Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Grál

PUBLIKOVÁNO: 18.09.2016, AKTUALIZACE: 31.01.2018

Svatý grál má každý člověk uložen ve svém nitru. Je to láska bez podmínek, hojivá a jemná a zároveň tolik silná. Je to láska jednotného vědomí, spojující neslučitelné. Svatý grál je láska muže a ženy. Svatý Grál je lidské tělo a vzniká sexuálním spojením ženské a mužské energie, proto i tohle spojení je božské.

Svatým grálem je také každý akt sebepřijetí a sebepoznání. Je jím každé přijetí druhých lidí takové, jací skutečně jsou. V lidech odpočívají tyto energie a čekají jen na to, až budou probuzeny. Skrytá symbolika odkrývá své taje až nyní, v době kdy jsme připraveni je nejen pochopit, ale i zažít.

Grál je energetickým potenciálem, zdrojem znalostí, vědění, síly, kterou si můžeme přitáhnout a poté vyzářit. Možnost práce s vysokým vibračním materiálem Grálu přináší moudrost, poznání a vhledy, přístup ke Kristovským schopnostem, magické práci a postupům spojení s vibrační frekvencí prostoru vysoké dimenze. Zpřístupňuje znalost věcí minulých i budoucích, tedy moudrost a sílu informace – energie.

Grál je nádoba na živou boží krev. Je to lidské tělo, tělo každého z nás. Je to vědomé přijetí svého těla jako božské nádoby na božskou krev.

Souvisí se symbolem kruhového stolu, u něhož všichni, kdož za ním sedají, jsou si rovni, ve spojení vyspělých a zasvěcených myslí vytvářejí pravidelně proudící energii kolem dokola. Legenda o Artušovi a jeho rytířů symbolizuje principy umírněného způsobu života, vytrvalost v dosahování cílů, spolehlivost, laskavost, štědrost, pohostinnost, ochranu slabých, čestnost, vnitřní radost překonávající těžkosti všedního dne, což je stav po zasvěcení. Je to dosažení nadzemské blaženosti.

Přístup k energii grálu měl Karel IV. Můžete ji vnímat při návštěve Karlova mostu a okolí Chrámu svatého Víta. Pokud už grálem naplněné místo, vztah nebo projekt splnil svůj účel, energie grálu slábne, a slábne i vyšší podpora místa nebo pro. Přístup k energii vysokovibračního prostoru o vysokém počtu rozměrů, Grálu, slouží člověku s kristovskou schopností k jejímu používání na hmotu. Je to zesílení schopností a zahrnuje i určité vedení. Takto obdařený člověk je prostředníkem mezi hmotou a duchem. Společně se zvětšujícím se poznáním člověka vzrůstá také jeho zodpovědnost, aby žil pro dobro a pro to, co správně rozpoznal.

Grál je přesah. Schopnost dosáhnout na vyšší energii a užít ji pro lidské účely, pro stavbu nebo projekt, který má smysl pro několik generací, i tisíciletí. Není to energie určená pro menší individuální cíle, ale pro velké práce celoplanetárního významu. Člověk musí projít velmi náročným duchovním výcvikem, aby tyto schopnosti uměl v naší realitě zmanifestovat. Grál je princip, jak stanout v sjednoceném, celistvém stavu za dualitou. Materiální předmět není tak důležitý jako to, že do grálského principu lze vstoupit jen (stejně jako u rytířů Grálu) při ryzím charakteru, za egem.

Grál je jasné, magické světlo. Je zvláštní, posvátný oheň, klíč, který otevírá nebe. Grál je nejvyšším energetickým principem, představuje hlubší a trvalejší partnerské vztahy, lásku ve všech podobách.

"Požehnán buď, kdo vstupuje do bytí dříve, než vstoupil do bytí. Požehnán buď, kdo je dříve, než vstoupil do bytí. Ukaž mi svou původní tvář, kterou jsi měl předtím, než ses narodil. Když vidíš svou podobu, raduješ se. Když však vidíš svůj obraz, který v bytí vchází dříve než ty a který ani nezanikne ani se nemůže projevit, jak těžké břemeno jest ti nést."

Zdroj: Ivana Valová, přátelé na FB, 2012 a dál - Aladin


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.