Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Co dál?

PUBLIKOVÁNO: 26.10.2014, AKTUALIZACE: 21.05.2018

Přijeli jsme na novou zem. Je to místo plné jemné energie. Museli jsme toho hodně odhodit, abychom se tu dostali. Vytváříme si tu nový život a nové spojení. Jdeme do nové vibrace na Zemi.

Současné dění může být matoucí, protože se v nás spouští různorodé energie. Pokud se soustředíme pouze na to, co je v nás aktivní, například vztek a zlost, můžeme se nechat odvést od svého cíle. Tyto emoce jsou skutečné a důležité, v určitém období je třeba si jich všímat, ale teď vám nabízím, abyste se zastavili a nechali sebou tyto energie jen projít.

Co cítíte teď? Od čeho musíte upustit? Jakého přání se teď musíte vzdát? Co se vám teď nedaří, i kdybyste se rozkrájeli? Pokud své emoce sebou necháme projít, ukotvíme se v těle a smíříme se s tím, že teď určité věci mít nemůžeme.  A to je smutné.

V tento moment nás ale začne něco naplňovat, protože jsme se napojili na vyšší Já a začneme pociťovat klid. Začínáme více vidět očima vyššího vědomí. Je to ono, co jsme vlastně hledali - kdy jsme v těle a vidíme vše z více úrovní. Až poté, v klidu, si může urovnat, co se děje. Je to stav uvědomění si svého vyššího Já, které je stejně skutečné jako naše tělo. Je to ta nepřirozenější věc, která se nám může stát, vidět svůj život z pohledu celku.

A pak také uvidíme lidi, kteří mají podobné vibrace, podobné úkoly, se kterými máme spolupracovat. Tím, že tyto lidi vidíme, se ještě více zklidníme. Získáváme pocit, že někam patříme, že náš život má smysl. Začneme si rozpomínat a poznávat se. Předtím jsme je nemohli vidět, protože jsme byli zaneprázdněni „pobíháním v kruhu“ a starostmi.

I tito lidé jsou rádi, že nás vidí. Mají podobné vjemy jako vy a je to pro ně stejně přirozené jako pro vás. Získáváme klid a napojení, ke kterému se dostaneme pouze při sladění se s dalšími aspekty. A pak někam společně odcházíme, do dalšího stádia tvoření.

Po roce 2012 jsme se přehoupli do nového cyklu, který se opakuje každých 26 000 let. Dostali jsme se do bodu 0. Na Zemi je přítomna láska, je tu nové prostředí a nové podmínky pro růst. Tato nová energie k nám proudí ve vlnách. Někdy mám pocit, že na ní surfuji, v ten moment se mi žije lehce.

Tato energie nás vede dál. Asi nejvíce k uvolnění naší zóny bezpečí, kterou jsme si vytvořili v dětství. Odtud pramení to, že se uzavíráme před lidmi, kteří nesou energie, se kterými jsme se ještě nevypořádali. Tato energie nám pomáhá plnit si své sny, pomáhá nám uvědomit si naše směřování. Pomáhá nám neodvracet se od ošklivosti, podívat se na zranění druhého, slyšet ho, vidět ho a zároveň vidět dál.

Je podzim, čas transformace, čas naladit se na své nitro. Každý z nás má v životě oblast, která mu jde hladce, kde věci fungují tak, jak mají, kde nemusíme vynakládat úsilí. A každý z nás má ve svém životě oblast, kde jsme se zacyklili, oblast, na kterou jsme se snažili zaměřit a léčit ji a aplikovat na ni spoustu technik. A ono se v podstatě nic nestalo a my se ocitli na začátku cyklu. A právě tato oblast je nejlepší cestou k sobě, ke svému nitru.

Někde jsem četla tyto řádky: „V kukle, v hloubi těla housenky, se začnou formovat maličké věci, které biologové nazývají imaginární disky. Imunitní systém housenky je zabíjí, protože je nezná. Disky se však tvoří stále rychleji a pak se začnou spolu spojovat. Nakonec imunitní systém housenky pod tlakem stresu zkolabuje a disky se stanou imaginárními buňkami, které ze zhrouceného těla housenky vytvoří motýla.“

Jsem si jistá, že jednou, až se sladíme s celkem, až k tomu dospějeme, i tato část v nás dozraje, sama od sebe. Ze začátku náš imunitní systém proti tomu „dobrému“ bude vyrábět protilátky, protože to nezná, zná jen ústrky a odmítání sama sebe. Ale pak nastane doba, kdy „zkolabuje“, přehodí výhybku, a i v této oblasti začneme přijímat a vyhledávat „to dobré“ a z housenky (my se starými systémy) se přeměníme v motýla (sladění se sebou).

Když jsem svým vědomím ukotvená v nové zemi, přijde mi, že nemusíme léčit své zranění, ale spíše se „vidět“ navzájem přes tyto zranění, vidět podstatu toho člověka, který na sebe navlékl šat určitého zranění a povahy. Naše povahové rysy nám mohou v životě pomoci, ale také to mohou být naše masky, za které se schováváme.

Na nové zemi neustále, a myslím tím každý den, ukotvujeme energii své duše do těla. Budujeme svého ducha na Zemi. Proto pro něj připravme příjemné prostředí – a to fyzické tělo, které milujeme a o které pečujeme. V místě, kde žijeme, je přítomná láska, ale v těle je stále uložena naše minulost, naše vzpomínky a sebedestruktivní systémy. Při spojení se svým vyšším Já se s nimi dokážeme lépe sžít. Čím více se spojuji s vyšším Já, tím více se raduji a cítím v těle jakousi posvátnost.

Začali jsme nový cyklus. Nemáme nic předurčeného. Osud si teď společně vytváříme. Záleží na tom, jak teď dokážeme spolu být a spolupracovat. Záleží na nás, jestli budeme tvořit podle starých pravidel. Mně se spíše líbí surfovat na vlně nové energie a vědomě uvolňovat systémy, které neslouží Zemi a našemu dalšímu vývoji. Jak to vše udělat?

Každý den vnímat, co se děje v našem fyzickém, emočním, mentálním a spirituálním těle. Není to jednoduché, zabere to spoustu času, protože se toho teď hodně děje na všech úrovních. Možná na to nemáte čas. Ale znáte jinou možnost? :)

Také sleduji, co se děje u nás a ve světě a na vyšších úrovních, a dávám si to do souvislostí. Vypouštím ale strach a reakce lidí na šokující zprávy, protože závislost na dramatech (a mohu v tom být velmi dobrá :) odvádí pozornost od věcí, které jsou opravdu důležité.

Není pravda, že čas ubíhá rychle. Čas ubíhá rychle, pokud jste pouze ve vědomí 3D. Čím více zpracovávám své vjemy a zážitky ze všech dostupných dimenzí, tím mi čas ubíhá pomaleji. Mám prostor a čas vnímat tady a teď. A vy?

Záleží na nás, jaký bude další cyklus tvoření.
Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.