Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Dračí síla a Jakobův žebřík

PUBLIKOVÁNO: 17.09.2016, AKTUALIZACE: 31.01.2018

Strom života je umístěn do nádoby (těla člověka) s vodou života, pod níž drak (sexuální síla) ho topí nepřetržitě svým ohněm, aby ho přivedl ke květu. Nic nepomáhá tak lehce v pokroku vpřed jako sexuální síla proměněná v tvůrčí sílu a jako duchovní síla vyzářená jako tvůrčí práce. Řídíme-li sexuální sílu automaticky a bezděčně do vyšších středisek, působí pak jako tvůrčí magické síly. A k tomuto stavu nám pomáhá jako hnací síla - sexuální síla nespotřebovaná v sexuálních zážitcích, ale obrácená dovnitř a přeměněná ve tvůrčí božské energie.

Drak je v těle působící tvůrčí síla a dračí oheň je sexuální síla, obrácená vzhůru, použitá jako topivo. Kámen mudrců je božské vševědomí, magická duchovní síla přírody. A elixír života je jako voda tekoucí oheň a ohnivá voda vysoké frekvence božského sebevědomí, kterou lze vést do těla zcela vědomě tak, jak lze zavést do kusu železa elektřinu a magnetismus a tím je nabít, tedy zmagnetizovat a zelektrizovat.

Kde je naše vědomí, tam působí tvůrčí síla. Čím vyšší je stav vědomí, tím vyšší frekvence působí v těle. Vibrace lásky jsou nejkratšími vlnami, nejvyššími frekvencemi. Bílý mág je ten, kdo se dává do služby božským silám. Černý mág používá božské síly.

Boží lidé zažili v sobě vědomě druhý pól, proto nepotřebovali hledat venku doplnění. Sami sebe doplnili, stali se z poloviny celkem. Sami se stali vědomě, tvůrčí silou, logosem, svým vlastním božským Nadjá. Tito lidé uskutečnili ve svém vědomí oba póly. Lidé, kteří došli k cíli, se stali vědomými v pramenu vší potence, používají svou sílu podle vlastní vůle a dveře ke každému projevu, tedy také sexuálnímu. Nejsou tedy impotentní, ale jsou to vyvážení, harmoničtí, dokonale klidní a ukáznění lidé.

Obě pohlaví jdou do celistvosti a pak se setkají na půli cesty. Obě pohlaví vzájemně dosahují původní božské jednoty.

Zdroj: Ivana Valová, Elizabeth Heichová - Jóga a sex


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.