Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Starodávné civilizace

Ako sa môžeme poučiť z odkazov dávnych civilizácií tak, aby sme svet nasmerovali do nového zlatého veku mieru, hojnosti , šťastia a a osvietenia?

[ celý článek ]

Lemurie
ČLÁNEK
Spojit se s částí duše, které je Lemurie blízká, nám může pomoci přijmout svůj dar, rozvinout to, s čím jsme se už narodili a něco z toho předat ostatním. Zvědomnit principy, ve kterých tyto bytosti žily.

[ celý článek ]

Atlantida
ČLÁNEK
Atlanťané jsou v našem vědomí vždy vyobrazeni v bílém, disponují vyspělou technologií. Nabízejí nám své schopnosti a dary, ale také potřebují naši pomoc – viz film Atlas mraků.

[ celý článek ]

Avalon
ČLÁNEK
Žijeme ve spojení viditelného a neviditelného světa. Uvědomujeme si své tělo, emoce, myšlenky. Jsme lidé a je zdravé se odpoutat od světelného napojení. Zaměřit se pouze na své lidské potřeby. Odpočinout si od světla.

[ celý článek ]

Co děláme
ČLÁNEK
Jsme ve spojení s jemnou, vytříbenou energií, přes kterou vytváříme mezi sebou spojení. Proudí tu láska. Setkáváme se fyzicky a jsme mezi sebou ve spojení na dálku. Vždy se propojíme ve správný čas.

[ celý článek ]

1. Před slunovratem. Schyluje se k letnímu slunovratu, který letos proběhne 21. 6. ve 12:08. Už je všechno ve vyšších úrovních nachystané.

[ celý článek ]

Která civilizace je vám nejblíže? Pokud byste mohli pracovat s jedním z těchto posvátných nástrojů, se kterým by to bylo? Buben, hůlka, kalich.

[ celý článek ]

Sebeovládání znamená používat vhodné vlastnosti ve správný čas na správném místě. Vlastnost, která je přiměřená na správném místě ve správný čas, se stane nevhodnou na nesprávném místě v nesprávný čas.

[ celý článek ]

Kdysi žila na Zemi rasa, která se lišila od lidských ras žijících na Zemi v současné době. Projevovala plně zákon ducha a ne zákon hmoty jako dnešní lidské rasy.

[ celý článek ]

12 kmenů
ČLÁNEK
Inkové – rozvinutí intuice, telepatie, levitace, energetické (fyzické) léčení, vědomí jednoty, sladění čaker do souladu, síla vizualizace, křišťálová lebka. Před potopením Atlantidy se 1. kmen přesunul na severovýchod Jižní Ameriky...

[ celý článek ]

Aby lidstvo mohlo přejít do vyšších spirituálních sfér a žít mimo planetu Zemi, musí projít určitým fyzickým vývojem. Duše potřebuje k plnému rozvinutí svého potenciálu postupný vývoj ve více úrovních.

[ celý článek ]

Aeskulapova hůl je hůl obtočená hadem. Je znakem lékařů a farmaceutů, ale také znamením životní síly, zdraví, zdárného hojení, přítomnosti boží při uzdravování.

[ celý článek ]

Ankh
ČLÁNEK
Ankh, nilský kříž, klíč života, je egyptským hieroglyfem znamenající život, ale i narození, znovuzrození a oživení nebo nesmrtelnost. Objevuje se velice často v egyptských malbách a reliéfech...

[ celý článek ]

Telepatie je přenos informací, dojmů, představ, myšlenek nevyužívající technické pomůcky ani běžné smysly na dálku, a to od jedné osoby ke druhé.

[ celý článek ]

Tuatha Dé Danann (Danaové), je rod keltských bohů, kteří podle mýtů kdysi vládli v Irsku. Představují bytosti z dávnověku a říkalo se jim pánové světla.

[ celý článek ]

Avalon bylo prvním místem, které jsme na konci října 2016 navštívili. Viděla jsem pohár svatého grálu a jeho energii, která se rozlévá po celé Zemi. Je to čistá, kristovská energie vyššího srdce.

[ celý článek ]

Na Zemi je k dispozici energie, kterou získáváme činností, když vyrovnáme své ego, vneseme do života lehkost, necháváme se vést duší a nepřemýšlíme v mezích, co z toho, co tvoříme, budeme mít.

[ celý článek ]

Zvu vás na cestu duše do Lemurie. Je to místo, kde je hodně světla. Které se některým může zdát příliš neforemné a neurčité. Je to místo, kde jsme přebývali, než jsme se začali více inkarnovat do hmoty.

[ celý článek ]

Kněží byli spirituálně velmi vyspělí jedinci, kteří díky svým pokročilým schopnostem asistovali společnosti v jejím rozvoji, byli prostředníky vysokofrekvenční energie a asistovali lidem při rituálech.

