí člověka poznáme jeho pravou podstatu. Při kontaktu duše se oba lidé postupně uvolňují, odhazují zábrany a masky, a víc si přes tento kontakt uvědomují svou krásu a světlo. 

Hlubší kontakt je součástí životního stylu. Pokud si s někým nerozumíme, nedokážeme se s ním spojit, můžeme se na chvíli zastavit, a uvědomit si, co se mezi námi děje na úrovni duší.

V současné době se potkávají lidé, kteří spolu strávili spoustu životů, během nichž si rozvinuli hlubší kontakt. Tito lidé se vnímají na všech úrovních, jako by se znali odedávna. Mají podobnou vibrační úroveň. Když se na sebe podívají, nemusí si nic říkat, ví o druhém všechno, tedy ne všechno, ale to nejdůležitější. Tento kontakt na všech úrovních se u nás spouští spontánně. Poté, co hlubší kontakt poznáme, ho můžeme zažívat i lidmi, které vidíme poprvé.

Představte si, jak se dva lidé potkají, podívají se na sebe a vnímají se, nemluví. Pokyvují hlavou, jen tak spolu jsou. A než se po pár minutách rozejdou, řeknou si pár slov, které přímo vyjádří jejich propojení, jejich celistvý kontakt. Je to celistvá komunikace, která energeticky pozvedne oba dva, a ti pak mohou pozvednout další lidi, které potkají.

Pokud jste učitelem, a stojíte před třídou studentů, nebo manažerem, který svým spolupracovníkům popisuje svou vizi ohledně projektu, předtím, než začnete mluvit, si ve své mysli představte celkový obraz, který jim chcete sdělit. Tím vyšlete mentální obraz ještě předtím, než se vyjádříte, čímž se spojíte s druhými na vyšší úrovni. Když jste ve skupině, nalaďte se na vědomí, že každý ze skupiny tu má své místo, a že každý přesně ví, kdy a co má říct. Dáváte druhým prostor? Berete si ten svůj?

Vnitřní krása reflektuje vaši nejhlubší esenci ve fyzické realitě, v té nejčistší podobě. Otevření se vnitřní kráse může být dost ostré - uvidíte něco tak krásného, že máte pocit, jakoby střep skla zasáhl vaši srdeční krajinu - čelíte syrové kráse, která vás zasáhne.

Může vám ji reflektovat váš partner, magický západ slunce...je to záře, která přišla najednou. Může být tak silná, že musíte uhnout zrakem. Je to kontakt, který přichází z úrovně duší do těla.

Její pojetí ale bylo na Zemi nepochopeno, zneužito a bylo zdrojem mnoha závislostí, strachů a nepříjemných zkušeností. Vnitřní krásu jsme se naučili kvůli nechtěné pozornosti ukrývat nebo jsme si s ní nevěděli rady a nějakým způsobem jsme tuto energii použili proti sobě.

Vnitřní krása se aktivuje v podobě silných emocí, když si najdete partnera, který odráží vaši nejhlubší krásu. Nebo když začnete jít cestou svého skutečného poslání a najednou začnete čelit těm největším strachům a nedostatkům.

Když tomu čelíte, na vaší tváři se začne objevovat pravdivý úsměv vaší duše. Vnitřní krásu vyjadřujeme mnoha způsoby – uměním, nápady, léčením, psaním. Čím více si svou krásu uvědomíme, tím jsme klidnější a v proudu. Cokoliv, co shledáme velmi krásným, ať už je to osoba, zvíře, rostlina nebo krystal, nám připomíná naši vnitřní krásu, naši esenci.

Ivana Valová
Inspirace - Steve Rother


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.