Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Energetická struktura duše

PUBLIKOVÁNO: 13.07.2011, AKTUALIZACE: 12.10.2017

Při kontaktu s energetickou strukturou duše člověka rozlišuji indigový, křišťálový, fialový aspekt, aspekt lidského anděla a pracovníka se světlem. Každý aspekt má jiný účel, například indigový aspekt nám pomáhá vytvořit si pevnou strukturu a příznivé podmínky pro náš život, abychom se poté mohli otevřít svému jemnému křišťálovému aspektu.

Čím vyšší je na místě koncentrace světla, tím více se přítomní lidé svým aspektům otevírají a mohou s nimi pracovat v běžném životě. Tato vysoká koncentrace světla nám také zabezpečuje přísun léčivé energie, vhledy potřebné k uspořádání si svého života a ke vzpomenutí si na svůj životní úkol a moudrost.

Každý člověk má v sobě všechny zmíněné aspekty, pouze více či méně otevřené. Pro pracovníky světla je důležité se otevřít těmto aspektům, stejně jako je důležité vnímat, že máme hlad nebo že si potřebujeme odpočinout. Je možné, že právě vaše vlohy lidé kolem vás potřebují, abyste jim pomohl otevřít vědomí, stejně jako vy potřebujete zubaře, pokud vás bolí zub. Otevření se těmto aspektům vám pomůže si zabezpečit vhodné podmínky, abyste mohli být léčiteli, učiteli, pracovníky s energií, terapeuty atd.

Fialový aspekt. Fialová osobnost je dynamická a charismatická. Je to vůdce, který chce zachránit planetu. Musí teď svou životní úlohu aktivovat a žít. Miluje hudbu, pomáhá mu léčit se. Miluje cestování, jiné kultury a potřebuje mnoho volnosti.  Je to osobnost vizionářská. Dokáže vidět do budoucnosti (vidí obraz dříve, než vznikne). Je si jistá tím, že Země přežije a má pro lidstvo poselství. Poznává vyšší perspektivy, často je ale zneuznaná. Lidé ji považují za idealistického snílka. Chce se nacházet v centru dění a umí být také narcistická, arogantní a pompézní.

Má diktátorské vlohy a musí se naučit, že my všichni jsme součástí celku. Umí dělat mnoho věcí současně nebo naopak být duševně jako ochromená. K dosažení rovnováhy potřebuje meditaci. Fialová osobnost chce lidem pomáhat, ale nejlépe mnoha lidem najednou, a to současně. Dodává spoustě lidí sílu nebo je inspiruje, má ale zřídkakdy trpělivost nebo touhu pomáhat jednotlivým osobám. Fialový aspekt nám dává vědomí, že vše musí jít hladce, a že si kdykoliv můžeme požádat o univerzální pomoc.

Aspekt lidského anděla se otevírá v přítomnosti vyšších vibrací, kdy se nám začne otevírat srdeční čakra a na těle aktivovat body, které nás spojují s andělským aspektem. Tyto body jsou na zádech, kolem oblasti druhého krčního obratle, a pak mezi lopatkami. Jasnozřiví lidé pak vidí, jak tato energie, když se aktivuje, vytváří andělské křídla. Tato aktivace u vás může proběhnout jen jedenkrát nebo dvakrát v životě, a od té doby jste jejími nositeli.

Dále rozlišujeme: Indigový aspekt. Křišťálový aspekt. Aspekt pracovníka světla

Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.