[ celý článek ]

Atlantské vědomí je na Zemi k dispozici. Je to přístup ke způsobu žití, který podporuje zdraví jedince, společnosti i planety. Je to přístup k jemné energii, díky které se můžeme uvolnit a nechat se jí vést. Při přijímání této energie je mi někdy smutno, protože vidím, jak těžce se k nám dostává.

[ celý článek ]

Sakkára
ČLÁNEK
Sakkára je jedním z nejsilnějších elektromagnetických jevů na planetě. Nachází se zde jedna z čaker planety a prochází tudy telurický proud, negativní zemský náboj nesoucí vitální energii.

[ celý článek ]

Grál
ČLÁNEK
Svatý grál má každý člověk uložen ve svém nitru. Je to láska bez podmínek, hojivá a jemná a zároveň tolik silná. Je to láska jednotného vědomí, spojující neslučitelné. Svatý grál je láska muže a ženy.

[ celý článek ]

Atlantské léčení je aktivace vašeho světla, které prosvítí nejhlouběji položené místa vašeho bytí, abyste se uzdravili. Je to být v přítomnosti bezpodmínečné lásky a zažít ji ve svém těle, pomocí dotyků na těle od druhých lidí.

[ celý článek ]

Tím, že stavitelé do Velké pyramidy zabudovali tytéž základní míry, jaké nacházíme u naší planety, zvýšili účinnost pyramidy tak, že se pyramida stala prvkem harmonizující s planetou...

[ celý článek ]

Okolo Země nad rovnoběžkami procházejícími 30°severní a jižní šířky a v harmonických a pravidelných vzdálenostech od nich, prochází...

[ celý článek ]

Vše je energie s rozdílnou hustotou. Některá energie je tak hustá, že se z ní stane předmět. Jiná je lehká jako vzduch a je pro nás neviditelná. Existuje mnoho způsobů...

[ celý článek ]

Po potopě Atlantidy proběhlo na úrovni duší velké shromáždění, kde jsme se propojili a navzájem se procítili. Proudilo tu nekonečné množství lásky.

[ celý článek ]

Celý egyptský svět byl založen na trojici: mužské, ženské energii a té, co z jejich spojení vznikla. Existovala tu mužská - Úsirova - Osiridova mysterijní škola, Pravé oko Hóra.

[ celý článek ]

Chrámy
ČLÁNEK
Chrám byl místem, které spojovalo dvě základní síly – chaosu a pořádku. Sloužil k ochraně řádu světa. Každý chrám byl živou knihou, která vyprávěla jiný příběh...

[ celý článek ]

Každý předmět i každá bytost vibrují jinou frekvencí, která odpovídá stádiu jejich vývoje. Vibrační frekvence částeček tvořících energii určuje realitu, hustotu hmoty, mysl a extrémně vysokou vibraci duše.

[ celý článek ]

Strom života je umístěn do nádoby (těla člověka) s vodou života, pod níž drak (sexuální síla) ho topí nepřetržitě svým ohněm, aby ho přivedl ke květu. Nic nepomáhá tak lehce v pokroku vpřed jako sexuální síla proměněná v tvůrčí sílu a jako duchovní síla vyzářená jako tvůrčí práce.

[ celý článek ]

Každá éra pocházející z ukazatele velkého vesmírného orloje, končí v symbolice smrtí či zkázou. Existence naší planety a všeho, co se nachází v její sféře evoluce...

[ celý článek ]

Lemurie II
ČLÁNEK
Lemurie byla místem, kde žily pětidimenzionální, celistvé, androgynní bytosti, žijící v souladu s JÁ JSEM. V počátcích tyto bytosti neměly fyzickou podobu, poté se částečně vtělily a částečně se mohly kdykoliv odhmotnit.

[ celý článek ]

Každá lidská bytost v sobě nese původní božské vědění, které je mocnější, než lidský rozum i naše ideje. Božské vědění tu bylo dříve, než naše logika.

[ celý článek ]

JÁ JSEM
ČLÁNEK
Už dlouho přijímáme světlo, které se teď ukotvuje v té nejhlubší rovině v těle. Někteří lidé přijímali hodně světla a teď potřebují odpočívat, aby ho ukotvili v těle. Je třeba vnímat puls svalů, jejich pružnost.

[ celý článek ]

Atlantský Chrám krásy je blízko nás. Můžeme si ho vytvářet ve svých příbytcích. Pomáhá lidem, kteří tu vstoupí, se spojit s vnitřním světem. Ponořit se do sebe a sladit se s vlivy, které prospívají jeho tělu a duchu.

[ celý článek ]

Byla jsem oboupohlavní bytostí, mužem i ženou. Ta bytost byla tvořena aspektem muže a ženy, kteří se drželi za ruce a dívali se do jasného světla krystalu, který vyrůstal mezi nimi.

[ celý článek ][ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.