Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Atlantské léčení

PUBLIKOVÁNO: 23.08.2009, AKTUALIZACE: 14.08.2018

Atlantské léčení je aktivace vašeho světla, které prosvítí nejhlouběji položené místa vašeho bytí, abyste se uzdravili.
Je to být v přítomnosti bezpodmínečné lásky a zažít ji ve svém těle, pomocí dotyků na těle od druhých lidí.

Je to uvolnění na úrovni buněk těla. Je to užít svou vysokou frekvenci a předat ji lidem, kteří ji potřebují.

Je to naladění na duši, naslouchání vedení, uvolnění bloků z minulosti, tanec, pohyb, spojení s matkou zemí - nechat se od ní obejmout a načerpat její energii, přijetí světla z hvězd, napojení se na zdroj v sobě.

Zahrnuje práci s krystaly, posvátnou geometrií, hudbou, tónování, vnímání vlastního těla a naslouchání. Pobyt s lidmi, kteří jsou otevření vyšším vibracím a jejich srdeční centrum je otevřené.

Principy. Vibrace lidského těla jsou materiálním vyjádřením spirituálního vlivu, který vychází ze síly života. Určitý režim vibrací, pozitivní nebo negativní, není ovlivněn pouze přítomností, ale má kořeny v minulých životech. Je otiskem vtáhnutým do duše, a je předáván z jednoho života do dalšího, a to stavem těchto vibrací.

Proto sebe konstantně potkáváme a sklízíme to, co jsme zaseli po celý čas. Přes zkušenosti se učíme trpělivosti, a přes ni sebe skutečně poznáváme, a postupně se vzdáváme brzd, které nás svazují s časem a prostorem. Trpělivost nám umožňuje poučit se z jedné zkušenosti a posunout se do druhé.

Energetické pole vychází z celého těla jako vibrační vyjádření endokrinního systému, závisející na mentálních vzorcích a emočních procesech člověka. Vibrace jsou řízeny mentální aktivitou, myšlenkami a postoji, které člověk má. Nejvíce je aura vidět kolem ramen a hlavy. Tmavější odstíny jsou znamením, že osoba užívá v jeho činech více vůle, více vědomí duše.

Pokud se člověk posune ve vývoji, barva jeho aury se změní. Řídícím faktorem aury je mysl, stavitelem je duše, dalším důležitým faktorem je jídlo a prostředí, ve kterém člověk žije. Barevná aura ukazuje naši neúplnost duše, mysli a těla. Žlázy s vnitřní sekrecí jsou body v těle, přes které se duše v těle vyjadřuje a tak komunikuje s vědomou myslí formou intuitivních obrazů a snů.

Každou sekundu přijímáme do svého energetického pole zprávy z hvězd, planet, přírody, lidí a z našich myšlenek, pocitů, chování a akcí. Jak tyto informace přijímáme, závisí na stavu našeho energetického pole a úrovně vědomí, ve kterém se právě nacházíme. Pokud jsme umožnili, aby do našeho energetického pole byly vpuštěny negativní systémy, jsme duševně labilní.

Pokud jsme rovnovážně naladěni na sebe a okolí, jsme zdraví a vitální. Pohyby energeticky vyživují éterické tělo, které spojuje fyzické tělo s jemnohmotnými těly, zvuk pracuje s astrálním tělem, které se pojí s emocemi, a barvy očišťují mentální energie, které se pojí s mentálními a intelektuálními aktivitami. Pokud je naše energetické pole čisté, můžeme se spojit s původním plánem duše.

Orgán, který je v nerovnováze, má nižší frekvenci. Je třeba najít rezonanční frekvenci, která je nad tou hrubou stavbou, orgánem. Světlo se nahraje do frekvence barvy a pak do zvuku. Naše jemnohmotné tělo je vedeno vůlí a instinkty, abychom si vytvořili fyzický život z mentálních záměrů a stavu emočního těla. Kombinace energetického pole (softwaru) a DNA (hardwaru) přináší změnu. Přes vůli, jasný záměr a frekvenci můžeme přeměnit energii a vzorce chování, které si v sobě po dlouhou dobu neseme, které jsou spojené s naší karmou nebo dědičnými vzorci chování. 

Žlázy jsou spojnicí mezi fyzickým a duchovním tělem. Ovlivňují nás impulzy sympatického nervového systému, oběžnými silami mozkomíšního systému a krevním zásobováním. Stimulace nervových uzlin, ve kterých vznikají impulzy, musejí být nápomocny snahám těla docílit rovnováhy. Při léčení dochází k přístupu spirituální energie, která působí na žlázy s vnitřní sekrecí. Životní síla vstoupí na úroveň žláz a projde všemi žlázami. Tyto žlázy vylučují tekutinu podle impulzů z nervové soustavy a na základě našich emocí.

Vztek, odmítání a soupeření uvolňují jedy z endokrinní soustavy do lymfatického oběhu a spotřebovávají značné množství energie těla, blokují vylučování a vytvářejí podmínky k nemoci. Pokud tělo prokazuje schopnost úspěšně odolávat chorobě, je to proto, že celý systém pracuje v harmonii, že krev, lymfa a ostatní tekutiny řádně cirkulují a játra, slezina a ledviny si zachovávají integritu.

Lidská vůle ovlivňuje proud životní energie. Pracuje pro její užití nebo proti jejímu užití. Lidská odpověď je pro každé centrum vtáhnout tuto sílu pro své účely a vyjádřit sílu daného centra. Pokud jsme naladění, užíváme tuto sílu a pokud jsme v disharmonii, necháme, aby tato síla užívala nás. Vlivy planet nás navádějí vždy ke konstruktivnímu užívání životní energie, k jejímu původnímu užití, ale způsob, jakým ji vyjadřujeme, závisí na nás. Pokud tyto síly vyjádříme nepřiměřeně, pak životní energii užíváme pro naše účely.

Je důležité si uvědomit jednotu duše, těla a univerzální síly. Nikdo nemůže nenávidět souseda a nemít žaludeční nebo jaterní problémy. Nikdo nemůže být žárlivý a nemít srdeční nebo žaludeční problémy. Každá nemoc zahrnuje tělo, mysl a duši jako aspekty člověka v potkání sebe. I nachlazení vyžaduje mentální a emocionální změnu a uvědomění si určité lekce.

Negativní postoje ubírají člověku na životní síle. Všechny vrozené vady jsou karmického původu, a proto rodiče mohou být osvobozeni od pocitu viny. To, co nejsme schopni vědomě vyřešit, začne tělo na nevědomé úrovni řešit za nás. O čem není možno mluvit, tím se musí onemocnět.

Barvy nám ukazují cestu zpátky do světla. Barva je vibrace a vibrace je pohyb. Pohyb je činností pozitivní a negativní síly. Všechna síla je vibrace z jedné centrální vibrace, která na sebe bere různé formy. Barva se chová tak, že zvyšuje vibrace těla zpátky do normálu, jako se nabíjí baterka do té doby, než je dostatečně silná nést v sobě svou obvyklou míru nabití.

Barvy jsou vodítkem na spirituální cestě, které nás vedou ke spojení s fyzickým, mentálním, emočním a spirituálním tělem, a to tím, že stimulují léčivé vlivy v těle, tlumí nebo stimulují emoce, uzemňují, zlepšují mentální schopnosti a zvyšují spirituální vědomí.

Zdroj: Ivana Valová, Edgar Cayce

 


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.