Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Starodávné civilizace

Atlantské léčení je aktivace vašeho světla, které prosvítí nejhlouběji položené místa vašeho bytí, abyste se uzdravili. Je to být v přítomnosti bezpodmínečné lásky a zažít ji ve svém těle, pomocí dotyků na těle od druhých lidí.

[ celý článek ]

Lemurie
ČLÁNEK
Spojit se s částí duše, které je Lemurie blízká, nám může pomoci přijmout svůj dar, rozvinout to, s čím jsme se už narodili a něco z toho předat ostatním. Zvědomnit principy, ve kterých tyto bytosti žily.

[ celý článek ]

Avalon
ČLÁNEK
Žijeme ve spojení viditelného a neviditelného světa. Uvědomujeme si své tělo, emoce, myšlenky. Jsme lidé a je zdravé se odpoutat od světelného napojení. Zaměřit se pouze na své lidské potřeby. Odpočinout si od světla.

[ celý článek ]

Aby lidstvo mohlo přejít do vyšších spirituálních sfér a žít mimo planetu Zemi, musí projít určitým fyzickým vývojem. Duše potřebuje k plnému rozvinutí svého potenciálu postupný vývoj ve více úrovních.

[ celý článek ]

Avalon bylo prvním místem, které jsme na konci října 2016 navštívili. Viděla jsem pohár svatého grálu a jeho energii, která se rozlévá po celé Zemi. Je to čistá, kristovská energie vyššího srdce.

[ celý článek ]

Na Zemi je k dispozici energie, kterou získáváme činností, když vyrovnáme své ego, vneseme do života lehkost, necháváme se vést duší a nepřemýšlíme v mezích, co z toho, co tvoříme, budeme mít.

[ celý článek ]

Zvu vás na cestu duše do Lemurie. Je to místo, kde je hodně světla. Které se některým může zdát příliš neforemné a neurčité. Je to místo, kde jsme přebývali, než jsme se začali více inkarnovat do hmoty.

[ celý článek ]

Co děláme
ČLÁNEK
Je to zajímavé, kolik emocí a pohledů vzbuzuje téma Atlantidy. Myslím, že všichni známe úskalí a rizika Atlantidy. Ale do partnerského vztahu také vstupujeme s tím, že má úskalí a rizika.

[ celý článek ]

Byla jsem oboupohlavní bytostí, mužem i ženou. Ta bytost byla tvořena aspektem muže a ženy, kteří se drželi za ruce a dívali se do jasného světla krystalu, který vyrůstal mezi nimi.

[ celý článek ]

Atlantské vědomí je na Zemi k dispozici. Je to přístup ke způsobu žití, který podporuje zdraví jedince, společnosti i planety. Je to přístup k jemné energii, díky které se můžeme uvolnit a nechat se jí vést. Při přijímání této energie je mi někdy smutno, protože vidím, jak těžce se k nám dostává.

[ celý článek ]

Atlantida
ČLÁNEK
Atlanťané jsou v našem vědomí vždy vyobrazeni v bílém, disponují vyspělou technologií. Nabízejí nám své schopnosti a dary, ale také potřebují naši pomoc – viz film Atlas mraků.

[ celý článek ]

Atlantský Chrám krásy je blízko nás. Můžeme si ho vytvářet ve svých příbytcích. Pomáhá lidem, kteří tu vstoupí, se spojit s vnitřním světem. Ponořit se do sebe a sladit se s vlivy, které prospívají jeho tělu a duchu.

[ celý článek ]

Která civilizace je vám nejblíže? Pokud byste mohli pracovat s jedním z těchto posvátných nástrojů, se kterým by to bylo? Buben, hůlka, kalich.

[ celý článek ]

Kdysi žila na Zemi rasa, která se lišila od lidských ras žijících na Zemi v současné době. Projevovala plně zákon ducha a ne zákon hmoty jako dnešní lidské rasy.

[ celý článek ]

Po potopě Atlantidy proběhlo na úrovni duší velké shromáždění, kde jsme se propojili a navzájem se procítili. Proudilo tu nekonečné množství lásky.

[ celý článek ]

Lemurie II
ČLÁNEK
Lemurie byla místem, kde žily pětidimenzionální, celistvé, androgynní bytosti, žijící v souladu s JÁ JSEM. V počátcích tyto bytosti neměly fyzickou podobu, poté se částečně vtělily a částečně se mohly kdykoliv odhmotnit.

[ celý článek ]

Kněží byli spirituálně velmi vyspělí jedinci, kteří díky svým pokročilým schopnostem asistovali společnosti v jejím rozvoji, byli prostředníky vysokofrekvenční energie a asistovali lidem při rituálech.

[ celý článek ][ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.